Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדריך עדכון מערכת מולטימדיה ברכבים מקונצרן פיג'ו

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 1266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Long story short עדכנתי את המערכת בפיגו 208 מה שפתר לי המון באגים איתה ולכן אני משתף איתכם מדריך לעדכון המערכת.

אגב העדכון הזה עובד גם על רכבי סיטרואן רק אתם צריכים לבדוק מה מערכת הsmeg שמותקנת ברכב כי הן שונות במקצת.

****כותב השרשור לא אחראי על כול נזק או תקלה בעקבות שימוש במדריך זה וכול שימוש בו הוא על אחריותו וסיכונו של הקורא בלבד***

מה שאנחנו צריכים זה סה"כ דיסק און קיי פשוט בנפח של יותר מ2 ג"ב.

א.קודם כול צריך לבדוק איזו מערכת מותקנת אצלכם. לפיגו קיימות 2 מערכות דומות אך שונות ועדכון תוכנה אפשרי רק לתוכנה שמתאימה למערכת!

כדי לבדוק איזו מערכת מותקנת אצלכם לחצו על כפתור הmenu או הsrc במשך 5 שניות ותקפוץ לכם חלונית עם נתוני הגרסאות למערכת.

אם הגרסה מתחילה אצלכם ב3.ххх... סימן שיש לכם מערכת smeg ועדכון אפשרי רק ל3.ххх הבאה ואם יש לכם 5.ххх סימן שיש לכם מערכת smeg+ ועדכון יתאפשר רק ל5.ххх הבאה וכן הלאה.

תמונה להמחשה:

http://www.208ownersclub.co.uk/forum/upl

oads/2544/IMG_1856.JPG

ב. אחרי שהבנתם איזו מערכת מותקנת אצלכם חפשו בגוגל את הגרסה העדכנית למערכת הנ"ל

לדוגמה "smeg+ firmware" והורידו את הקובץ.

ג. השלב הבא יהיה זה לפרמט את הדיסק און קיי תחפשו בגוגל hp format tool ותורידו את התוכנה תפעילו אותה עם הרשאות אדמין ותפרמטו את הדיסק און קיי לפורמט FAT32 (שימו לב! כול מידע שיש לכם על הדיסק און קיי ימחק)

ד. כאשר הפרמוט יסתיים תקחו את התיקייה שהורדתם בשם smeg_xxxx_upg ותעתיקו אותה כמו שהיא לדיסק און קיי. (לא קובץ דחוס אלא תיקיה)

ה. תניעו את הרכב שלכם ותכניסו את הדיסק און קיי לusb המערכת תבצע סריקה של כ5 דקות של הקבצים בתיקיה תתנו לה לסיים את הסריקה.

ו. לאחר שהסריקה הסתיימה צריכה לקפוץ לכם חלונית עם שאלה האם לעדכן את המערכת תאשרו את ההתקנה אחרי זה ההתקנה תיקח כחצי שעה שבמשך החצי שעה הזאת מהמערכת תכבה ותידלק כ3 פעמים.

https://a.d-cd.net/cf183e1s-960.jpg

ז. לאחר שההתקנה הסתיימה תסירו את הדיסק און קיי וצאו לדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמרה לך האופציה לקרוא אנשי קשר בעברית?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני עדכנתי את המערכת בפיג'ו, עוד לפני שראיתי את המדריך אפרט קצת מהידע שלי:

*ממליץ גם ללחוץ על התקייה שהעתם לDOK ללחוץ קליק ימיני על התקיה -> מאפיינים -> ולהוריד את V מ Read Only .

1. לי יש מערכת מהדור הראשון Smeg 3.X.X ספיציפית אצלי זו גרסא 3.15 ועידכנתי ל 3.21 .( העדכון ערך אצלי כ 2 דק )

2. העדכון בוצע בהצלחה והשינויים ששמתי לב אליהם זה העברת שירים בBT בקצב קצת יותר מהיר. ( והאמת זה מה שחיפשתי ).

3. אצלי העברית לא נפגעה כלל.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמרה לך האופציה לקרוא אנשי קשר בעברית?

אין לי אנשי קשר בעברית בגלל באג בפלאפון אז לא אוכל להעיד על כך. אבל אנשי הקשר עוברי למערכת בצורה חלקה יותר.

תוכל לפרט מה הבאגים שהיו ונפתרו והאם העדכון מוסיף פיצ'רים מעניינים למערכת?

בעיקר ניתוקים בבלוטוס חוסר העברה של אנשי הקשר ודיילי מעצבן בהחלפת שירי בבלוטוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

היי,

יש לי פיג'ו 208 אקטיב משנת 2014. קראתי את מה שכתוב פה בשרשור, יש לי כמה בעיות ואני מקווה שתוכלו לסייע:

1. כשאני לוחץ ברצף על MENU, כלום לא קורה. אני לא רואה גרסה של ה-SMEG.

2. כשאני לוחץ ברצף על SOURCE, לזמן קצר כמו שניה-שתיים, נדלק GPS. כשאני לוחץ לזמן ארוך יותר, כל המערכת מולטימדיה מכבה את עצמה.

איך אני יכול לדעת מה הגירסה כדי לעדכן? אם אני סתם בוחר באחד מהשניים SMEG3 או SMEG5 הוא לבד יזהה אם זה לא מתאים לחומרה? או שאני יכול לדפוק משהו?

בנוסף כתבתם לגבי העברית, אצלי בכלל הוא לא מזהה שמות בעברית. (אולי זה יעזור בזיהוי)

ענין אחר ופחות קשור, אני שומע שהרמקול הימני לפעמים מתנתק וחוזר. כנראה יש חוט שקצת מתנתק או נוגע-לא-נוגע. איפה אני יכול לבדוק את זה? יש סרטון שמדריך?

תודה רבה,

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...
  • 8 חודשים מאוחר יותר...

שלום קראתי בשקיקה את ההסבר שלך וחייב להודות שלא הבנתי כל כך איך זה מסתדר אצלי.

יש לי 3008 רמת גימור בסיסית 2018, כשאני נכנס לתפריט כדי לצפות במספר הגרסה מופיע לי:

Version : 073C

וכשאני לוחץ לצפייה זה מה שמופיע:

HMI version 21.615.53.14.00

Imx version: x0101175_170420_16.1B108

V850 version: W21_161.S712

מה אני אמור לעשות עם זה?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מערכת עם IGO מעודכן לשנת 2013

בקובץ של SMEG UPG SoftWare 3.21.A.R1 יש תיקייה של NAV נראה לי בצרפתית.

אפשר להתקין IGO מודרני באיזה צורה?

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שלום. יש לי 308 שנת 2016 ואני לא מצליח להגיע לתצוגת הגרסא. יש למישהו נסיון עם הדגם הזה ספציפית?

תודה

אם זכרוני אינו מטעני, לחיצה ארוכה(כ-5 שניות בערך) על כפתור ההגדרות (גלגלי שיניים) והגרסא תופיע על המסך.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

לי יש מערכת עם IGO מעודכן לשנת 2013

בקובץ של SMEG UPG SoftWare 3.21.A.R1 יש תיקייה של NAV נראה לי בצרפתית.

אפשר להתקין IGO מודרני באיזה צורה?

מקווה שזה לא נוגד את חוקי הפורום, תעיין פה

https://www.peugeotforums.com/threads/smeg-map-and-speed-camera-update-procedure.168681/

אומנם זה פוסט ישן וכנראה שגם המפות ישנות ובטח לא רלוונטיות לישראל , אבל אולי תלמד משם משהו על התהליך.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 1.4.2020 בשעה 21:29, מייקל ח. כתב:

שלום קראתי בשקיקה את ההסבר שלך וחייב להודות שלא הבנתי כל כך איך זה מסתדר אצלי.

יש לי 3008 רמת גימור בסיסית 2018, כשאני נכנס לתפריט כדי לצפות במספר הגרסה מופיע לי:

Version : 073C

וכשאני לוחץ לצפייה זה מה שמופיע:

HMI version 21.615.53.14.00

Imx version: x0101175_170420_16.1B108

V850 version: W21_161.S712

מה אני אמור לעשות עם זה?

תודה רבה

אצלי אותו דבר, הצלחת לפתור, להבין?

אני בעיקר מחפש פיתרון שיקוף הטלפון או להכניס ווייז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...