Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב כסמל סטטוס / אביזר אופנה

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברור לי שבטחון/ערך עצמי אמיתי מגיע מבפנים ולא משנה איזה רכוש יש לך.

אבל בכל זאת, יש דברים ביום-יום שגורמים לנו להעלאת הבטחון באופן מלאכותי גם אם היא חיצונית;

טיפוח, כושר, בגדים וכד'.

אני לרוב מתייחס אל הרכב שלי כאל כלי שמביא אותי מנקודה A ל- B ובחרתי באחד כזה שהוא זול, ועושה את העבודה בזול ואין בו שום שופוני.

שטחי ככל שיהיה - מעניין אותי לשמוע דווקא את אלו שמתייחסים אל הרכב שלהם כאל סמל סטטוס, או פריט אופנתי.

זה יכול להיות רכב מנהלים, רכב פוזה או רכב יוקרה כזה או אחר...

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש בהחלט רכבים שהם סמל סטאטס, כמו מרצדס S חדשה למשל.

בהרבה מקרים אפשר לנחש מה סוג האישיות שנוסע ברכב מסויים, במקרה של רכבים מדגמים מסויימים שקונים אותם אנשים עם סטייט אופ מיין מאוד מסויים.

אתה צודק לגבי הרושם שרכב יוצר. זה כמו בגדים. הרושם הראשוני הוא לפי מראה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק רכב הוא סמל סטאטוס רציני שמאפשר להעמיס בנות / נשים.

הכי מושכים הם:

1. קורולה 99' עם מדבקת סאן רוף

.

.

.

5. דייהו נובירה

.

.

.

.

.10 מיצובישי אאוטלנדר

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו, כמעט חנקת אותי עכשיו מצחוק... חסכת לי תגובה.:-D

וזה לא מדבקה, זה פלסטיק, אני מבקש.

ולא מכובד לשים נובירה באותה שורה.:wink:

בינור, להערכתי הרבה מאלה שקונים מרצדסים יוקרתיים ורכבים יוקרתיים בצבעים שחורים, או כאלה שמקשטים את הרכב שלהם בשלל ניקלים וכאלה מתייחסים לרכב כאל אפקט שצריך להשפיע על אנשים ולא סתם פח על גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא חושב שרכב כזה או אחר היה מעלה לי את הביטחון עצמי.

נוחות (כי עדיף לנסוע ברכב שנעים לנסוע בו, מאשר לנסוע ברכב שלא נעים לנסוע בו, כמו לישון על מיטה נוחה) - כן.

אמינות (ביטחון בזה שתגיע את היעד ולא תחכה בצד הכביש עם מכסה מנוע מורם) - כן.

ביצועים (ביטחון בזה שתשלים את העקיפה) - כן.

אבל הרגשה עצמית טובה וביטחון עצמי - לא חושב שיש רכב שהיה נותן לי את זה.

אפילו שיש לי חולשה לרכבי מנהלים ישנים ול"תחושת טנק" שהם נותנים (אפילו היו לי שניים כאלה), אבל אחזקה של כאלה די מבטלת את התחושה הטובה מהם. אפילו שהייתי מת לקראון ויקטוריה או box chevy caprice.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בהחלט רכבים שהם סמל סטאטס, כמו מרצדס S חדשה למשל.

בהרבה מקרים אפשר לנחש מה סוג האישיות שנוסע ברכב מסויים, במקרה של רכבים מדגמים מסויימים שקונים אותם אנשים עם סטייט אופ מיין מאוד מסויים.

אתה צודק לגבי הרושם שרכב יוצר. זה כמו בגדים. הרושם הראשוני הוא לפי מראה.

מסכים איתך לגבי המשפט האחרון. לא סתם אנשים שמסתכלים עליי מהצד טוענים שאני דמות כלשהי , והתקופה שהשוטרים היו עוצרים את הרכב שלי בכל מקום בגלל המנורות וכו'.

אבל, אני יכול להביא לך הוכחה שגם במקרים כאלה יכול להסתתר בן אדם טוב לגמרי ,אז לפעמים המראה מטעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל רכב זה סמל סטטוס שמשדר משהו על הבעלים. גם קורולה 99 עם גיר דופק.

העניין הוא שמה שאחרים חושבים עליך בגלל הרכב לא תמיד זהה למה שהרכב גורם לך להרגיש בעצמך.

למשל אושריקו מרגיש כמו מלך העולם כשהוא נותן קיק בקורולה כשהחלונות פתוחים וכל השכונה שומעת אבי ביטר יחד איתו. מצד שני, מתבונן מהצד בטח יחשוב שמדובר באחרון הערסים.

גם אני למשל נוסע ברכב עם תדמית שלא הולמת את מה שאני אישית חש כלפיו, אבל כל עוד כיף לי מה אכפת לי?

לעומת זה יש גם אנשים שנוסעים באס-קלאס חדשה כדי להחזיק תדמית של אדם מוצלח אבל בפועל לא נהנה מהרכב/לא מסתדר עם הגודל/מתקשה לעמוד באחזקה אבל הוא נהנה מהתדמית אז טוב לו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו... אתם כנראה לא חיים בדרום (גם אני לא).

הקורולות (2001 בעיקר, אלה עם מנועי הבוצה ) מככבות.

SLOW, אבי ביטר בפול ווליום ברכב עוד לא הגעתי לזה- בבית כן:wink:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נו, זה תמריץ להתחיל לחסוך לבית משלך. בדירה שכרוה יתלוננו עליך לבעל הבית והוא יעיף אותך מהדירה. בבית משלך אתה המלך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בוחר ברכבים משעממים שיהיו הכי אמינים שאפשר ועם קצת חן, במחיר שקניתי את הפורטה שלי יכולתי לקנות גם אאודי A6 אבל מה זה שווה אם נוסעים בה כל היום עם רוב הנורות אזהרה דולקות.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה רכב בשביל פוזה, אבל עם רכבים מסוימים אתה בהחלט מקבל יותר תשומת לב. עשרות פעמים עצרו אותי לשיחות קטנות על האבארט, פרגנו, שאלו וכו'.

להגיד שהציור של keyser מדויק? לא חושב. לסמלים יש משמעות בעולם. ורכב זה גם חלק מזה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיחות של המותג זה רק ממביני דבר, לצורך העניין הייתה לי 208gti - הרבה אנשים לא הבינו מה אני מתלהב מהרכב הזה,״מה?! זה ידני? מייצרים עוד ידני? כמה זה עלה?! כמו הספורטז׳?! אבל זה רכב קטן!״ המעט שהבינו כן סימנו לי טאמס-אפ ופיתחו שיחות - אבל הם אחוז קטן.

דווקא באופן מבדר ״אנשים לא מבינים״ התרשמו הרבה יותר מהרכב ליסינג עם הלוגו הצבעוני שמודבק על הכנפיים האחוריות ומדבקת ה״איך אני נוהג״ מאשר ההוטאהאצ׳ האהובה - תמיד עם פרצוף של ״פשש,רכב עם דלקן! דפקת את המערכת״ - כאילו אין פה תשלומי מיסים מטורפים סביבו.

מהצד השני דווקא במפגשים מקצועיים שיש סביב הרבה רכבי חברה, שאני מחנה את הקליאו בחניון אשר מלא בספורטז׳ים,אאוטלנדרים וcx5ים זה תמיד מרגיש מצחיק משהו - מצד שני אני לא מרגיש שום צורך ״לגדול״ לרכב ענק שקשה להחנות וצריך לשלם עליו יותר רק בשביל ה״רושם״.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...