Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות מחירים של טיפול 90000 אלף קיה פיקנטו וטיפול בלמים עליוית .

Daniel Oshri
שימו לב! השרשור הזה בן 2248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהתאם לפוסט הקודם

קיבלתי הצעה של טיפול 90000 אלף לקיה פיקנטו 2012

ממוסך מורשה בנתניה

בעלות של 2000 שח

וקיבלתי הצעה גם של בלמים משום מה אמרו שהגלגל הקידמי מצד שמאל

לא תקני

האם ההצעות היגיונית ?

תודה לעוזרים פשוט אני אובד עצות

טיפול 90000.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כאן שמן גיר מקורי שרק עלותו מעל 700₪ לפני מע"מ.

בנוסף טיפול + החלפת רצועת מנוע.

מחיר סטנדרטי למוסך מורשה יבואן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר של השמן גיר הוא פשוט עושק.

שמן גיר כזה - מקורי - עולה בחנות חלפים 66 ש"ח לליטר.

http://www.justmotor.co.il/product/%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%92%D7%99%D7%A8-%D7%90%D7%95%D7%98%D7%95%D7%9E%D7%98-hyundai-sp3

תקנה 6 חבילות ותביא להם - רק על זה תחסוך 450 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מלכתחילה אתה ניגש עם רכב בן 6 למורשה? לא חבל על הכסף שאתה מרוויח בזיעת אפיך?! תבדוק הצעות מחיר נוספות ואף תבדוק את האופציה לרכוש את החלפים בעצמך ולגשת למישהו מקצועי שיבצע את העבודה ואתה תחסוך לא מעט כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור - אני אענה למה אני לפעמים אלך עם רכב ישן למוסך מורשה -

כי הרבה פעמים במוסך מתמחה, אם אתעקש על חלפים מקוריים (מה שאני עושה רוב הזמן) - אני משלם כמעט את אותו המחיר, בתוספת נאום של "חבל על הכסף, אני שם לכולם את הפילטר הזה והוא אחלה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו הם המחירים במוסך מורשה. כמו שאמרו לך המחיר הנדרש עבור שמן הגיר מוגזם. אם תרכוש את החלקים לבד אני משער שתוכל לחסוך 500-600 שקלים. אני מכיר ומבין בדיוק את התחושות שלך ("אני אובד עצות"), הייתי באותו מקום במשך שנים ארוכות, עד לפני שנה+. גם לי יש קיה. זה מתסכל ועולה המון כסף. נקודת השבירה שלי היתה כשהלך לי אותו חלק יקר בפעם השניה והמוסך סירב שאביא את החלק בעצמי (300 שקל אם רוכשים לבד, 2300 שקל במוסך חלק+עבודה). אז פשוט רכשתי לבד והרכבתי לבד ב 10 דקות. אחר כך בטיפול הבא כבר הלכתי למוסך כללי עם החלקים והיום אני מטפל לבד למעט דברים שאיני מסוגל לעשות (כמו רצועות טיימינג וכדומה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חוקי, רק שתדע.

היום זה לא חוקי. זה קרה לפני למעלה משנה, לפני שהתקנות החדשות נכנסו לתוקף. אבל בתוך עמי אני יושב, וגם כיום כשזה לא חוקי, תגיע למוסך עם החלקים ויעקמו לך עין במקרה הטוב, או ינסו לנפנף אותך בטענות שונות כמו: אין אחריות (שגם זה לא חוקי), או אנחנו לא מרכיבים חלקים שהלקוח מביא, או שייקרו לך את העבודה בצורה שתבין לבד ותלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבקש הצעת מחיר בכתב לפני שמיידעים אותו שמביאים את החלפים לבד, לאחר שיש הצעת עבודה בכתב המפרטת עלות חלפים ועלות עבודה - מביאים את הרכב לטיפול ומיידעים אותו שהבאנו את החלפים.

עושה פרצוף? מייקר לך את העבודה?

מיידעים אותו שזה לא חוקי, ושיתאפס על עצמו אם הוא לא מעוניין להיתבע.

ולא, אסור להתנות מחיר עבודה במחיר החלפים, יש חוק שאוסר התניית שירות בשירות.

לא מבין ממה אנשים חושיים, חוקקו לנו חוק, נשאר רק ליישם אותו, ואח"כ מתפלאים ומתלוננים שמוסכים עושקים.

בטח, עם תרבות צרכנית כזו ירודה זה לא פלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור, זה שיש חוק זה מעולה. זה שאני משתמש ואשתמש בו כשאגיע למוסך זה ברור. זה שהמוסכים עושים בעיות למי שמביא חלקים גם זה ברור לי (הרי הם רוצים להמשיך לעשות בוכטה על החלקים). הבעיה היא שרוב האנשים לא יודעים על החוק או שקל מאוד לסובב אותם ולגרום להם לחשוב שעדיף להם להגיע בלי חלקים. זו המציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...