Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לבניית בית חדש

chenrp
שימו לב! השרשור הזה בן 1874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האדריכל מתנגד כי זה מקטין את אפק הגודל כשנכנסים...

שהאדריכל יגור בבית עם אפקטים (גם הקורות החשופות בגג זה רעיון שלו?)

אתה לעומת זאת, תגור בבית עם מטבח יותר נורמלי ממה שהוא מציע.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתם על נושא הניקיון והתחזוקה בגבהים האלה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב על חדירה של לחות מהתקרה (לא משהו נדיר). או סתם לכלוך שמצטבר על הקורה או על חלון גבוה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מודה לכולם על ההמלצות

הוספתי קיר בכניסה למטבח כך שהמקרר יעבור אליו ותהיה לי אפשרות לנישה יפה וגם קמין.

יש המלצות לקמין ללא גז? אני לא רוצה להתחבר לחברת הגז ולהביא בלון שיעמוד בגינה רק בשביל קמין...

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לי יש הרמוני 3 של efel, תנור מצויין עם ניצול טוב של אנרגיה, לא מפרק גזעים כמו תנורים זולים.

חשוב להקפיד על ארובה ישרה ושתעבור בגובהה את כל מה שיש על הגג.

הוא לא הכי זול (בטח 7-8 לפני ארובה והתקנה) אבל בקמינים המתמטיקה פשוטה: תקנה בזול, תשלם על זה בצריכה גבוהה של עץ.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בעד או נגד קמין, רק ממליץ לך לבדוק מה נהוג בסביבה שלך. אני מכיר אנשים שהשכנים עשו להם את המוות בגלל הקמין.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שעשה לי את קוי התקשורת פישל, אז חלקם קוי 100Mb/s וחלקם 1Gb/s , אבל גילינו את זה באיחור. בכלל, הוא הגיע כדי להתקין אזעקה ובדיעבד התברר שאינו מבין כלום ברשתות, חוץ מיכולת ההשחלה. ולא לשכוח שזה היה לפני 5 שנים, הדברים התקדמו מאז.

כנראה שהכבלים שלך מתאימים ל1GbE והבעיה היא בצורת חיבור הקונקטור בשקע שעל הקיר. יש סדר מאוד ספציפי של החוטים במחבר רשת של GbE ואם אתה לא לפי התקן, זה לא יעבוד. יתכן שקצת עבודה על שקעי הקיר והרשת שלך תהיה כולה GbE. אלא אם כן הוא השתמש בכבל זבל (פחות מCat5E).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב. אתה מכניס את עצמך לבעיה שבעתיד אתה תשלם עשרות אלפי שקלים לתקן.

ואלפי אלפי שקלים כל שנה חשמל.

גג רעפים לא מבודד בשיט. הוא מקבל חום ומעביר. ומקבל קור ומעביר.

זה אומר בצהריים חם. המזגן יעבוד לקרר. בערב החום יברח החוצה. ויהיה קר. או נעים.

בחורף. אתה כל הזמן תחמם את הבית. בגלל התקרה הגבוהה. ובגלל הרעפים החום יברח לך.

הכותב גר 13 שנה בבית עם גג רעפים.

אצלנו מתחת לרעפים היה 20 ס"מ של בידוד. צמר סלעים. ומתחת קלקר. ומתחת לזה ציפוי עץ.

ובין התקרה של הקומה למטה לגג היו חללים.

בחללים האלו בקיץ היית מתבשל. אבל למטה היה נעים. וללא מזגן. בגלל העוד מטר הפרש. ובגלל שבחללים האלו היו פתחי יציאה לחום.

בחללים האלו בעתיד היו מחסנים של הבית.

תחשוב טוב טוב על הרצון שלך לגג גבוה. ולקורות חשופות. זה טעות שתעלה לך הון.

רוצה לראות קורות עץ.

תבנה גג טוב. מבודד טוב.

ותתקין מתחת קורות עץ דקורטיביות.

** תקשיב טוב טוב. **

כל שקל שתשקיע בבידוד היום. תחסוך פי 100 בעתיד.. על תיקונים. על חשמל. על עבודה כפולה.

אני היום גר (שכירות) בבית שעשו טעות מטורפת. יש לי חלון בסלון שהוא לא בידודית. ויותר מזה חצי ממנו פונה לשמיים.

בשעה 11 אצלי כבר 30 מעלות.

משעה 10 מאוורר עובד בסלון להוציא את האוויר החם. אחרת כל היום המזגן צריך לתת בראש. (גם לנו וגם למונה חשמל)

* שבוע הבא אני הולך לפרוס רשת צל מעל לחלון הזה. בתקווה לפתור את הבעיות חום.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף.

שקעי חשמל.

ליד כל מיטה לפחות 3 שקעים. (מטען. סדין חשמלי. מנורת לילה / מחשב נייד / פנוי.)

בנוסף לפחות עוד 2 נקודות בחדר. וכל נקודה גם זוג לפחות (טלוויזיה / ממיר / ראוטר / מקלט) (מחשב / ראוטר / מדפסת / רדיאטור / מנורה )

לעשות לכל חדר 2 קווי כוח. 16A. אחד מהם יהיה עם המזגן.

ולעשות לכל הבית 5 קווי תאורה. לא פחות.

לכל חדר תעשה הכנה של 2 קווי רשת.

ובנוסף תעשה 2 תעלות ריקות לכל חדר. (מחר היה תקשורת אחרת. קו טלפון לחדרים. קו כבלים. קו כוח לחשמל)

תעשה ארון חשמל מסודר וגדול ומתחת ארון תקשורת רציני. (שיהיה פחות מקום להכניס הב רשת שם. ממיר אינטרנט. )

במטבח תעשה לפחות 3 מקבצי נקודות חשמל כפולות או משולשות. מכונת קפה / תמי 4 / מיקרו / מעבד מזון/ טוסטר / שייקר אופה לחם. ועוד

תעשה שהנקודת חשמל מתחת לגז. תהיה צינור 16 ישיר ללוח. הכנה לקו תלת פאזי (ואז מקסימום משחילים עוד 2 גידים / מחליפים

מ3 ל5. )

מתחת לכיור 2 שקעים. לפחות מדיח / טוחן כיור. / ברז חשמלי

באי של המטבח.

2נקודות חשמל. לפחות( מטענים לפלאפון. / מחשב. / טוסטר / פלטה לשבת. )

תעשה את התריסים חשמליים עם מפסקים מרוכזים. ולא מפסק ליד כל תריס. לסגור בית כך זה עונש.

זה אומר ליד כניסה של החדר. או ליד האור כל המפסקים מרוכזים.

היום נהוג לעשות את המפסקים נמוכים גובה מטר או ופחות. זה נחמד ונוח.

מנסיון. אתה שאלת על כיסא גלגלים. תחשוב שצריך להגיע מהכסא ללחוץ על הכפתור להדליק את האור. / דוד / תריס.

לגבי מעבר כיסא גלגלים. יד שרה סטנדרטי (65 ס"מ . בפחות הוא לא יעבור. ) כסא חשמלי כנ"ל

מיטת טיפולים מחייבת כבר דלת של לפחות 90 למיטה צרה. או דלת 1 מטר למיטה רגילה.

לזכור שמעברים עם פניות זה מקשה בבית במידה יש כיסא גלגלים. ומקשה על העברת ריהוט. ספות. / ארונות / שידות טלוויזיה / אקווריום (היה לחבר אקווריום שלהכניס אותו לחדר. זה היה אפשרי רק מהחלון. וגם שם היה מזל. כי החלון היה גדול) בגלל זווית כניסה שהרוחב לא איפשר את הסיבוב פנימה.

הכנה היום בארון חשמל. רצית מצלמות / תאורה מסביב לבית / הכנה לשקעים מחוץ לבית (מחר גריל / לי עבודה / מחסן/ בריכה עם פילטר ) / הכנה לקו חשמל למחסן / תאורת גינה / שער חשמלי כניסה / שער חשמלי רכב / מצלמות בכניסה לשערים.

הכנה לאזעקה.

תכניס צינורות בקירות היום. אחרת זה חוטים על הקירות (וכל מי שהולך לדבר על אל חוטית. זה נחמד. אבל מצריך התעסקות והחלפת סוללות ופחות אמינות).

נקודות חשמל כוח בשרותים לתנורי חימום / חימום מגבות / חימום תת רצפתי

נקודת חשמל בשרותים קרוב לאסלה. (אסלה מחוממת. בידה חשמלי. מטען לפלאפון למרביצי אסלה. )

לגבי פיר האיוורר שרותים.

ונטה חזקה עם צינור 4 צול מחוברת לחיישן תנועה בחדרים. יש תנועה הוונטה עובדת ל5 דקות לפחות. אין ריח. או רטיבות.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאונדמן - אתה כל כך צודק.

יש לי במטבח קרוב ל-20 שקעים, בכמה מקבצים. חושב שזה מספיק?

יש לי רק צמד ליד כל מיטה. חושב שזה מספיק?

יש לי רק נקודת רשת אחת בכל חדר - לי זה מספיק, אבל זה כיון שאין לי עניין בסטרימר. במחשבה לעתיד - צריך נקודת רשת גם במקום המיועד לטלויזיה. + מקבץ של לפחות 3 שקעים (לטלויזיה, ממיר וסטרימר). גם בפינת עבודה אחת לפחות צריכים 2-3 שקעי רשת, בשביל המדפסת.

ארונות תקשורת - צריכים להכיל לפחות שקע 220 אחד ורצוי שניים. ושיהיה מקום להאב\נתב קוי\מערכת אזעקה\אולי עוד משהו ששכחתי. כמובן צנרת מתאימה.

בכל פינת עבודה יש לי מקבץ של 4 שקעים + שקע טלפון (או זוג) ושקע רשת. זה מספיק, כיון שאצלי המדפסות מרוכזות במקום אחד.

לגבי המטבח - להכין קו תלת פאזי לכיריים. חושב שיהיה נוח לחשמלאי להשחיל שם גידים נוספים בהמשך?

כמובן שכל זה עולה כסף. לי היה מזל שקיבלתי הכל במחיר גלובלי, לא בטוח שהייתי עומד בכך אילו הייתי משלם תמורת כל גיד.

וההערה לגבי הגג כל כך נכונה - עלית הגג שלי, שמכילה פינת עבודה, אנה שמישה בקיץ כיון שהיא חמה ואינה ממוזגת. גם בלעדיה אני משלם על הפעלה של לא פחות מחצי תריסר מזגנים. ועדיין, פחות מאשר הדירה הקודמת, עם מיני - מרכזי אחד ודוד חשמל (כיום דוד שמש, ומצד שני כיריים אינדוקציה).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...