Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'אנט התעקם

MrCola
שימו לב! השרשור הזה בן 2219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ושבוע טוב.

אני קצת לחוץ אז אני פותח שרשור כי שמתי לב עכשיו לג'אנט שלי שהתעקם, כנראה בעקבות זה שנכנסתי לבור יחסית גדול שבוע שעבר והיה חושך אז לא שמתי לב כשיצאתי לבדוק אם הכל בסדר, גם אחד החברים שלי נכנס לאותו בור שבוע שעבר ונקרע לו כל הצמיג לחתיכות אז הסתכלתי בעיקר על הצמיג כשבדקתי ופחות על הג'אנט אבל כנראה שהבור זו הסיבה.

0__05a917564447a5.jpg 0__05a917573d9cf3.jpg0__05a9174a3e1375.jpg

אני כמעט בטוח שהחלק שנפגע הוא חלק חיצוני יחסית שגם ככה לא בא במגע עם הצמיג כל כך.

לדעתכם הנזק בר תיקון, כלומר האם ניתן ליישר אותו ולהחזירו למקום?

כמה תיקון כזה אמור לעלות? שלא יעבדו עליי בפנצ'רייה והאם הנזק משפיע בטיחותית על הנסיעה? בינתיים אין ירידת אוויר מהצמיג וההגה לא מושך לשום כיוון וההרגשה הכללית היא רגילה.

אתם חושבים שכדאי לי לתקן עכשיו דחוף או שאפשרי לנסוע ככה כמה ימים עד התיקון? או שהאם בכלל כדאי לי להחליף את הג'אנט וזהו...

תודה רבה לעונים ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בפנצ׳ריה ואמרו לי שבגלל שזה מגנזיום בתיקון עם פטיש זה יישבר ושמקומות מיוחדים מתקנים את זה ושזה עולה הרבה כסף. למישהו יש רעיון איפה ניתן לתקן את זה ומה העלות?

והאם זה עובר טסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי במקום שקניתי ממנו את הג׳אנטים והוא אמר לי לא לגעת ושלא צריך לתקן ושזה שטויות. אני נוטה להאמין לו כי באתי כשהמקום היה ריק לחלוטין והוא בקלות יכל לקחת פטיש וליישר ולקחת ממני 100 שקל. בכל מקרה הצמיג עם הג׳אנט העקום הוא צמיג קדמי ימני ולכן אני שוקל לעשות החלפה ולזרוק אותו אחורה ליתר בטחון, אתם חושבים שכדאי גם לזרוק את הצמיג הקדמי השני אחורה כדי שיהיה בלאי אחיד לצמיגים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוטציה עושים בזוגות.

שים לב שאין בריחת אויר מהגלגל שנפגע.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא שטויות,וג'אנט מגנזיום ממש לא מתקנים בדפיקות פטיש זה לא ברזל!

לך לתקן את זה.

כנראה המקום ממנו קנית את הג'אנט חסר אמצעים ואין לו אמצעים לתקן את הנזק הזה,לא הרבה מקומות מחזיקים מכונה ליישור ג'אנט מגנזיום.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בטיפ טופ ברמלה אם זה משנה.

כמו שאמרתי בהתחלה, אין רעידות,בריחת אוויר וההרגשה הכללית היא רגילה...

אני באמת לא יודע מה לעשות. דיברתי עם עמוס מפתח תקווה והוא אמר שעדיף לי לקנות ג'אנט חדש מאשר לתקן, אבל אף אחד לא מוכר ג'אנטים בודדים אלא רק ברביעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אחד החסרונות של שימוש בגאנטים לא מקורים, לא ניתן למצוא בודדים או מפירוק.

לפני שנים רבות לגיסי התעקם ג'אנט לא מקורי כמו שלך ובוצע תיקון ברמה גבוהה ולא ניתן היה להבחין בתיקון.

איפה? אני כבר לא זוכר... זה היה בפ"ת.

בכל מקרה לתקן יעלה פחות מרביעיה חדשה וגם אם לא בורח אוויר האיזון של הגאנט נפגם. אני הייתי מתקן.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אתה כנראה לא מודע למחירים של ג'אנטים מקוריים....

ברוב המקרים ג'אנט בודד מקורי יעלה לך כמו רביעיית ג'אנטים עממיים אם לא יותר.

עריכה:

אתה צודק לגבי מציאת ג'אנט מפירוק, זה יתרון משמעותי (הקפה עוד מחלחל,לא שמתי לב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - תבדוק אם בורח לך אוויר או לא (האם הלחץ אוויר יורד). אם כן - זה מאוד מסוכן - ותחליף בהקדם.

אם לא - גם הייתי מחליף. כמו שאמרו לך - או שתתקן במקום מקצועי או שתחליף 4 גאנטים.

https://www.yo-el.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אתה כנראה לא מודע למחירים של ג'אנטים מקוריים....

ברוב המקרים ג'אנט בודד מקורי יעלה לך כמו רביעיית ג'אנטים עממיים אם לא יותר.

עריכה:

אתה צודק לגבי מציאת ג'אנט מפירוק, זה יתרון משמעותי (הקפה עוד מחלחל,לא שמתי לב).

לא פעם אנשים משדרגים וניתן לרכוש יד שניה במחיר הגיוני.

בלי קשר לא המלצתי על מקוריים, פשוט ציינתי את החיסרון באלו שהם לא, מלבד האיכות שלא פעם מוטלת בספק.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקום המקצועי והטוב לתיקון חישוקי מגנזיום הנו יואל שברח' רובינזון 8 פ"ת (מאחורי המסעדה),

טל' 03-9226414 או 052-4440058.

בהצלחה ובברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גם התעקם גאנט לפני שבוע וזה היה גאנט של מומו.. יחסית חדש קיבל 2 עיקומים הרגשתי רעידות אתה כנראה לא מרגיש רעידות אבל במהירות גבוהה אני משער לעצמי שתרגיש את הרעידות ברכב

בכל מקרה אני ביצעתי יישור לגאנט (לא במכות פטיש) יש מקום בחולון בשם צמיגי זיתוני הוא ביצע לי יישור של הגאנט במכונה מיוחדת וחימום של החישוק ויישורו במכונה , קח בחשבון שיש סיכון שהגאנט עלול להסדק כתוצאה מהיישור , זה תלוי מה מכת הפגיעה וחומרתה.

אם החישוק ניזוק קשות אז יהיה בעיה לתקן אם זה עיקום יבש בלי סדק שנפרע אפשר ליישר אבל מומלץ במכונה מיוחדת ולא עם פטיש.

בכל מקרה היישור עלה לי 500 ש"ח לגאנט , במקרה שלך שרביעיה בגודל 17 או 16 כמו שאני רואה בתמונה , רביעיה של גאנט סיני בגודל הזה אמורה לעלות כ-1000-1500 שקלים

אז כמובן שלא הייתי מתקן ומחליף את כל הרביעיה כבר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...