Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ML350 משומשת, מה הסיפור של המוכרים?

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 2205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פורים היום, אז אני (והילדה. חופש, מה לעשות...) הלכנו להציץ ב ML350 מ 2011. במודעה לא מופיעים הרבה פרטים והבחור שאני מדבר איתו הוא החבר של בעל הרכב וגם כן לא ממש מצליח פרטים חוץ מ"130 אלף ק"מ, יד ראשונה, האוטו מצוין ומטופל".

מגיעים לאיזה חור בדרום ופגשתי את בעלת הרכב, הרכב על שמו של בעלה אך לדבריה היא נוהגת בו. נו טוף...

שלא תבינו, עידכנתי אותם שילשום שאני מגיע לראות את הרכב ואני מגיע ורואה אוטו מטונף ברמות, מבפנים ומבחוץ.

דבר ראשון רישיונות. יש, ומופיע בהם "בעלים קודמים:01"... אני שואל את האישה והיא נזכרת שקנו רכב יד ראשונה מליסינג 0 ק"מ. ברישיון מופיע בעלים קודמים "החכר"

מבחוץ הרכב נראה בסדר, מטונף ברמות אבל חוץ משריטה עמוקה בכנף השמאלית הקידמית לא ניראים סימנים מחשידים (לא שניתן לראות משהו מתחת לאבק/בוץ). מבפנים הרכב לא נראה הרבה יותר טוב, טינופת ובלגן... מילא, בכל מקרה כל רכב שקנה ידרש לעבור יישור קו אז אפשר לבצע ניקוי סופר-יסודי של הפנים.

בדיקת פנים יותר יסודית לא מוצאת תקלות חמורות (כל הדברים החשמליים נבדקו ועובדים למעט הגג החשמלי שדילגתי) אבל... מספר חלקי פלסטיק שבורים/חסרים. הבליטה בתריס המזגן השמאלי נשארה לי ביד, בווילון האחורי בתא המטען שבור המוט השמאלי וכו'. מההיכרות שלי עם תימחור החלקים במרצדס מדובר על סכום לא קטן ולא הרבה מכונאים מסכימים לבצע את ההחלפה (פו"ה של חלקי פלאסטיק ישנים הוא בעייתי ועלול לגרום לנזק במה שכבר קיים)

רק להשוות, אצלי ברכב בן 10 עם 130K ק"מ הנזקים היחידים הם סף דלת נהג שהתפרק ומכה זעירה (כמו מכה של מסמר) בדלת הנהג...ולא להזכיר שהרכב עבר דיטליניג לפני מספר חודשים.

חוץ מהתנעה לא עשיתי דבר ברכב (ביטוח מקיף לשני נהגים נקובים בשם)

לא בטוח שאמשיך איתו אבל סתם מסקרנות, מהו מחיר המחירון של רכב כזה? (2011, 130K, יד ראשונה מליסינג) נראה לי קצת הזוי לדרוש 130 אש"ח על רכב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בדר"כ ב-0 ק"מ מליסינג לא רשום בעלות קודמת החכר, אז יכול להיות שהוא בכלל היה ליסינג אמיתי.

היית יכול להצליב תאריך עליה לכביש עם תאריך בעלות שלהם... אם ההפרש גדול אז זה לא 0 ק"מ.

וסתם חשוב לכל מי שקונה רכב שהיה 0 ק"מ ליסינג - חייבים לשמור את החוזה המכירה המקורי מחברת הליסינג, הוא יכול להיות שווה הרבה כסף במקרה של אירוע ביטוחי.

לגבי ההערה שלך לטינופת מבפנים- רשמת שלא נורא אפשר לנקות , אז זהו שזה לא זה...

מי שלא חשוב לו לשמור על רמה מסויימת של ניקיון סיכוי גבוה שלא היה אכפת לו מהטיפולים...

העיקר דלק ולנסוע, למה לבזבז זמן על טיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בזה משהו, מצד שני היא אמרה שהרכב טופל במוסך של מרצדס בראשל"צ ובראשון-שני היא תשלח את התיעוד.

תכף אשלח הודעה לבעלה ואבקש אישור לנושא הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחיפשתי רכב יד שניה, רכבים שהיו מלוכלכים מדי, גם אם הנתונים היבשים שלהם היו טובים, ירדו מהר מאוד מהרדאר שלי. נכון שאפשר לנקות, אבל מושבים מוכתמים מבמבות וקיא של ילדים אתה אף פעם לא יודע איך הם יתנקו, ופאנלי דלתות שחורים משחור תמיד מעלים בי את החשד שהם ישארו כך. אני לא מצפה מרכב שיהיה מלוקק ברמות שאני שומר על הרכבים שלי, אבל שיראה כמו משהו שיתנקה, ואני לא ממש אוהב להמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לעזאזל כל הסיפורים ההזויים האלה נופלים עלי....

בדקתי VIN וגיליתי שהרכב נמכר בארה"ב ב 16 11 2009.

ברשיון מצוין תאריך בעלות 16/7/14

דיברתי עם בעל הרכב והוא מספר סיפור שונה ממה שאישתו אמרה.

אני: שי, הסתכלתי היום ברכב. לפי הרישיון מדובר ביד 2 אך אישתך אמרה כי הרכב נרכש מליסנג 0 ק"מ. האם זה מדוייק?

-הרכב נרכש מיבוא

אני:הכוונה היא כי הרכב הובא ביבוא אישי? אם אכן כך, האם ההזמנה בוצעה על שמך?

-לא

-קניתי אותו לאחר שיובא אך היה על תו סחר

אני:מצטער, לא הבנתי. ברישיון מצויין בעלים קודמים:01, תו סוחר אינו מוסיף יד.

-בגלל זה אני לא מבין על מה אתה מדבר הרכב נקנה מרויאל קאר חולון לאחר שהם יבאוו אותו מעבר לזה אין לי מושג

אז אחרי שהבנתי שהוא לא מבין מה שאני לא הבנתי:wink: החלטתי לדבר איתו סוף סוף. הפתעה, הוא קנה את הרכב מסוחר (כפי שכבר כתב) אבל עם 25K ק"מ על השעון.... והוא חושב(?) שהוא יד ראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מטונף ומורחים אותך כמו חמאה על לחם, גם הוא וגם אישתו... תמחוק את המספרים שלהם מהטלפון ותעבור הלאה.

רכב שרשום ברשיון בעלים קודמים החכר היה ליסינג , אם תאריך הבעלות של מי שמוכר לך הוא מ 2014 והרכב 2011

אז הוא היה 3 שנים בליסינג, עכשיו 25K ק"מ לא מתאים ל3 שנים ליסינג.

וגם רכב כזה עם 25,000 ק"מ לא היה נמכר דרך סוחר אלה ישירות דרך חברת הליסינג,

ולכן רוב הסיכויים שכבר ב 2014 הוא היה עם מעל 100,000 ק"מ והסוחר עשה את מה שהסוחרים עושים.

בקיצור גם הסיפור של הבעל וגם הסיפור של האישה לא הגיוניים, הכי הגיוני שהם פשוט לא יודעים מה הם קנו

ופשוט לא אכפת להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אם אתם רוצים לצחוק קצת...

קיבלתי תיעוד טיפולים מהמוסך, מופיע שם תיקון תאונה לפני שנה. חוצמזה הרכב כנראה דפוק לחלוטין, במשך החמש שנים האחרונות הוא נכנס יותר מפעם אחת למוסך לתיקון חלקי חשמל ופלאסטיק. לסבר את האוזן, ה E350 שלי בת 10 עם אותה נסועה נכנסה פעמיים למוסך לתיקון תקלות (מזגן שהפסיק לעבוד ותושבות מנוע זקנות).

לפי מחירון מקוזז של יד שתיים לרכב יד שניה (ראשונה ליסינג) הרכב עולה טיפה יותר מ 100 אש"ח, אם נוסיף את התאונה ומצב פנימי מזעזע אני לא מאמין שהוא יקבל יותר מ 90 אם יפול על פריאר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהמוכרים תמימים, לא בדיוק ידעו מה הם קנו (סוחר עבד עליהם)

ובמוסך לאורך השנים .. דחפו להם את האלמנט כל הזמן , על כל רישרוש קטן החליפו להם מכלול שלם.

תתפלא, לפעמים לאנשים כאלה מצליח.. "מצא מין את מינו" , הם פשוט מתעקשים ונופל עליהם פראייר תורן

שבדיוק צריך רכב כי המוסך אמר לו שהלך מנוע (אבל לא באמת הלך מנוע ברכב שלו) ובטעות הוא משלם להם 130K כי הוא מאמין להם.. והם נראים אמינים כי הם מאמינים לעצמם.

שבועיים אחרי הפראייר הזה מוכר את המציאה ב 80K ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן רוב הסיכויים שכבר ב 2014 הוא היה עם מעל 100,000 ק"מ והסוחר עשה את מה שהסוחרים עושים.

זה עדיין אפשרי כזה דבר, כשכל שנה רושמים את הקילומטרים בטסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...