Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיכל עיבוי בצבע חום, פיז'ו 308 2015

Rotem Zano
שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע מה זה המיכל הזה ולמה זה בצבע חום.

חוץ מזה ברצוני להזהיר אנשים ממוסך אור מור ברוחובות מוסך של נוכלים הייתי אצלהם לפני שבועיים וקניתי רכב חדש היו אמורים להחליף לי פילטר שמן שבאחריות של שנה ומצאו סיבה שאני ישלם ״קיבל מכה״ בנוסף חייבו אותי על זה שמילאו שמן ולא מילאו הרגע בדקתי לא הגיוני שהלכו ארבע פסים של שמן בשבועיים הרכב שלי זה פ׳גו 308

2015

זה המיכל שדיברתי עליו

4043908.JPG

4636128.JPG

וחום המנוע הוא על 70 אף פעם לא מגיע לאדום אבל בדרך כלל 70

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מיכל נוזל הקירור וניראה שכל המערכת זקוקה לשטיפה אם הנוזל בצבע חלודה ומילוי מחדש של נוזל העומד בתקן. ואם מערכת הקירור אצלך עובדת על טמפרטורה של 70 זה מאוד נמוך ייתכן וקיימת אצלך בעיה של טרמוסטט פתוח תבדוק זאת.

לגבי אותו מוסך שעליו אתה מדבר - ראית בעיניים את הפילטר שמן שהוציאו? ולגבי צריכת השמן...אתה יודע בוודאות שהרכב לא צורך שמן?

אתה יכול לתת קצת היסטוריה על הרכב? ניקנה מפרטי?

קילומטרים? כולה 3 שנים על הכביש ויש פה סממנים של לא מעט הזנחה כניראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עדיין באחריות, כנס למוסך מורשה אחר שיבדקו הכל. אולי קיימת נזילת שמן.

זה מנוע 1.2 טורבו שדורש תשומת לב וטיפולים בזמן.

הנוזל קירור של פג׳ו-סיטוראן הופך לחום עם הזמן, אם כי המיכל עיבוי כולו בצבע חום מה שיכול להעיד על התחממות שעבר המנוע לכאורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב היה בליסינג ואז עבר ליד פרטית ועשו עליו טרייד אין בניסן הילוך שישי ואני קניתי אותו מהם

ובטמפרטורה המד מראה על ה 80 סליחה כשהאדום זה בערך 120

ולא לא ראיתי בעיניים יש להם שם מקום המתנה וזה מוסך מורשה דרך אגב יש לי אחריות על האוטו עד אפריל למקרה שזה משהו יותר רציני מחר אני יילך למוסך מורשה אחר כדי לקבל חוות דעת למה חסר לי שמן כי אני לא סומך על המוסך ההוא יש לרכב 68000 אלף קילומטר.

הנזילה הייתה אמורה להיות מסודרת כשאמרו לי שהבעיה בפילטר שמן והוא קיבל מכה יש שלוש אפשריות או שלא מילאו שמן וזה עדיין לא הגיוני שיירד עוד שני פסים בשבועיים

או שלא התקינו את הפילטר כמו שצריך או שהבעיה ממקור אחר.

עריכה אחרונה על ידי Rotem Zano
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי אצל מוסך חוה באשדוד ואמרו שלא קיימת נזילה נתנו חיזוק למסנן שמן ומילאו לי שמן.

לגבי המיכל עיבוי עלות ניקוי המיכל ומערכת הרדיאטור + הוספת נוזל קירור מקורי עלות 250 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף אמרו לי שהם לא מנקים כלום רק מחליפים נוזל קירור וגובים על זה 250 אני צריך למצוא מישהו שיודע לנקות ראדיטור ואת מיכל העיבוי והכל יש פה המלצות למישהו כזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי איזה מקום שאמר שלנקות את הראדריאטור ברכב הזה עלול לגרום יותר נזק ככה שאני לא יודע אם עדיף רק להחליף את הנוזל או לעשות ניקוי ולהוסיף נוזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שתמצא מקום שיודע לעבוד.

תתקשר למוסך גבע ותשאל לגבי ניקוי המערכת

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אין שום בעיה לשטוף את מערכת הקירור,יש חומרים יעודיים לזה, ורצוי לעשות זאת לפני הקיץ.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...