Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילר מקצועי ופדנט באזור המרכז

שימו לב! השרשור הזה בן 2213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים.

מחפש דיטיילר מקצועי שמשקיע שוושה עבודה על רמה! ולא איזה עוד אחד מהמנהרות שטיפה..

האוטו עם שריטות לכלוך ובטון דבוק עליו מבחוץ מבפנים המושבים מלוכלים ודרושה שטיפה ופוליש מקצועי מבפנים ומבחוץ.

אשמח אם תפנו אותי למישהו מקצועי שלוקח מחירים נוחים ולא "שוחט" את הלקוח.

תודה לעוזרים.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על שלומי אדרת, עשיתי אצלו ציפוי לרכב חדש ואני סופר מרוצה מהתוצאה לאורך זמן
מאיפה הוא?

הוא לוקח מחירים נוחים או יקר?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עבר לחולון לאחרונה.

לגבי המחיר, תגדיר תקציב, מה שנוח לאחד יקר להחריד לאחר והפוך :)

אבל הכי פשוט נראה לי שתיצור איתו קשר ישירות והוא יינסה לתת לך הערכת מחיר

https://www.detailing.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקצוען מקצוען אבל העלויות שלו גבוהות מאוד ...

לא יודע אם זה עדיין קיים, אבל לא מזמן הוא יצא במבצע של פוליש מלא+ציפוי ננו קרמי+ניקוי פנימי ב1800 שח.

לא חושב שזו עלות גבוה. במיוחד שמדובר באדם שאיכות העבודה שלו גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקצוען מקצוען אבל העלויות שלו גבוהות מאוד ...

אני לא חושב שאתה יודע באמת כמה עולה טיפול דיטיילינג סביר, שכולל פוליש לכל הרכב בכמה שלבים מדי פעם כולל ציפוי קרמי.

לא מדובר בדיטיילרים בתחנות דלק שלוקחים על פוליש ווקס 450 ש"ח ומשאירים לך את הרכב עם הולוגרמות טריות.

אי אפשר לדעת מה המחיר המדוייק לכל רכב כי צריך לקחת חוות דעת מול הדיטיילר, אבל כשמדובר ברכב חדש או אחד כזה שאתה רוצה לשמור ולחדש אותו, המחיר עדיין יהיה זול ביותר מחצי מצביעה של כל הרכב.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...