Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה CHR מול קיה נירו או בכלל גולף

car(e)less
שימו לב! השרשור הזה בן 2243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מאזדה 3 ואני רוצה להחליף לקרוס אובר כי הישיבה במאזדה קצת נמוכה לי(יש לי בעיה ברגליים וקצת קשה לי לצאת ממנה במיוחד אם אני חונה ליד מדרכה כי הם באותו הגובה)

בקיצור צמצמתי אפשרויות לטויוטה CHR או לקיה נירו

והגולף הצטרפה לאחרונה לרשימה

ההתלבטות שלי היא -הקיה מנצחת מבחינת נוחות פנים הרכב ונהיגה. הטויוטה מצנחת בעיצוב חיצוני ובזה שהיא טויוטה והכי חשוב שאני רואה אותה הרבה על הכביש (היא סחירה) מצד שני בנירו אני כמעט ולא נתקלת בכביש

סחירות מול נוחות?

או בכלל ללכת על הגולף ?למרות שרציתי להתרחק ממשפחתיות סטנדרטיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטויטה צפופה ולא נעימה כ"כ ליושבים מאחור (חלונות קטנים מאוד מאחור), הנירו לא גבוה באופן משמעותי מהגולף,

אבל תהיה (כנראה) לאורך שנים יותר אמינה מגולף.

תנסי להוסיף מעט פרטים כמות ואופן הנסועה הצפוייה כמה אנשים הרכב יאכלס באופן קבוע? וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסדר לך את הדברים קצת, תוריד את הגולף, ואת כל המכוניות הרגילות, הם לא מתאימות לך, הנירו גבוהה בערךנב12-15 ס"מ מרכב רגיל, הספורטג גבוהה בערך ב18-22 ס"מ מרכב רגיל, יהיה לך קל יותר לצאת ולהכנס לרכב מוגבה. לך לבדוק מה נוח לך יותר, זה תלוי בגובה שלך, עם אתה בגובה רגיל, יהיה לך יותר נוח בנירו מאשר ספורטאז, את הטויוטה, עזוב, הוא צפוף והמושב האחורי מתאים לגולג צפון קוריאני.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והכי חשוב שאני רואה אותה הרבה על הכביש (היא סחירה) מצד שני בנירו אני כמעט ולא נתקלת בכביש

יש פה סטטיסטיקת רישוי בפורום. כפי שאני זוכר, אתה מוזמן לבדוק, נירו יש הרבה יותר על הכביש, לעומת CHR.

Chevrolet cruze turbo 1.4L 140hp LTZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא. עלו יותר C-HR על הכביש (ב2017) אם כי לא בצורה משמעותית.

בכל אופן, לא הבנתי מה הקשר בין כמה רכבים כאלה את רואה על הכביש ובין סחירות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטויטה צפופה ולא נעימה כ"כ ליושבים מאחור (חלונות קטנים מאוד מאחור), הנירו לא גבוה באופן משמעותי מהגולף,

אבל תהיה (כנראה) לאורך שנים יותר אמינה מגולף.

תנסי להוסיף מעט פרטים כמות ואופן הנסועה הצפוייה כמה אנשים הרכב יאכלס באופן קבוע? וכו'

נסיעות לעבודה 50 קמ ביום ,נוסע יחיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא. עלו יותר C-HR על הכביש (ב2017) אם כי לא בצורה משמעותית.

בכל אופן, לא הבנתי מה הקשר בין כמה רכבים כאלה את רואה על הכביש ובין סחירות.

אני רוצה רכב שישמור על הערך וימכר אח"כ גם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין כמות רכבים לסחירות, יש רכבים שרובם נקנים לליסינג, והפחת שלהם גבוה, והביקוש נמוך בשוק החופשי, ככלל, שוק יד 2 מת לגמרי, קשה מאוד למכור מכוניות, ככלל השוק מעדיף טויוטה, אולי תנסה לקסוס הקטנה, היא ההיברידית, וגם עולה רק 150 אלף. יכול להיות שלה יהיה פחת הכי נמוך, אם אתה הולך על הchr תשב בספסל האחורי לפניי הקניה 5 דקות ותחליט אם מתאים לך, שלא תתחרט.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יבטיח לך שמירת ערך כי השוק בעייתי היום. נכון שיש רכבים שהיסטורית שומרים על הערך שלהם טוב יחסית (ראי מאזדה CX5), ויכול להיות שC-HR מעצם היותה טויוטה תיכנס לקטגוריה הזו, אבל מוקדם מדי לקבוע.

מה שבטוח זה ששכיחות לא קובעת כלום, ולפעמים אפילו להיפך, כי כשתרצי למכור יהיו עוד מאות רכבים כאלה שתיאלצי להתחרות בהם על לב הקונה הפוטנציאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטתי גם בין שניהם ובסוף בחרתי בנירו.

הסיבה העיקרית: תא מטען וצפיפות מאחורה בטויוטה.

תעשה נסיעת מבחן על שתיהן ותחליט.

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעות לעבודה 50 קמ ביום ,נוסע יחיד

זה המקרה היחיד בו אגיד שה-CHR הוא הבחירה הנכונה...

למה? מספיק כוח, חסכוני, רכב גבוה עם נוכחות, מושבים קדמיים מספיק מרווחים, מוניטין של אמינות ושמירת ערך.

היתרונות הגדולים של הרכבים האחרים שהצעת ושהוצעו לא יבואו לידי ביטוי...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש מכיר את הCHR אבל מניסיוני עם הנירו הוא רכב מאוד אמין וכיפי לנהיגה וכמובן שבנושא הגובה לא תהיה לך בעיה שם כי הרכב גבוהה ונוח מאוד. הוא גם מאוד בטיחותי אולי אפילו יותר מהCHR כי אני יודע שביחס לקטגוריה שלו הוא עם מערכות מתקדמות יותר אבל הכי טוב שתגשי לשני הייבואנים ותנסי לעשות נסיעת מבחן ותרגישי מה יותר בטוח ונוח לך. בקשר לנראות על הכביש זה לא ממש נכון, אני רואה המון קיות על הזמן וזה אחד הרכבים הכי נמכרים בארץ. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבעיה בנירו זה סחירות אז אפשר להגיד שבעוד כמה שנים זה גם ייעלם כי היא רכב יחסית חדש בישראל ועוד לא מוכרת כל כך אז בגלל אתה פחות רואה אותה. מבחינת נוחות ישיבה ובטיחות היא גוברת על chr תנסה לעשות נסיעת מבחן ולבדוק אם זה יסתדר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...