Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני/ משפחתי עד 75K

Itay1992
שימו לב! השרשור הזה בן 2214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, לפני כחצי שנה רכשתי יאריס בעצת חברי הפורום (לאחר התלבטות בינה לבין הפאביה). לצערי הרכב הלך טוטאל לוס, ואני ממתין לקבלת ההחזר מהביטוח בימים הקרובים.

לעניין,

אנחנו זוג צעיר ללא ילדים (מתכננים להתרחב בשנה-שנתיים הקרובות), רוב הנסיעות הן נסיעות עירוניות קצרות + נסיעה של 100 קילומטר דרומה כל סופ"ש. משיטוט קצר ביד 2, היצע הפאביה והיאריס מהשנתונים הרלוונטים דל מאוד. כמו כן, הוצע לי לקנות לקנות דאצ'יה סנדרו ספטווי, אך אני נרתע מעניין הבטיחות (שחשוב לי מאוד), והסחירות.

*אציין שלא נהנתי בכלל מהנסיעה על היאריס, ומה שהכריע את הכף לטובתה בזמנו היה השמירת ערך.

מה הייתם ממליצים? (מצטער שיצא קצת מבולבל, אני חייב להסגר על עצמי בימים הקרובים..תקוע כרגע בלי רכב)

תודה רבה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה חסר לך ביאריס מבחינת הנאה? ביצועים? התנהגות ? נוחות ? איכות תא הנוסעים?

מאזדה 2 עדיפה על היאריס כמעט בכל התחומים להוציא מרחב פנימי וצריכת דלק, וגם מהנה לנהיגה.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את האיביזה החדשה ואת הסיטרואן c3, אם אתה רוצה לחסוך תבדוק 0 ק"מ את ה208 ב73 אלף שקל. סע בזהירות

Sent from my MI 5 using Tapatalk

האיביזה והc3 יקרות לי..ולגבי עסקאות 0 קילומטר, הבנתי שהן משתלמות רק אם אני מעוניין להחזיק את הרכב לטווח ארוך, וכרגע אין לי מושג לכמה זמן אחזיק את הרכב (מעריך שלפחות שנתיים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לך 0 ק"מ חדש מאשר רכב יד שניה בן כמה שנים באותו מחיר. אתה מקבל רכב חדש. אל תתפתה להקשיב לאינטרסנטים, איך עדיף לקחת רכב בן שנתיים מאשר רכב חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה חסר לך ביאריס מבחינת הנאה? ביצועים? התנהגות ? נוחות ? איכות תא הנוסעים?

מאזדה 2 עדיפה על היאריס כמעט בכל התחומים להוציא מרחב פנימי וצריכת דלק, וגם מהנה לנהיגה.

האמת שהייתי (ואני עדיין) מוכן להתפשר על הנאה לטובת הבטיחות והנוחות (בכל זאת, זה לא רכב רק בשבילי, גם אשתי נוסעת..).

לגבי המאזדה, בדקתי, ואין בכלל ביד 2 שעונים על הדרישות שלי (מבחינת תקציב, ושיהיה גיר אוטומטי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? מאזדה 2 זה רק גיר אוטומטי, וב75 תמצא אחת ברמת גימור דינאמיק ומעלה (הדור החדש עם מערכות בטיחות).

הג'אז מרווחת יותר מהיאריס ומציע תא מטען גדול ומערכות בטיחות, עדיפות לגרסת הקומפורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לך 0 ק"מ חדש מאשר רכב יד שניה בן כמה שנים באותו מחיר. אתה מקבל רכב חדש. אל תתפתה להקשיב לאינטרסנטים, איך עדיף לקחת רכב בן שנתיים מאשר רכב חדש?

שואלת כי אני בהתלבטות דומה. למה בעצם כדאי עסקת 0 ק"מ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? מאזדה 2 זה רק גיר אוטומטי, וב75 תמצא אחת ברמת גימור דינאמיק ומעלה (הדור החדש עם מערכות בטיחות).

הג'אז מרווחת יותר מהיאריס ומציע תא מטען גדול ומערכות בטיחות, עדיפות לגרסת הקומפורט.

מאזדה יד 2? כי 0 ק"מ מתחיל מ-90

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...