Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת ביטוח לרכב ספורטיבי ויוקרתי לנהג צעיר

Avia Chen
שימו לב! השרשור הזה בן 2240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לאחר בדיקת הרבה מתמודדות, ננעלתי על הBMW M240i רכב מדהים, אמנם יקר בטירוף בארצנו הקדושה... [בארה"ב הייתי קונה TESLA MODEL S מאובזרת באופן יחסי לשם השוואה]

לאחר מיקוחים ונסיעת מבחן שמתי מקדמה על הרכב, פניתי לסוכן הביטוח המשפחתי שאמר לי במילים אחרות שחברות הביטוח לא מעוניינות לבטח נהג צעיר [בן 22] על רכב יקר וכו', קיבלתי הצעה של 25,000 ממנו והרבה שאלות מחברת הביטוח. [מאיפה הכסף? וכאלה, לא מבין מה הקשר אליהם?]

אשמח לקבל המלצות לחברות / סוכני ביטוח שמתמחים בתחום זה של רכבי היוקרה / ספורטיבים, אולי אקבל תוצאה טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלת מרכב לא זול שביטוח מקיף שלו לא זול (כי חברת הביטוח תצטרך לשלם הרבה במקרה של תאונה), נמשיך מזה שחברות הביטוח מפחדות מרכבי ספורט דבר שרק מעלה את מחיר הביטוח.

אם כל זה לא מספיק אתה עם נתונים אישיים די גרועים, מבלי להעליב ושלא באשמתך, בן פחות מ24 ששם נמצאת המדרגה העיקרית במחירי הביטוח.

שאלות על מאיפה הכסף וכולי נשמעות כמו סקרנות אישית של האדם שדיברת איתו, בכל זאת אני לא מכיר יותר מידי בני 22 שיכולים להרשות לעצמם רכבים עם תג מחיר של מעל 350K ש"ח.

אני לא מאמין שתמצא יותר מידי הצעות וכנראה תיתקל בהרבה סירובים או מחירים מופרכים לחלוטין.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהוא חושש, לבטח ילד בן 22 על 240 זה מפחיד חברות ביטוח כי סביר להניח שהוא לא לקח את האוטו כי המושבים מאוד נוחים והמתלים מאוד רכים.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ניסיתי לעזור לבחורה בעבודה בת 26 ללא עבר ביטוחי להשיג ביטוח מקיף לסוזוקי סוויפט שעלה 34,000 ש"ח והמחירים היו הזויים. באיזור ה 6000 אחרי הנחה מאוד גדולה.

האם תוכל למשוך בחזרה את המקדמה במקרה ולא תוכל להשיג ביטוח במחיר סביר? כפי שציינו לפני, הנתונים שלך ממש לא טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מנסה לקבל ביטוח מהסוכנות של הרכב, לך תדע אולי יש להם הסדר כלשהו שהוא יותר סביר מול חברת ביטוח כלשהי.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

במקרה של דלק המחירים זהים לשוק, הם עובדים עם מנורה. היתרון הוא בכיסוי.

לא רואה מי יחתוך לו משמעותית מהמחיר, אם בכלל.

זה רכב שמלכתחילה לא כולם מבטחים (ה"ספורט" הזה...), יקר, נהג צעיר - V בכל הרשימה.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי יורד מזה אם זה המצב. לשלם 25k בשנה על ביטוח של רכב כזה זה מטורף לחלוטין.

אולי תנסה לבדוק כמה יעלה לך לבטח סידרה 2 מדגם פשוט יותר. תקבל איכות דומה מאוד עם אפקט וואו זהה כמעט. זו יכולה להיות פשרה טובה וזה גם רכב שיספק לך המון הנאה.

אולי זה גם רעיון טוב יותר להתחיל רכב קצת יותר חלש.

אחרי גיל 24 ואחרי שנהגת שנתיים על רכב יותר חלש אתה תמיד יכול להשתדרג, הביטוח גם אמור לרדת בצורה די משמעותית.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקונים רכב כזה , חלק מהתחשיב חייב לכלול אחזקה. שכחת סעיף: פשוט תקנה רכב יותר זול בהפרש. אם אתה בשוונג ,תבדוק גם במוסך כמה עלות טיפול,צלחות, רפידות ברקס וכו...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פטנטים מיוחדים. תעשה סקר שוק מקיף ואולי תצליח להוזיל.

ברמת האינטואיציה נראה לי שקיבלת הצעה הגיונית וכלל לא מופרזת בהתחשב בכל הנתונים. אם יש לך כסף לרכב אז יש לך כנראה כסף לביטוח. ואם לא אז אתה בבעיה יותר גדולה מאשר הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לאחר בדיקת הרבה מתמודדות, ננעלתי על הBMW M240i רכב מדהים, אמנם יקר בטירוף בארצנו הקדושה... [בארה"ב הייתי קונה TESLA MODEL S מאובזרת באופן יחסי לשם השוואה]

לאחר מיקוחים ונסיעת מבחן שמתי מקדמה על הרכב, פניתי לסוכן הביטוח המשפחתי שאמר לי במילים אחרות שחברות הביטוח לא מעוניינות לבטח נהג צעיר [בן 22] על רכב יקר וכו', קיבלתי הצעה של 25,000 ממנו והרבה שאלות מחברת הביטוח. [מאיפה הכסף? וכאלה, לא מבין מה הקשר אליהם?]

אשמח לקבל המלצות לחברות / סוכני ביטוח שמתמחים בתחום זה של רכבי היוקרה / ספורטיבים, אולי אקבל תוצאה טובה יותר.

1) תפנה לסוכן אחר

2) נהג צעיר עם רכב בסיכון = ביטוח יקר. מאוד יקר.

3) תפנה לסוכן ממנו אתה רוכש את האוטו ותגיד שתבטל את העניין אם לא יפתרו לך את עניין הביטוח. בד"כ ליבואנים יש בנוסף חברת ביטוח והם יעדיפו לא להפסיד את העסקה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...