Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן ניתן לרכוש מיקרוסקופ בארץ?

Keyser
שימו לב! השרשור הזה בן 2243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכוונה היא פחות למיקרוסקופ להצצה על חיי מין של חיידקים, אלא יותר לכיוון משהו שיאפשר עבודה נוחה עם חלקים קטנים. בדומה למוצר הזה מאמזון:

https://www.amazon.com/AmScope-SE400-Z-Professional-Microscope-Magnification/dp/B005C75IVM/ref=sr_1_10?ie=UTF8&qid=1519506516&sr=8-10&keywords=stereoscope

הייתי קונה כבר שם, אבל עלויות המשלוח רצחניות

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתמצא בתחום האלקטרוניקה אבל דבר כזה לא יותר נוח?

https://www.talmir.co.il/product/8386.htm

תלוי איזו הגדלה אתה צריך,

יש עבודות שניתן להסתדר עם זכוכית מגדלת שכזו,

יש עבודות שבלי מיקרוסקופ לא יהיה לך מושג מה אתה עושה.

אגב מיקרוסקופ,

יצא לי להלחים תחת סטריאו מיקרוסקופ זול, ותחת מיקרוסקופ מצלמה יקר.

אני בוחר בסטריאו מיקרוסקופ זול בכל יום נתון.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפוץ לשדרות הר-ציון ותתנסה בכמה לופות בעלי הגדלה של X3 או X5 בכדי להבין איזה הגדלה מתאימה לך לעבודה בתלות גודל החלקים וטיב הראייה שלך.

עם הבעלים הבוכרים אתה יכול להתמקח על המחיר וגם לשלם מתחת לשולחן :? ולחסוך מע"מ. תעשה זאת מחוץ לחנות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא יד שנייה בארץ... המחיר בקישור איננו סופי ולי אין שום קשר למודעה..:

http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=4&SalesCatID=&SalesSubCatID=&SaleCondition=0&fromPrice=549&untilPrice=551&Info=%EE%E9%F7%F8%E5%F1%F7%E5%F4

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפוץ לשדרות הר-ציון ותתנסה בכמה לופות בעלי הגדלה של X3 או X5 בכדי להבין איזה הגדלה מתאימה לך לעבודה בתלות גודל החלקים וטיב הראייה שלך.

עם הבעלים הבוכרים אתה יכול להתמקח על המחיר וגם לשלם מתחת לשולחן :? ולחסוך מע"מ. תעשה זאת מחוץ לחנות.

אני מבין שפורום ציבורי יותר נגיש מהמלשינון של רשויות המס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקרוסקופים לעבודות SMD לא צריכים להיות חזקים במיוחד, X10 זה מספיק.

המיקרוסקופים נבדלים בפונקציה שלהם, עבודה מתחת למקרוסקופ או בחינה של לוחות מולחמים, ההבדל הוא במרחק בין משטח העבודה לבין העדשה.

מיקרוסקופים לבחינה לא משאירים הרבה מקום בין המשטח והעדשה ולכן מאוד קשה לעבוד איתם, בעוד מיקרוסקופ לעבודה יתן לך מספיק מקום לדחוף מלחם שם.

אם אתה רציני, אל תתפתה לאלקטרוניים בשקל מאיביי, הם לא שווים כלום.

סטריאו מיקרוסקופ זה יקר אבל שווה את זה לדעתי.

יש כאלו בעלי חיבור מובנה למצלמה, אבל הם יקרים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתמצא בתחום האלקטרוניקה אבל דבר כזה לא יותר נוח?

https://www.talmir.co.il/product/8386.htm

יש לי כזה, אף פעם לא הצלחתי להביא את זה לנקודה שנוח לי לעבוד בה. מה גם שאם קודחים והנקודה לא טובה... סתם סיפור

מיקרוסקופים לעבודות SMD לא צריכים להיות חזקים במיוחד, X10 זה מספיק.

המיקרוסקופים נבדלים בפונקציה שלהם, עבודה מתחת למקרוסקופ או בחינה של לוחות מולחמים, ההבדל הוא במרחק בין משטח העבודה לבין העדשה.

מיקרוסקופים לבחינה לא משאירים הרבה מקום בין המשטח והעדשה ולכן מאוד קשה לעבוד איתם, בעוד מיקרוסקופ לעבודה יתן לך מספיק מקום לדחוף מלחם שם.

אם אתה רציני, אל תתפתה לאלקטרוניים בשקל מאיביי, הם לא שווים כלום.

סטריאו מיקרוסקופ זה יקר אבל שווה את זה לדעתי.

יש כאלו בעלי חיבור מובנה למצלמה, אבל הם יקרים יותר.

יש המלצה למקומות רכישה?

לי רשום משלוח חינם. מה עלות המשלות שרשום לך?

רלוונטי רק לארה"ב. בשביל משלוח לארץ צריך חברת שילוח

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה קוראים בינוקולר.

מישהו ראה פעם "מיקרוסקופ הוראה"? אני לא יודע אם זה עו דקיים בעידן המצלמות הנוכחי, אבל בעבר במעבדות הוראה היו מיקרוסקופים אם מערכת אופטית שאפשרה למספר צופים להסתכל בהם במקביל. היה מסוגל לתפוס שולחן בפזנון הפנקייק ז"ל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המלצה למקומות רכישה?

בדקת ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקרוסקופ זה כייף :)

תופס לי חצי מהשיש במטבח[ATTACH]501270[/ATTACH][ATTACH]501271[/ATTACH]

Sent from my FRD-L04 using Tapatalk

בנצי, איזו תאורה יש לך ללייקה?

אני גם צריך תאורה לראש של לייקה, מקורית עולה כמו בית (הבסיס שוקל כמו אחד).

אם כבר אתה מדברים על כיף, יצא לי לראות מיקרוסקופ של olympus מסדרה lext בפעולה, משהו מדהים, עם מערכת מדידה בלייזר, ספציפית השתמשו בו לבחינת סדקים, נדמה לי שבחומרים מרוכבים.

משהו כזה:

attachment.php?attachmentid=501297&d=1519993267

nr130529olse_01[1].jpg

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...