Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Supersprint or milltek polo gti 6R

Ameer792
שימו לב! השרשור הזה בן 2220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי polo gti 2011, כרגע יש לי מערכת פליטה סטוק מהחברה, חשבתי על להרכיב אחד משתי המערכות פליטה האלו milltek/supersprint,

ויש לי כמה שאלות אני אשמח אם תוכלו לעזור,

1) מה העלות בערך לכל אחד מהמערכות?

2) ואם אני קונה full exhaust האם זה כולל הכול יעני מהדאון פייפ ועד ליציאות(ממיר וכו׳..)

3) האם אפשרי להרכיב את המערכת עם שסתום שליטה שקט/רעש?

4)האם אני יכול לעבור טסט אחרי ההרכבה?

שמעתי שיש דרך קלה וזולה בשביל עוד רעש מהמנוע וזה להוריד את הרזנטור אבל כפי שהבנתי שזה יכול לגרום ללחץ חוזר לטורבינה וזה גורם לפחות לחץ גדישה האם זה נכון?

המטרה שלי זה רק להגביר בקטנה את הרעש ושיהיה לי את הפיצוץ בין כל הילוך ולא משהו מוגזם,

תודה מראש לכל מי שעוזר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה רוצה להרכיב מערכת כזו? כלומר, מה מטרתך?

1. מערכת של סופרספרינט יכולה להגיע ל 10K שקל.

2. אם אתה קונה מערכת מלאה, אז היא אמורה לכלול ממירים ולעלות המון כסף. בדוק באתרים שלהם כמה עולה.

3. אולי.

4. במידע ויש ממירים והמערכת לא מרעישה מדי, כן. להוריד רזונטור זו שטות כי זה יעשה בעיקר צליל לא נעים בתא הנוסעים.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש דרך זולה להוסיף צליל אז זה להוריד ממירים ולשים דאונפייפ, הדאונפייפ עצמו כבר יוסיף יותר עומק לצליל.

אבל קח בחשבון שדאונפייפ בלי ממיר ספורטיבי עליו יסריח את העולם ידליק מנורה ולא תעבור איתו טסט בלי קומבינה.

להוריד את המנורה צריך לצרוב תוכנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזכור ש 2200 איש בישראל מתים ממחלות שקשורות לזיהום אויר לפני שאתה מחליט להוריד ממירים בשביל הסאונד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכנן לגעת בממיר קטליטי, המטרה שלי זה צליל קצת יותר אגרסיבי ופיצוצים בין כל הילוך.

בדקתי לגבי הוספת רק דאון פייפ זה מוציא רעש חזק מדיי ולא ממש לטעמי ולגבי מערכת פליטה שלמה של איזה חברה זה אכן יצא שזה יקר אז נראהלי קצת ירדתי מהעניין

נראהלי אני אלך על הרנזטור או הורדת דוד אחורי אבל אין לי מושג מה החסרונות של הורדת כל אחד מאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוריד דוד אחורי הרכב ישמע כמו טרקטור. אתה יכול להחליף לדוד אחורי יותר רועש אבל פה זה פורום שיפורים ולא פורום פיצוצים בין כל הילוך.

אם תוריד רזונטור, יהיה לך צליל מעצבן ובאסי בתוך תא הנוסעים. אחרי כל נסיעה תרגיש כאילו יצאת ממועדון ואתה לא שומע כלום.

זה מעצבן ולא נותן כלום מעבר. יש סיבה שיש רזונטור ברכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...