Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת נורות בפנים הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

כחלק מפרוייקט שאני לוקח על השיפוץ Audi A1 שלי, הצעד הראשון הוא להחליף את הנורות הצהובות המכוערות האלו שמגיעות עם הרכב.

לאחר חיפוש במשך שעות ברחבי האינטרנט לא מצאתי שום מידע על גודל הנורות שמתאים לנורות בפרונט(מנורת מפה או איך שלא קוראים לזה) ולנורה בבית כפפות, רציתי לדעת האם למישהו יש מושג את גודל/עוצמה או בקיצור איזה נורה אמורה להתאים?

כמו כן, אני לא כלכך מבין בזה ורציתי לדעת אם מישהו יכול להסביר לי, הבנתי שיש מנורות מיוחדות שמתואמות עם Canbus כדי שלא יהיה לי התראה על בעיה בנורות בלוח שעונים, מישהו יכול להסביר לי על זה :) ?

תודה רבה חברה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

כחלק מפרוייקט שאני לוקח על השיפוץ Audi A1 שלי, הצעד הראשון הוא להחליף את הנורות הצהובות המכוערות האלו שמגיעות עם הרכב.

לאחר חיפוש במשך שעות ברחבי האינטרנט לא מצאתי שום מידע על גודל הנורות שמתאים לנורות בפרונט(מנורת מפה או איך שלא קוראים לזה) ולנורה בבית כפפות, רציתי לדעת האם למישהו יש מושג את גודל/עוצמה או בקיצור איזה נורה אמורה להתאים?

כמו כן, אני לא כלכך מבין בזה ורציתי לדעת אם מישהו יכול להסביר לי, הבנתי שיש מנורות מיוחדות שמתואמות עם Canbus כדי שלא יהיה לי התראה על בעיה בנורות בלוח שעונים, מישהו יכול להסביר לי על זה :) ?

תודה רבה חברה!אם אתה לוקח את זה "כפרויקט " הייתי ממליץ לך קודם לנסות לפרק את הבתי מנורות תראה בכלל שאתה מצליח.

אתה חייב מנורות קאנבס האיכות של המנורות באיבי אני לא זוכר בדיוק אבל כל לד יש לו סיומית לדוגמא 5050 5036 משהו כזה יש איזה 4 ספרות כאלה שנחשב הכי טוב מעבר לזה יש לך באיבי בכמה שקלים יותר קיט "מותאם" לa1 לדוגמא שיש בתוכו לדים לכל המנורות בתוך הרכב בגודל ובמידה .

בדרך כלל רוב המנורות זה t10/ בננה של 36mm/31mm .

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^מחקו לי תהודעה עם אזהרה(מזמן זה לא קרה על שטויות)

בכל אופ 5050/5060 זה לד SMD רגיל והכי פשוט, קיטים מוכנים עולים סתם יקר ולא באמת שווים את המחיר. הייתי הולך עם נורות CREE עם מעגל קאנבאס(יותר יקר, כי נורה אחה עולה בין 15 ל30 שקל) אבל שווה כל שקל ושקל, עוצמה הרבה יותר חזקה יותר עמידה גם, אצלי במזדה מאז שהחלפתי הכל לCREE לא נשרפה נורה אחת(יש מותקנות כבר כמעט שנתיים). כמו כן מה ששמתי לב גם אצלי בלאון הנורות שמגיעות מהחברה החל מ2017 הן גם CREE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר קישור לנורות CREE?

אצלי ברכב החלפתי הכל לנורות קאנבס אבל עדיין מקפיץ לי תקלה על נורה שרופה בלוחית רישוי. איזה בית התקנות אחד אמר לי שתמיד יקפיץ לי על נורה שרופה מאחורה כי בכל הרכבים הנגדים שם סופר רגישים (?)

הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...