Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - ריינג' רובר וולאר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך אפשר להסביר?

אין לזה הסבר.

יש תירוצים.

עדיין לא קיבלתי הסבר למה באמבה בסיינסבוריס השכונתי כאן עולה פחות מאשר בארץ.

תירוצים והערכות- ככמות האנשים שחוו דעתם.

אז הסבר למחיר של הוולאר?

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

83 מס קניה

17 מע"מ

20 מס יוקרה

רווח למשווק

...... י

תעשה את המתמטיקה לבד

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

הוא פשוט היה צריך לרשום:"רווח{עצום}למשווק...."

וזה היה צריך לסכם את עניין המחיר.

אין הסבר אחר מעבר לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שתוצרת לנד רובר (כמו גם יגואר) מתומחרת גבוה מאוד פה, ולרוב לא באותו קו עם המחירים שלהם באירופה בהשוואה למתחרות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

נראות של מיליון דולר עם פינישים של שקל תשעים.

לי נראה שממש מיהרו עם הפיתוח שלו, העיקר לדחוף עוד אוטו לקטגוריה העמוסה הזו.

מחלקת הסטיילינג עבדה פה שעות נוספות ולשאר העוסקים במלאכה לא נשאר זמן לתת את היד שלהם,

האובר דיזיין פה ברמה מוגזמת, הניסיון להתחכם ולבלוט עוד מעל ההתחכמות הרגילה של הסגמנט הזה.

ריבוי המסכים פה הוא בליגה משל עצמו. לא רק שני מסכי שליטה שכבר הופכים לסטנדרט,

אלא עוד שני ג'ויסטיקיי מגע מביכים ומבלבלים על ההגה (בדיוק המקום להקל על הנהג ולהגיש לו ארגונומיה פשוטה), זה לגיטימי בראייתם.

אבל רמת הרכבה שהיא אפילו לא חצי ראויה או פתרון פחות הזוי לכיוונון ההגה - זה לא מטריד אותם.

והמנוע, עם כל חיבתי לדיזלים, פשוט קטן מדי על האוטו הזה. וה-ZF המוכרת כתיבה עילאית, מקבלת פה גרסה לא מוצלחת,

היא איטית ולא משתפת פעולה. אבל לא היא פוגמת במנוע הרזה מדי. זה אוטו גדול וכבד, גם 51 קג"מ לא באים פה לביטוי כמו שמצופה.

רעש מנוע נוכח, הזכיר לי טנדר איסוזו נושן שהיה לנו פעם, התראת הסטייה מנתיב שהיא ללא ספק המוזרה ביותר מאז ומעולם,

כולל הצפרדע שמחקה עז (מההה מההה) שזכינו להכיר באלפא ג'וליה.

כל אלה, הם פשוט ביטוי מביך ליצרן שיודע כ"כ הרבה יותר טוב מזה, זה לא יכול להיות ככה.

אני אפילו לא מדבר על התמחור, כי גם בזול יותר זה היה מופע בעייתי.

יש דברים טובים, בהחלט. רק שהם מחווירים די מהר אחרי שמתחילים לנהוג.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הוולאר היא מלכת אולם התצוגה. בהתחשב בכך שרבים, מאד, רוכשים מכוניות גם בסכומים האלה בלי לנהוג עליהן מטר אחד, הצלחה מסוימת בטוח תהיה לה. המשטחים המוקפדים, מסכי המגע המרשימים, כפתורי המגע הטכנולוגיים, מערכת הקול המשובחת - כל אלה ניתן להדגיש באולם וזה מרשים מאד. באמת.

עד שמתחילים לזוז.

יחידת הכוח רועשת, הגיר לא מבריק. והמתחים, מתלי אוויר להזכיר, כל הזמן עסוקים, ומרגישים את זה. תזוזות קטנות של עבודה מתמדת, ולקינוח נדנודי אף של ג'יפ (אמיתי) מוגבה בעצירה. לא לעניין גם ברכב שעולה חצי ממחיר הוולאר. זה לא שהיא לא נוחה במפגיע, אבל זה מורגש וזה כל הזמן "יושב בראש". גם התנהגות הכביש בינונית ביותר. לא גרועה, לא טובה.

כל מסכי וכפתורי המגע שהבריקו באולם, מבריקים הרבה פחות בנסיעה. אלה שעל ההגה רופפים וכל לחיצה מביאה לתוצאה אחרת, והמסכים, כמו כל מסך מגע אחר, לא ממש נוחים לתפעול בזמן נהיגה.

החברים כבר הגיבו על המנוע, רעשי הרוח ואיכות ההרכבה הכללית ואין לי אלא להצטרף אליהם. עוד קצת QA לא היה מזיק.

יכול להיות שמכיוון שלא השתתפתי בפרק השטח של המבחן לא נחשפתי ליתרון שלו בתחום הזה, אבל אני בספק שרבים מרוכשי הוולאר ינצלו את היכולות האלה מעבר לשבילים שבהם אני אעבור גם אם ה-BRZ ולכן לסיכום שלי אצטט את ההודעה בתא הקולי של המ"מ שלי מהטירונות - הרעיון טוב, הביצוע פחות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

83 מס קניה

17 מע"מ

20 מס יוקרה

רווח למשווק

...... י

תעשה את המתמטיקה לבד

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

אחרי כל המיסים אתה עומד על 380 אש"ח בערך.

משאיר אותך עם 155 אש"ח רווח למשווק, שזה מעל 40% רווח גולמי.

עדיין נשמע חזירי בצורה מסריחה. גם אם מובילים אותם על אוניות שמתודלקות בויסקי 24 שנה.

2015 - Mazda 3 Spirit - 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניין לכם בכמה היבואן הישראלי רוכש את הרכב? מה עם עלויות רגולטוריות (מלאי חלקים למשל), גילום עלויות קבועות וכו'? אני לא בטוח שסוחרי סמים חיים על רווח של 40%, אתם מדברים על יבואני רכב? הם וודאי לא מסכנים, אבל הגזמתם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כל המיסים אתה עומד על 380 אש"ח בערך.

משאיר אותך עם 155 אש"ח רווח למשווק, שזה מעל 40% רווח גולמי.

עדיין נשמע חזירי בצורה מסריחה. גם אם מובילים אותם על אוניות שמתודלקות בויסקי 24 שנה.

החישוב שלכם לא נכון כי מחיר בסיס בארה״ב הוא 50 אלף דולר, אם תעשו קונפיגורציה זהה למה שנמכר בארץ המחיר יעלה ולא במעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כזאת חונה ליד הבית פה אתמול. בהחלט רכב מיוחד ומושך מבטים, גם באיזור בו יש ריינג רוברים כמו שיש בארץ סוזוקי אלטו.

הברקה עיצובית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה כבר מכרו אחד.

בהצלחה ל-Jlr העולמית, כל הכבוד לטאטא שעשו את מה שצריך- אמרו לjlr קחו כסף, ותעשו את מה שאתם יודעים לעשות יותר בריטי מרולס רויס.

והמשך הצלחה למחפשים את מרכיבי המחיר בישראל.

כשתמצאו הוכחות כתובות (ולא פעם שמעתי, חבר שמכיר סיפר לי) אשמח לקרוא, באמת מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחילת השנה עד סוף פברואר עלו 14 דגמי ולאר.

אז לא הייתי ממהר עם הספירה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...