Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת משפחתית קטנה מרווחת וחסכונית

Amitblogo
שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי היום יונדאי גטס 2008 שאני מעוניין להחליף גם בגלל השיא מזקנת ולאחרונה עושה יותר בעיות וגם בגלל שעם כניסת ילדה שנייה למשפחה היא נהייתה קצת קטנה (בעיקר תא מטען). כיוון שזו פעם ראשונה שאני קונה רכב (אני כבר 8 שנים עם הגטס שקיבלתי מקרוב משפחה שעשה רילוקיישן) אשמח לעצות בשני נושאים:

1. איזה אוטו?

מאפייני הנסיעות שלי: רוב הזמן נסיעה עירונית לעבודה, אבל פעם בחודש יורדים לאילת (ההורים של אשתי).

הדרישות: שיהיה לא גדול, נוח לנסיעה וחניה בעיר, חסכוני, אוט\רובוטי, נפח תא מטען, במושב האחרוי צריכים להיכנס שני כיסאות (ולפעמים מבוגרת אחת בלחץ).

תקציב: כ- 50K

זמן: אני רוצה להחזיק את הרכב לפחות 5 שנים.

המליצו לי על C3 פיקאסו, אבל אשמח לדעות נוספות.

2. איפה לקנות?

חברות טרייד-אין? ליסינג? פרטי?

מה הייתרונות והחסרונות?

לפותרים נכונה תודתי העמוקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I35, לא גדולה, לא קטנה מרווחת מאובזרת ואמינה.

או אחותה התאומה שזולה ממנה וגם מאובזרת בהתאם קאיה פורטה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכוונה לרכב קומפקטי שיהיה קל לתמרון וחניה, אז i35 תהיה גדולה מידי.

הייתי ממליץ על רכב קומפקטי כמו יונדאי איי30 (רצוי ממודל 2013 ומעלה - צורה חדשה).

הרכב נפוץ יחסית בציי הרכב.

קניה מחברת ליסינג נותנת נוחות וסוג של אחריות ותיקון ליקויים. גם מימון וטרייד אין אם צריך. (טרייד אין לעולם לא משתלם כלכלית).

מגלל שהדגם נמכר בהמוניו במגרשי הליסינג, קל למצוא רכב מיד פרטית עם נתונים טובים (קילומטראז' נמוך וטיפולים איכותיים) שבעליו יהיה מוכן להתפשר על המחיר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 זה מספיק גדול בשבילך אז חבר שרכש כחדשה אפס ק"מ שנת 2014 עם רק 29000 ק"מ

שמורה, מטופלת ובלי תאונות מפורסמת כאן בפורום ונכנסת לתקציב שלך.

אני פשוט לא משוכנע שהקפיצה מגטס ל מאזדה 2 מספיק משמעותית.

I30 גם בחירה טובה, לי באופן אישי ה I35 הרגישה הרבה יותר אוטו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...