Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני, נוסע 7k בשנה- 208 access plus חדש או 208 active שנת 2015 עם 100k?

poly
שימו לב! השרשור הזה בן 2220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

הכותרת אולי נשמעת לא הגיונית אולי אבל זו ההתחבטות שלנו עכשיו:

אנחנו צריכים אוטו 2 למשפחה שנוסע בממוצע 6-7k בשנה.

עשינו נסיעות מבחן על הרבה רכבים ואהבנו בנתיים רק את הפיגו 208 ה 1.2 טורבו ( גם את המאזדה, אבל אין למצוא דגם חדש 2015 והשאר לא בתקציב)

אנחנו בדרכ מחזיקים אוטו 4-6 שנים.

עכשיו השאלה היא כזו- מה לדעתכם עסקה יותר נכונה לנו במצבנו:

1. לקנות ב 53,000 פיגו 208 אקטיב ליסינג מ 2015 (פריים ליס) עם 106000 קמ- מתוך הבנה שהנסועה המעטה שלנו תאזן את זה בעוד כמה שנים

2. לקנות במבצע של אלדן פיגו 208 אקסס פלוס חדשה ( 0 קמ) ב 76,000 על הכביש.

ההבדלים עצמם מבחינת המכוניות ברמת הגימור לא גדולים מבחינת מה שחשוב לנו- לאקטיב יש כיוון מראות חשמלי שאין באקסס פלוס. לעומת זאת מסך המולטימדיה של האקסס פלוס החדש הרבה יותר גדול וטוב מזה של האקטיב 2015.

בשורה התחתונה- אם הייתם אנחנו, מה הייתם עושים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר של פריים ליס נשמע קצת (הרבה) יקר. אם אתה יכול לחיות עם הצבע (כתום), יש לך פה אלטרנטיבה הרבה יותר מוצלחת:

http://yad2.co.il/s/c/1s3e8q

יש עוד אחת לבנה, מ-2015 באותו מחיר - אבל מאילת.

יש גם אקסס ב-60 (גמיש):

http://yad2.co.il/s/c/2393t6

למען הסר ספק, אין לי שום קשר לרכבים האלו.

בקיצור. תתקשר, תתמקח, יש סיכוי לא רע שתגיע לא רחוק מהמחיר שהציעו לך בפריים ליס. ואז תחליט אם זה שווה לך או שאתה מתמקח עם פרייס ליס לכיוון 45.

בהצלחה!

עריכה: שים לב לזו, פורסמה פה למכירה: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=648691

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק גדול וטוב באקסס פלוס יש מערכת מולטימדיה אנדרואיד חיצונית מה שאומר שיש תמיכה בוייז גוגל מפות ועוד הרבה פיטצרים שימושיים וראיתי גם שהיא מגיעה עם מצלמת רוורס.

האקסס פלוס ב76 אלף היא עסקה הרבה יותר משתלמת מהאקטיב של אלדן חד משמעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

ראיתי את ה 208 שנת 2016 ביד 2. משהו במחיר הרגיש לי ״פישי״ כי זה הרבה מתחת למחירון לאוטו שלפחות למי שהם כתבו אין סיבה לכך. אין לי בעיה עם הצבע הכתום ;)

( ואני אגב ״את״ ולא ״אתה״ )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי קונה את החדשה 0 ק"מ או משומשת כמעט חדשה פרטית עם מעט ק"מ.

רכב שעשה 100.000 ק"מ בליסינג הוא כבר רכב די בלוי ולדעתי הפרש במחיר בינו לבין רכב חדש לגמרי צריך להיות הרבה יותר משמעותי על מנת שיהיה משתלם לקנות אותו.

אגב כיוון מראות חשמלי זה דבר די מיותר אם רק נהג אחד נוהג על האוטו. מכוונים פעם אחת וזהו. אם יש כמה נהגים, אז כיוון מראות חשמלי זה דבר חשוב ושימושי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

ראיתי את ה 208 שנת 2016 ביד 2. משהו במחיר הרגיש לי ״פישי״ כי זה הרבה מתחת למחירון לאוטו שלפחות למי שהם כתבו אין סיבה לכך. אין לי בעיה עם הצבע הכתום ;)

( ואני אגב ״את״ ולא ״אתה״ )

אין שום בעיה אילו המחירים בשוק אני בעצמי קניתי 208 במצב מעולה כמעת בחצי מהמכירון.

גם אם המחיר שדורשים הוא הרבה מתחת למחירון אל תפחדי לדרוש הנחה גדולה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...