Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג ללא רישיון והרג.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני די צוחק ודומע מהמקרה הזה ולא יודע בדיוק איזה כותרת לתת לדבר הזה.

כמובן שזה לא מפתיע והמשטרה תמשיך לעמוד בירידות עם ממל"ז, תעמוד בפניה לאיתות ואופנוען משטרתי יעבור בין הרכבים בפקק ויעבור, רכב רכב, יציץ פנימה ויתן דו"ח.

אדון אליהו בראון מירושלים, נסע באילת לתומו, כאשר הגיע לכיכר הוא איבד שליטה על הרכב, סטה למדרכה ופגע בהולך רגל.

הולך הרגל, תייר רוסי, הועף באוויר מעוצמת הפגיעה ופגע בגדר, הוא נחבל קשה מאוד ומותו נקבע במקום.

יחד עם אדון אליהו היו ברכב, עוד 2 נוסעים, תיירת משוויץ ועוד חבר.

אדון אליהו וחברתו ראו מה קרה ולא חשבו פעמיים ו...ברחו והשאיר את מר. ולדימיר קונסטנטינוב לגסוס ולמות.

החבר עוד ניסה לשכנע את מר אליהו להתנהג כבן אדם הגון, ישר, אזרח למופת אך הם לא הקשיבו לו וברחו.

החבר עצמו נשאר לסייע לתייר וחיכה עימו לכוחות ההצלה.

היות ומר אליהו לא אדם טיפש, הוא וחברתו לקחו מונית וניסו לברוח מאילת עצמה, אך המשטרה תפסה אותם ביציאה מאילת ומר אליהו הכחיש את הדבר.

מסתבר כי מר אליהו בן ה-22, מעולם לא הוציא רשיון נהיגה.

יתרה מכך, בדמו של מר אליהו נמצאו שרידים של סם הקנאביס.

נגד התיירת משוויץ, ביקשה הפרקליטות ארבעה חודשי מאסר שירוצו בעבודות שירות, עונש סופר קשה.

הפרקליטות האשימה את בראון בהריגה, הפקרה אחרי פגיעה, נהיגה בשכרות תחת השפעת סם ועבירות נוספות. זליגר הואשמה בעבירה של הפרת חובת נוסע להתקשר לגופי ההצלה.

במסגרת הסדר טיעון הוחלט על תיקון כתב האישום: לבראון יוחסו גרימת מוות ברשלנות והפקרה לאחר פגיעה, לאחר שסעיף הנהיגה בשכרות תחת השפעת סם ירד, וכן עבירות נוספות. בדיון שבו הוצג ההסדר בפני השופטת כהן הודיעה נציגת הפרקליטות שהוא התגבש על דעת משפחת המנוח.

מעבר לכך, אני מאמין שכבוד אליהו ישב במקרה הטוב, 4 ימים בפאב הקרוב לביתו והתייר עצמו, למי איכפת הוא לא ישראלי וסתם רוסי.

בא לי להקיא על המערכת הזו.

כמה תאונות בצפון ובדרום וענישה כזו מקילה, כזו שערוריתי.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5138865,00.html

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אם אתה "צוחק ודומע" ממקרה כזה אז המצב שלך לא כל כך טוב.

קורים אלפי תאונות דרכים כל שנה עם כל מיני פסקי דין ושום מקרה כזה לא אמור להשפיע עליך בצורה רגשית אלא אם אתה קשור למשפחה של הנפטר.

דבר שני אתה לא מכיר את כל פסק הדין והמקרה על פרטיו אלא רק כתבה שטחית בלינט.

אם זה כל כך מעניין אותך תחפש ותקרא את פסק הדין המלא, רוב הסיכויים שאז התמונה קצת תשתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי שכתוב בכלל מה העונש שהוא קיבל, והסעיפים שנמחקו הם בגלל שאי אפשר להרשיע בגינם - לא מבין על מה אתה מתלונן...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכבר העדתי במשפט של נהג שהרג תחת השפעת אלכוהול 3 צעירים בני 19

באיזשהו שלב השופט פנה אלי בשאלה האם אני חושב שאני יודע מי אשם בתאונה

הסברתי לו בצורה מכובדת שהאשם המרכזי הוא כבוד בית המשפט

לנהג היו 12 הרשעות קודמות על סעיפים שונים, מתוכם 8 על אלכוהול וסמים.

אם היה לו מותר לאחוז בהגה, בית המשפט אשם אשמה תורמת בהרג הזה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש, כמו שאברג'ל כתב האשמה היא לא המשטרה. הפיתרון היחיד שהמשטרה יכולה לתת זה עוד יותר לעצור רכבים לבדיקה רנדומלית של רשיונות, שזה מועיל מעט (כמה כבר תופסים? ומהם כמה פשעם ששכחו רישיון רכב בבית?) מנג'ס הרבה ולדעתי הלא מומחית, גם לא חוקי או לא צריך להיות חוקי (כי זה עיכוב של אדם בלי שום חשד נגדו, עיכוב מעצם זה שיצאתי לדרך רכוב).

מחקרים מראים שפושעים מקצועיים לא מתרשמים מאיום בענישה חמורה, כי הם לא מעריכים שיתפסו אותם. אבל נהג ללא רישיון שלהפתעתו ימצא עצמו בכלא, יספיק פעם אחת.

כמובן הבעיה במדינה היא הנהגים עם הרשיונות.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שלא אסרו אותך במקום את הנהג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת לדעת מה היתה תשובת השופט לזה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש, כמו שאברג'ל כתב האשמה היא לא המשטרה. הפיתרון היחיד שהמשטרה יכולה לתת זה עוד יותר לעצור רכבים לבדיקה רנדומלית של רשיונות, שזה מועיל מעט (כמה כבר תופסים? ומהם כמה פשעם ששכחו רישיון רכב בבית?) מנג'ס הרבה ולדעתי הלא מומחית, גם לא חוקי או לא צריך להיות חוקי (כי זה עיכוב של אדם בלי שום חשד נגדו, עיכוב מעצם זה שיצאתי לדרך רכוב).

מחקרים מראים שפושעים מקצועיים לא מתרשמים מאיום בענישה חמורה, כי הם לא מעריכים שיתפסו אותם. אבל נהג ללא רישיון שלהפתעתו ימצא עצמו בכלא, יספיק פעם אחת.

כמובן הבעיה במדינה היא הנהגים עם הרשיונות.

האחרון שאני בא אליהם בטענות זה המשטרה.

נכון, אפשר לבוא בטענות לגבי שיטת האכיפה שלהם ושאר הירקות, אבל כל זה לא יעזור.

אלה שאני כן בא אליהם בטענות, זה בתי המשפט.

לא פעם ולא פעמיים בתי המשפט מסתפקים בעיסקת טיעון עקב עומס ו\או בעונש מקל לעבריין בגלל סיבה כלשהי. (בטח בא עם כיפה לבית המשפט)

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 שנים ו-8 חודשים.

גם לדעתי נמוך מאוד.

נכון, אבל לפני עשור + העונש הסטנדרטי על גרימת מוות ברשלנות במהלך נהיגה היה 6 חודשי מאסר לריצוי בעבודות שירות, כך שהמצב השתפר מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...