Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה מפריע לכם בידוד רעשים לקוי ברכב למרות שהוא 100 אחוז לצרכים שלכם?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נניח ואתם שמתם עין על איזשהו רכב עממי כלשהו שעומד בדיוק לצרכים שלכם, של האישה, של כולם.

אבל הנסיעה בו כל כך מרעישה (רעשי כביש, רוח שאופיינים להמון רכבים עממיים) , האם זאת סיבה בשבילכם לפסול את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תגיד כ"כ מרעישה? האם אי אפשר לשמוע שיחת טלפון? אם כן זה מפריע.

הקליאו שלי לדוגמא סובלת מרעשי רוח, אבל בגלל שלרוב אני על הכביש עם מוזיקה לי אישית זה לא מפריע - אני לא מרגיש את זה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו במשפחה 2 לאונים , אחד 1.2 סטייל ו 1.8 FR

בשניהם יש קרקוש כששמים 2 ידיים (נוסע ונהג) על המשענת יד של חריקות וזה מאוד מבאס ..

ב FR יש רעשים מהגומיות שבקצה החלון כשעוברים באמפרים שזה גם מבאס מאוד.

שניהם יצאו מהסוכנות ואין כלכך מה לעשות בנושא.

רעשי רוח גם כן יש במהירויות , אבל מוזיקה פותר את זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, חד משמעית. בידוד רעשים הוא מרכיב אינטגרלי של מאפיין הנוחות של הרכב, ואם הוא לא יעמוד בסטנדרטים שלי, הרכב ייפסל.

עריכה אחרונה על ידי Trilandian

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח ואתם שמתם עין על איזשהו רכב עממי כלשהו שעומד בדיוק לצרכים שלכם, של האישה, של כולם.

אבל הנסיעה בו כל כך מרעישה (רעשי כביש, רוח שאופיינים להמון רכבים עממיים) , האם זאת סיבה בשבילכם לפסול את הרכב?

תלוי כמה אני צפוי לנהיגה בין עירונית.

הרכב שלי כרגע מרעיש מידי לטעמי, אבל אני ממעיט מאוד בנסיעות בכלל ובבין עירוניות בפרט.

אם הייתי נוסע הרבה ובבין עירוני הוא היה מוחלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש איביזה ופרט לאיזה קרקוש ממקור לא ידוע במעבר על במפרים או מהמורות, הרכב די סבבה מבחינת בידוד רעשים.

ברכב הבא שלי אני אעדיף בידוד יותר טוב, כשאני נוהג ביטי של ההורים אני שם לב להבדל ואין ספק שהרבה יותר נוח ברכב שקט יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרכב הנוכחי שלי לא פסלתי בגלל רעשי סביבה/כביש/מנוע, מכיוון שהרעשים היו פשרה על מאפיינים אחרים כגון צריכת דלק, גודל ומחיר.

אך היום (כשנה וחצי מהקנייה), אני יכול להגיד שהרעשים החלו להוות מטרד, אך הם מהווים חלק ממכלול של דברים המטרידים/מציקים (כמו נוחות וכח של הרכב), כמו כן דברים אלו מציקים מכיון שרוב הנסיעות שלי הם בין עירוניות, אני מאמין שאם ההיתי נוסע יותר בעיר הרעשים היו מהווים פחות מטרד.

בכל מקרה אם רעשים הם מקור המטרד, תמיד אפשר לבחון פתרונות מתחום האודיו כמו שכמה מחבר הפורום בחרו לעשות.

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד מציק כך שאעדיף לבחור רכב אחר, אבל אם הרכב כל כך מצדיק את הבחירה בו אז מקסימום אני אפנה לאיזה מתקין שיבודד לי את הרכב כמו שצריך.

חוץ מזה, שיש כמה פעולות פשוטות שאני יכול לבצע בעצמי ב15-20 דק' בסכום כסף לא גדול ולשפר את המצב באופן דיי משמעותי.

להוסיף גומיות איפה שחסר - פחות מ-50 ש"ח אפשר לעטוף רכב שלם.

להדביק מס' יריעות על מכסה המנוע - כ-500 ש"ח ואפילו פחות אם אתה מוצא דיל טוב.

קצת עבודה וקצת התעסקות אבל זה בהחלט שווה את זה.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר פשוט להתקין בידוד אקוסטי אם זה כ"כ מפריע. אישית אני חושב שזה חובה בכל רכב. לדוגמה כשאני שומע מוזיקה כשהרכב עומד אני שם לב שהכל נשמע יותר חלק וחד, ושאני בנסיעה (שיש רעשי כביש ברקע) זה נשמע פחות טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם תלוי מאוד איזה רכב היה לך לפני זה...

מכיר אנשים עם רכבים ישנים ופשוטים שמבחינתם הכל בסדר ולא מפריע להם,

וגם מכיר כאלה עם רכבים חדשים ויוקרתיים שמתבאסים כי הרכב שלפניו היה מבודד יותר טוב.

אצלי למשל ההבדל הוא בין הלנסרים שיש לנו בבית, ספורטבק 1.8 תיבה רציפה וסדאן 1.5 תיבה פלנטרית 4 הילוכים.

הלנסר בכללי נחשבת נחותה בקבוצה שלה מבחינת בידוד רעשים, אבל ההבדלים ביניהן הופכים את ה1.8 ללקסוס לעומת ה1.5 מבחינת רעשים במהירויות גבוהות. אני מאמין שהבידוד אותו דבר, כנראה זה בגלל הגיר 4 הילוכים שגורם לסל"ד גבוה במהירויות גבוהות.

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאח שלי הקטן חיפש רכב, יצא לנו לנהוג על יונדאי I30. רכב נמכר מאוד ובכמויות.

נמדד על אמינותו וכלל תארים שהרשימה ארוכה מאוד לחיוב כנראה, אבל כשנהגנו ברכב,

התגלה לנו שכל בור בכביש ולו הקטן ביותר, יוצר רעש חודר כולל המכה שהרכב קיבל.

נסענו על עוד אחד כמוהו, שהיו לו פחות קמ וחדיש יותר (45 אלף קמ ו 2014).

אותו דבר ואותו רעש חודר לתא הנוסעים, באלימות (זו דעתי הסוביקטיבית) דומה.

יש לציין שהרכב ננהג עי אישה, מיד ראשונה שהחליפה וקנתה לעצמה טויוטה קורולה.

רעש חודר, מעצבן ולא אמור להיות מוחשי כלכך ברכב מוצלח של הקונצרן.

קיה פיקנטו, של חמתי לצורך העניין, הרבה יותר שקטה ומטפלת בנושא בכבוד ונמצאה

בעיניי עדיפה (יכול להיות תמוה, אבל בעיניי נפסלה היונדאי I30).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הייתי פוסל . אני בטוח שיש רכבים לא פחות טובים שיספקו את הסחורה בפחות רעש

פסלתי ב2010 I30 מהליסינג מסיבה זו . איחר כך נסעתי זמן רב עם לאנסר 1.5 וגם היא לא היתה מוצלחת בבידוד הרעשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי.

אם השימוש הוא עירוני נטו, לא כ"כ מציק.

אם מדובר בנסיעות יומיות לעבודה בעיר אחרת - רעש מתמשך זה דבר מאוד מעיק שגורם לעייפות מצטברת הפוגעת בסופו של דבר בתפקוד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...