Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לבניית בית חדש

chenrp
שימו לב! השרשור הזה בן 1880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

גם אני לא, זה כבר "בתוך" הבית. הייתי עובד מחדש על הנקודה הזו.

חוץ מזה לא קופצים לי עניינים אחרים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה מחשבות, דברים שאני הייתי עושה אם זה היה הבית שלי:

1. בעיני החלל המשותף של המטבח סלון גדול מדי וצריך "לשבור" אותו קצת:

1.1 מימין לדלת הכניסה הייתי מוסיף קיר באורך של בערך מטר וחצי. ככה מי שנכנס לא נכנס מיד אל תוך כל ההתרחשות בבית. בנוסף אפשר לשים מתלה למעילים, ספסל עם אחסון לנעליים וכו.

1.2 היית הופך את הסלון, כלומר ספה גדולה עם הגב לקיר ובין הסלון למטבח בונה קיר פנימי דק ברוחב שני מטר ועליו תולה את הטלוויזיה. הבנתי שאצלך החלל הזה יהיה גבוה, לא חובה להרים את הקיר עד לתקרה.

חוץ מזה, יש רעיון נוסף לגבי סידור החדרים ופינת המשחקים, קצת קשה לי להסביר, אני אנסה לשרטט ואעלה אח"כ.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שירותי האורחים - להחליף בין הכיור לבין הדלת, אשר תפתח מול דלת הכניסה (שממילא סגורה 99% מהזמן). כך זה אצלי, אם כי זה לאחר שיפוץ ואני לא בטוח שזה תקני.

חוץ מזה, כפי שאפשר להבין מפוסטים קודמים שלי, אני תומך מאד ב-surfhigh אם כי יתכן שנדרשים פתרונות מעט שונים. אבל פות"ש רוצה את החלל העצום הזה, ולא אכפת לו שהאורחים יראו את הכלים המלוכלכים בכיור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה מחשבות, דברים שאני הייתי עושה אם זה היה הבית שלי:

1. בעיני החלל המשותף של המטבח סלון גדול מדי וצריך "לשבור" אותו קצת:

1.1 מימין לדלת הכניסה הייתי מוסיף קיר באורך של בערך מטר וחצי. ככה מי שנכנס לא נכנס מיד אל תוך כל ההתרחשות בבית. בנוסף אפשר לשים מתלה למעילים, ספסל עם אחסון לנעליים וכו.

1.2 היית הופך את הסלון, כלומר ספה גדולה עם הגב לקיר ובין הסלון למטבח בונה קיר פנימי דק ברוחב שני מטר ועליו תולה את הטלוויזיה. הבנתי שאצלך החלל הזה יהיה גבוה, לא חובה להרים את הקיר עד לתקרה.

חוץ מזה, יש רעיון נוסף לגבי סידור החדרים ופינת המשחקים, קצת קשה לי להסביר, אני אנסה לשרטט ואעלה אח"כ.

הנה, הצלחתי לשרטט משהו

new1.jpg

הדבר שמפריע לי פה הוא שהכניסה למקלחת המשותפת היא מול הכניסה לחדר הורים וזה פוגע בפרטיות.

יכול להיות שלאדריכל שלך יש תוכנית איך להכניס את שירותי האורחים והמקלחת באותו בלוק עם כניסה מהמסדרון החדש.

כמו כן, ביטלתי לך ארון אחסון אחד, זה שהיה במרכז השטח קודם. לדעתי אפשר לשים אותו כקיר בין החדר משחקים למסדרון החדש.

חוץ מזה הרווחת פינת מחשב בין החדרים, ומקום לבידה באמבטיה.

לא היה לי כוח להתעסק עם זה עוד, אבל הייתי מקטין מעט את המקלחת הורים לטובת חדר האמבטיה של הילדים.

עוד דבר לגבי מקלחת הורים, אני מבין שאין חלון? אני אישית חייב שיהיה לי חלון במקלחת. הייתי שוקל להצמיד את המקלחת לקיר שפונה לחצר ומקטין את היציאה מהחדר הורים לחצר לדלת ברוחב רגיל. לא בטוח שזה אפשרי מבחינת מידות לא התעמקתי. אולי בכלל לא מפריע לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גזר את הממ"ד ושכח לסגור אותו.

ד"א - הרעיון של פינת מחשב בפרוזדור לא מוצלח. חייתי כמה שנים עם דבר כזה, היה לא מוצלח, בסופו של דבר המחשב עבר לאחד מחדרי הילדים. זה היה בימים בהם היה בבית מחשב אחד, בעידן הנוכחי יש לכל בן משפחה (לפחות) מחשב אחד שנמצא בחדרו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטבח שלך גדול, אפילו מאוד. בשרטוט האחרון שלך הוא כמעט 20 מ"ר. בשרטוט שלי הוא נשאר בערך 3.75 על 4 מטר, כמעט 16 מ"ר. מציע לך לבקר בבתים שיש בהם מטבח בגודל הנ"ל ולהתרשם. במגזינים ובתוכניות הכל נראה יפה, בפועל מה שמשפיע על שביעות הרצון היא הפרקטיות. תחשוב מעשי, זו ההמלצה הכי חשובה לדעתי.

בכל אופן, זה כמובן הבית שלך ורק אתה מחליט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יציאה לחדר כביסה דרך האמבטיה זה שימושי מאוד. הילדים מייצרים הכי הרבה כביסה - נכנסים הביתה, מתפשטים באמבטיה, בגדים למכונה (או לסל), ילדים לאמבטיה.

מה שלא נוח זה שהם צריכים לעבור דרך הסלון אחרי האמבטיה, דרך קצת ארוכה לחדרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...