Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכמים - 3 שנים עם דודג' ראם 3500

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

YNV מסכם שלוש שנים של זוגיות עם חבר שלו, ראם. הוא נשבע, אגב, שהוא אוהב בנות.

MAIN.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה YNV, אחלה סקירה שמועברת בצורה קלילה ומיוחדת.

תמיד הייתה לי חולשה לבהמות הללו אך לצערי המציאות חושבת אחרת.

הקנאה היא רבה, תעשה חיים! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של כתיבה, מאחל לכם עוד זוגיות ארוכה ביחד ואל תתן לאישתך להפריע לכם, אצלנו לצערי היא הצליחה לגרום לי להפרד מחבר אהוב אבל מקווה שאתה חזק יותר.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמריקאי שבי חולה על הטנדרים האמריקאיים האלה. מנועי ענק, תנוחת ישיבה של מלך הכביש - בוסט לאגו.

בעוד שבארה"ב כל אדם שני מחזיק בהמה כזאת להתנהלות יומיומית לסופר וחזרה, בארץ זה big no no.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה מעולה, כיף לקרוא.

בנוגע לפסקה האחרונה, האם היית קונה רכב כזה גדול אם הטבות המס היו ניתנות גם על רכבים קטנים יותר? האם העיסוק שלך קשור בטנדר גדול או שגם ברלינגו או משפחתית היו מספקות אותך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לצלם תמונה פנימית של הרכב המקורי שלך?

היתרון הכי גדול בתמונות יצרן הוא שהאוטו נקי

20180225_145539.jpg

למה בחרת בו ולא בסילברדו למשל?

מכלול של סיבות.

הראם עם סרן חי מקדימה ומאפשר נסיעת שטח טובה יותר מהסילברדו שמצוייד במתלים נפרדים.

לראם צריכת דלק טובה משמעותית (עד כמה דבילי שזה נשמע).

כושר ההעמסה שלו גבוה יותר.

והכי חשוב - התחברתי אליו יותר מהשברולט והפורד המקבילים.

בנוגע לפסקה האחרונה, האם היית קונה רכב כזה גדול אם הטבות המס היו ניתנות גם על רכבים קטנים יותר? האם העיסוק שלך קשור בטנדר גדול או שגם ברלינגו או משפחתית היו מספקות אותך?

ביומיום שלי אני בהחלט יכול להסתדר עם טנדר סטנדרטי. אני גורר אחת לשבוע עגלה במשקל כולל סביב טון. לא משהו שדימקס סטנדרטי לא אוכל בלי מלח.

פעם בכמה חודשים אני צריך את יכולת ההעמסה או הגרירה (או שניהם). יש לי גם עגלה שניתן לגרור רק עם רכב מעל 3.5 טון.

אז כן. הייתי קונה אותו גם אם היו הטבות לטנדר סטנדרטי.

מה אם לא היו הטבות? לא יודע.

IMG_2024.jpg

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תענוג של מכונה! ללא ספק אחד מרכבים שהייתי רוצה (אם לא צריכת הסולר, הייתי גם נוסע על משהו דומה).

אחרי שנוהגים על כלי כזה, שום דבר כבר לא יכול להחליף אותו. היה לי יוקון - חוויה די דומה, רק הרבה פחות כוח.

YNV, תודה לך על הסקירה, כתיבה יפה מאוד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג לקרוא את הכתבה :)

רם חבר אמיתי.

מעניין מי יהיה החבר הבא -

איזה תענוג של מכונה! ללא ספק אחד מרכבים שהייתי רוצה (אם לא צריכת הסולר, הייתי גם נוסע על משהו דומה).

אחרי שנוהגים על כלי כזה, שום דבר כבר לא יכול להחליף אותו. היה לי יוקון - חוויה די דומה, רק הרבה פחות כוח.

YNV, תודה לך על הסקירה, כתיבה יפה מאוד.

מעניין שליוקון חסר כח, פעם הבאה סברבן

רק לראות את הטנדרים האלה של FBI בניו יורק שועטים זה מחזה ובמיוחד שמסוגלים לשנע 3.5 טון

אין מה לומר - טנדר אמריקאי זה לא טנדר ישראלי, פשוט זה הלחם וחמאה שכל חוואי אמריקאי מכיר ואצלם זה חלק מהחיים - בהמה אמיתית ששיכת למשפחה

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה יפה מאוד. אצלינו בחברה יש ראם וסאוונה וזה ממש כייף להשבת מאחורי הגה של אוטו בעל הספק ומומנט מטורף שכזה, אבל אז אתה נזכר במעבר בת"א או חנייה בחניון ומתבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בד"כ בחור שמרן, אבל איזה ערב אחד יניב ורם הזמינו אותי "להתנסות". קצת חששתי כי בכל זאת אף פעם לא עשיתי משהו כזה, אבל אמרתי וואלה חיים רק פעם אחת.

כשפגשתי אותם התחלתי לצחוק, ליטרלי לצחוק. הדיסוננס בין הבחור האדיב והמנומס לבין החבר הענק שלו היה משעשע.

החוויה היתה.... מטלטלת.

לא, באמת, מטלטלת. ממש מטלטלת. רם מתנהג מפחיד כמו שהוא נראה וזורק אותך מצד לצד ובכלליות מרגיש כמו משטח בטון. אם חשבתי שהחברה שלי דאז קופצנית אחרי ההתנסות הבנתי שאין בכלל מה להשוות. זו חוויה אחרת.

אז לי זה היה מוזר, אבל יניב? יניב התמודד עם זה כמו גדול. אני מניח שבפעם הראשונה זה היה קשה לו, אח"כ קצת פחות, וכיום הוא כבר בקושי שם לב.

כנראה הגוף שלו התרגל...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל פעם שאני רואה את המפלץ הזה אני מתחיל לזמזם את נעימת "טקסס ריינג'ר", בכיכובו של לא פחות מצ'אק נוריס יבדל"א.

חלום של מכונה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...