Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב מנהלים עד 25000

eden18
שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעונין ברכב מרווח ומפנק אוהב את הסטייל של כיסאות עור וכאלה ראיתי ביד 2 מספר רכבים שענינו אותי פיזו 508 או סיטרואן c 5שהם שנתונים 2011 בערך במסגרת התקציב ומה שהכי משך אותי מונדאו 2010 טיטניום שזה דגם עם עור הנעה ללא מפתח ועוד גם בסביבות התקציב יש סובארו בי ארבע קצת ישנה שפחות שמתי עליה עין כי היא משנתון מאוחר ...(חברים שלי אןומרים שזה סתם הרפתקאה ועדיף ללכת על משהו יותר אמין ופחות ענק אבל אני אוהב את זה)

עריכה אחרונה על ידי eden18
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

508 :)

רכב כזה לא מתאים להתנהלות במרכזי ערים צפופים, ומפנק מאוד בנסיעות ארוכות ו/או עם ארבעה אנשים.

משלמים קצת יותר בצריכת דלק, והרבה יותר בתוך העיר (אלא אם הרכב דיזל, ואז משלמים הרבה פחות), תחזוקה בסיסית - אותו דבר. תיקונים כמעט אותו דבר (יכול להיות צמיגים יותר יקרים ופה ושם כמה חלקים יותר יקרים). חלקים נדירים קשה להשיג (כגון כסאות עור להחלפה אם צריך).

מצד שני, הרכב לא מבוקש כרכב יד שנייה, ולכן אפשר למצוא רכבים מהשנתונים שציינת במחירים אף יותר טובים ממשפחתית קטנה מקבילה. כמו כל רכב, חשוב מאוד לחפש ולמצוא רכב מתוחזק היטב, גם על חשבון המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-508 וה-C5 לא מבוקשות לא רק בגלל התדמית והגודל, אלא גם בגלל המנוע (הבעייתי, מאוד) של שתיהן. חפש thp156 ותבין. בקצרה: שרשרת טיימינג, טורבו, הצטברות פיח, משאבות דלק, מכסה שסתומים ובטח עוד כמה ששכחתי, אף אחד מאלה לא יגמר ב-3 ספרות (או קרוב).

אני לא מכיר את המונדיאו מהשנים האלו, בגדול מדובר ברכב מרווח (מאוד) ושתיין, אבל יש מצב שיראה אמינות סבירה.

ל-508 יש גרסת פרימיום ול-C5 גרסת אקסקלוסיב שיוסיפו גם מושבי עור חלקיים (או מלאים ב-508, לא זוכר בדיוק). מושבי העור האלו ב-C5 הרגישו לי סינתטטיים לגמרי, וזה גם המצב לטענת לובינסקי, אם זה מעניין אותך. שים לב שבגרסת אקסקלוסיב של ה-C5 יש גם איזשהו שינוי במתלים ההידרופנאומטיים (מגרסת הקומפורט הנפוצה יותר), חשוב לבדוק רכב כזה גם מהבחינה הזו.

לדעתי, אם כבר מחפשים רכב מפנק באמת בעלות מגוחכת ואמינות שעוד איכשהו תהיה סבירה, C5 מלפני מתיחת הפנים (מנוע 2 ליטר, גיר AL4) אמנם תהיה עגלה, אבל המנוע אמין ועם מומנט סביר לגמרי בסל"ד נמוך. הגיר הוא נקודת התורפה פה, אבל בטיפול נכון (החלפת שמן פעם ב) הוא יכול להראות אמינות סבירה לגמרי (אבל לא, הסיכוי שהוא יגיע בקלות לחצי מיליון ק"מ לפני שיפוץ לא ממש גבוה). מתיחת הפנים היתה ב-2011, מהשנתון הזה הגיעו רכבים לפני ואחרי.

באופן כללי (משפחתית גדולה מאובזרת) יכולה להיות קניה מצויינת, בהנחה שמבינים את המגבלות (צריכת דלק קצת גבוהה יותר, שוק חלש וקושי בחניות) ואוהבים את הז'אנר. אפילו רכב עם thp156, אם אתה מבין מראש את התקלות האפשריות וקונה מאוד בזול יכול להיות סביר. אבל חשוב מאוד להבין למה אתה נכנס.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 6 בשנתונים 2010 אפשר למצוא במחיר מאד נחמד 30K.

לא צריך להכנס להרפתקה איתה ורכב מפנק.

דווקא חשבתי לקנות אחת בשביל הכיף של נהיגה ברכב גדול

אבל אין לי ממש צורך ברכב כלכך גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך על מזדה 6 או מונדאו 2010 טיטניום מנוע 2.3, מפנקות ואמינות מאוד.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להרגיש מנהל? תחשוב על אמריקאית

ביואיק לה קרוס צורה קודמת או שברולט מאליבו

גם כוח ועוצמה מהמנוע, חווית נסיעה של מנהל...

בו בטח ליבי ונעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...