Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לביגוד טרמי תחתון

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבור צעירה שתתגייס בקרוב ולא תסתפק במה שצה"ל מנפק, אני מבקש קישורים/המלצות לביגוד טרמי תחתון: גטקעס וחלק עליון.

כמו כן:

באיביי יש למצוא כאשר התערובת היא 50% פוליאסטר ו- 50% כותנה.

רציתי לדעת אם זאת ה"תערובת" המומלצת והנפוצה, או שיש משהו יותר טוב?

כמובן דגש על זה שמדובר בביגוד תחתון, כלומר צ.ל. דק מספיק.

תודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גשו לאאוטלט של קולומביה. יש להם מבחר ביגוד תרמי משל יצרנים שונים, במחירים מצויינים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלתא רצוי בחנות עודפים

גם איכותי וגם זול.

מאז הצבא (20ש) כל תחליף שניסיתי ובמיוחד בשנים האחרונות שיש הרבה פירמות זה רק היה בזבוז כסף.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקור אמיתי רק בגד טרמי מצמר, לקור ישראלי פוליאסטר יעבוד.

כותנה בדרך כלל פחות מומלצת כי היא סופגת זיעה ונשארת רטובה.

מצד שני היה לי מאד נעים בחורף ברמת הגולן עם גטקעס כותנה של דלתא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גשו לאאוטלט של קולומביה. יש להם מבחר ביגוד תרמי משל יצרנים שונים, במחירים מצויינים.

יקרים מאוד (תשווה למחירי חו"ל).

גש "ללמטייל" או ריקושט וקנה את הזולות יותר. אני חושב שלחורף הישראלי זה לגמרי מספיק.

אני עשיתי סקי עם תרמיות זולות של "למטייל", היה סבבה, אבל אני לא סובל מקור. ביום קר יותר (10-) השתמשתי בטרמית איכותית שיש לי עוד משנות ה-90' (אז היא עלתה את משקלה בזהב). היתרון של חולצות איכותיות זה שהן מחזיקות לנצח... אבל משלמים.

אפשר גם לקנות איזה חולצת פליז דקה שאפשר ללבוש מתחת למדים. זה על גופיה טרמית צמודה, זה ממש חם.

אני לא יודע מה מותר או אסור לשים בצבא, אבל ל-buff יש עכשיו בנדנות משולבות בצמר, ברמות עובי שונות. זה שימושי גם לצוואר וגם לראש.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא. כצפוני אני מגיע פעם בשנה - שנתיים לאאוטלט בזרזיר, יש שם סלסילות עם ביגוד תרמי זול מאד. האאוטלט מוכר הרבה מותגים, לא רק קולומביה.

לנסיעה ללפלנד קניתי חלק מהביגוד התרמי שם, כך גם לבן ששירת ברמת הגולן. חלק אחר רכשתי באמאזון.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקח את דברי.

שאלתי את המומחית, מתברר כי פריטים במחיר שניים ב-100 מופייעים רק במידות מסויימות. המידות הסטנדרטיות לא זולות.

עכשיו היא מדברת על מבצע באיזו חנמות בשם "אלמוג" בטירת הכרמל. למי שגר ברדיוס סביר. אבל זה כנראה מהמודעות, לא ביקור במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...