Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Amazon TV מישהו משתמש פה?

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתחיל מזה שאני תקופה מתעניין בשירות והשתמשתי בו כמה וכמה פעמים גם כדי לצפות ב The Grand Tour ועוד.

פתחתי קבוצה בפייס Amazon TV Israel כדי לראות אם יש עניין ואם יש עוד משתמשים אך זה לא נראה כאילו יש אנשים שבאמת משתמשים בזה ועל כמה וכמה אין אנשים שמבינים בזה הרבה (למרות שתכלס אין מה להבין).

רציתי לדעת מי כאן מנוי? מי משתמש? איזה תכנים בעיקר? האם יש צפי להנגשה של השירות לקהל הישראלי?

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש, יש להם תרגום לעברית לכל מיני דברים.ראיתי את Deutschland 83 עם תרגום לעברית, אחלה סדרה,McMafia מעולה ויש להם עוד כמה דברים מעניינים שסימנתי שצריך לראות כמו fleabag, the marvelous mrs maisel.

הם הרבה פחות טובים מנטפליקס, אבל בשביל 3 דולר לחודש, אני שומר את זה.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש, יש להם תרגום לעברית לכל מיני דברים.ראיתי את Deutschland 83 עם תרגום לעברית, אחלה סדרה,McMafia מעולה ויש להם עוד כמה דברים מעניינים שסימנתי שצריך לראות כמו fleabag, the marvelous mrs maisel.

הם הרבה פחות טובים מנטפליקס, אבל בשביל 3 דולר לחודש, אני שומר את זה.

תודה.

כל מה שציינת עם תרגום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כי יש לנו פריים.

יש תוכנית חזקה מאד שאני אוהב: The Man in the High Castle שמתארת מה היה קורה אילו הנאצים היו מנצחים במלחמת העולם - מרתק!

צפיתי ב-2 פרקים של The Grand Tour ולא אהבתי. לא מתחבר להומור שלהם בכלל.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגרמניה 83 ולמק מאפיה יש תרגום בעברית, לשאר יש תרגום באנגלית. הגרנד טור טובה מהעונה השניה, העונה הראשונה די גרועה ולא ראיתי את כולה, העונה השניה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך רק 3 דולר לחודש?

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אמזון TV כיוון שיש לי פריים. בטלויזיה יש לי דונגל Amazon Fire TV. מהדונגל עצמו אני מאוד מרוצה, מותקנות עליו כל מיני אפליקציות עם תוכן לצפייה, כשהעיקרית היא נטפליקס.

לאמזון יש הרבה תוכן אבל משום מה הרבה ממנו עולה עוד כסף גם כשיש לך פריים. השתמשתי בעיקר לראות The Grand Tour (העונה השניה כן מומלצת).

בקיצור, אם אתה מתלבט בין נטפליקס לאמזון, לך על נטפליקס. אמזון נחמד כמוצר משלים.

Gesendet von meinem Nexus 6P mit Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאמזון מציעים לישראלים נכון לכתיבת שורות אלה מסתכם בסדרות מקוריות פה ושם

ומבחר דל של סרטי-וידאומט שאפשר לחסל ב-binge watching תוך חודש.

לא מתחרה לנטפליקס באזור החיוג שלנו.

פעם ב-13 חודשים נרשם לחודש חינם בפריים ובודק מה חדש. כמעט כלום.

Grand Tour אכן השתפרו משמעותית בעונה השנייה עם החלפת הנהג(ת) והורדת כמה קטעים הזויים,

אבל עדיין מדובר באותו אוסף שטיקים ילדותי שאחת לכמה פרקים מתעלה על עצמו עם איזו כתבה היסטורית מרתקת שבד״כ קשורה ללנצ׳יה :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנוי מאז שנפתח השירות לישראל (זה נקרא Prime Video, אגב), ומרוצה מאוד. נכון, הספריה שלהם קטנה משמעותית משל נטפליקס, אבל יש שם סדרות מקור נהדרות.

מעבר לזה, אני משתמש במנוי כדי לתמוך בסטרימרים ב-TWITCH.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש אמאזון פריים (לפחות 80 מליון משפחות בארה"ב), שירות הוידאו מהווה באמת תוספת נחמדה לנטפליקס. בנתיים אני משתמש בשירות רק בשביל הסופראנוס.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בשירות הרבה זמן, אני מכור לפריים באופן כללי, מה שכן, לפני שבועיים הזמנתי את הFire TV והדבר הזה נהדר, התקנתי עליו קודי תוך 15 דקות, הוספתי כמה ערוצים למנוי שלי באמאזון (והדבר עובד כמו כבלים כולל שידור ישיר של הערוצים) ואני ממש מבסוט, מסתנכרן נהדר עם הכל.

Sent from my FRD-L04 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעזרו המלצות לתכנים כשבנצי בארץ המקור...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...