Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא רכב - תושב חוזר.

kobii8
שימו לב! השרשור הזה בן 2240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

דוד שלי חזר לארץ לאחר הרבה זמן בארצות הברית והוא נחשב כתושב חוזר שנותן לו שהוא יכול לייבא רכב עד 4 שנים אחורה.

אני לא מין בנושא דיברתי עם אחת החברות שעוזרות בייבוא רכב אמרו שלא משתלם, אשמח לעזרתכם.

חשבתי על לייבא רכב כמו לקסוס Ct200h היברדי שנת 2015-16 שדיברתי עם החרבה אמרו שזה לא משתלם ויצא יותר יקר.

נציג החברה אמר שרכב של פחות מ200 אלף לא משתלם.

האם יש רכב בתקציב של עד 100 אלף שכן ישתלם ואפשרי להביא?

תודה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא. הטבת התושב החוזר מטיבה עם החוזרים העשירים לא עם פשוטי העם

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש, היה כאן בפורום דיון מעמיק לפני כשנה עם תחשיבים. ממה שאני זוכר, שווה להביא אחד משלושה:

1. רכב שיש עליו הטבת מיסוי משמעותית, אז היה על היברידי (כי היבואן לא מעביר הכל לצרכן)

2. רכב יקר (אני שונא את המילה "יוקרה") כי מתח הרווחים של היבואן גבוה במיוחד

3. רכב שאין בארץ ומתחשק לך במיוחד או רכב עם איבזור מדהים

תביא בחשבון שאף על פי שמחיר הקניה יהיה זול משמעותית מאשר בארץ, יש לך:

1. הובלה יבשתית במדינת השיגור

2. הובלה ימית

3. מע"מ+מס קניה על הכל כולל ההובלה הימית

4. אם זו מדינה שאין עימה הסכם סחר חופשי, אז גם מכס (סביר שלא רלוונטי).

5. הוצאות תקינה בארץ.

6. רווח של חברה מיבאת אם אתה לא עושה לבד.

בקיצור רכב שאתה קונה בארה"ב באיביי ב-$15K על הכביש יגיע בארץ למעל $40K בשחרור. חוץ מזה שעדיף לייבא מודלים שקיימים כאן כבר, הונדה אודיסי בת חמש תעלה בארץ יותר, אבל ניסן מקסימה 2011 לא בטוח.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...