Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי sx4, 2013 vs 2014

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מדבר על הקרוסאובר. אותה מכונית מ-2013 עד הופעת גרסת הטורבו לפני כשנה.

מבחינת מרחב פנימי - מצויינת. בדרך כלל אני נוסע בה לבד, אבל פעם - פעמיים בשנה אני מוביל בה 5 אנשים על מטענם לנתב"ג.

אמינות - מעולה. המנוע לקוח מה-SX4 הקודמת וידוע כאמין ביותר. תיבת ההילוכים רציפה - זה טוב לחסכון בדלק ורע למהירות התגובה להאצה.

עלויות אחזקה - עד כה (הרכב אצלי שנתיים) סבירות ביותר. זה ניסיוני גם עם שני הסוזוקי האחרים שלי (SX3 2010 וסויפט 2013).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 2013 לרוב מדובר ב SX4 הישן, ב 2014 מדובר ב SX4 החדש שנקרא בארץ קרוסאובר.

מדובר במכוניות די שונות, ספריאל ידע יותר טוב להסביר את ההבדלים בינהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר ב-sx4 הישן מדובר ברכב שונה לגמרי, חוץ מהממוצע המשותף.

פות"ש ציין אם אתה רוצה השוואה ביניהם, זה מצריך קצת זמן כתיבה על מקלדת, לא על מסך הטלפון.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה על התגובות.

נכנסתי כרגע ליד 2, ואכן מדובר בsx4, לא בקרוסאובר שהיא הרבה יותר יקרה.

התקציב שלי הוא 40-45k0 באופן כללי.

האם יש הבדל גדול בין sx4 של 2013 ל2014? .

ובמה הglx שונה מהgla והאם שווה את ההפרש במחיר? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר ב-sx4 הישן מדובר ברכב שונה לגמרי, חוץ מהממוצע המשותף.

פות"ש ציין אם אתה רוצה השוואה ביניהם, זה מצריך קצת זמן כתיבה על מקלדת, לא על מסך הטלפון.

אני חושב על סוזוקי SX כבר תקופה ארוכה ואשמח להשוואה יותר מפורטת.

האם הרכב מתנודנד במהירויות גבוהות כמו כל רכב גבוה?

נסעתי ב קרוסאובר 2018 נסיעת מבחן והרכב הרגיש על הפנים בכביש מהי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוסאובר 2018 רכב שונה לחלוטין מהדגם של 2014-2016- טיפה יותר גבוה, בעיקר יחידת כוח חדשה.

ה-SX4 בין 2010-2013 (הקרוסאובר החליף אותו באמצע 2013, אולי כמה אקסמפלרים אחרונים מיצור 2013 עלו לכביש ב-2014) יציב למרות גובהו. אישית לא הרגשתי שום בעיה בנהיגה שלו, אולי אני פחות רגיש ממך. אל תצפה ממנו לגדולות ונצורות מבחינת חוויית הנהיגה, לא לכך הוא נועד. מדובר ברכב שעיקרו שימושיות, אמינות ו-VFM מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה!

יש הבדל גדול בין הרמות גימור gla לglx? שווה להשקיע אקסטרה בglx? מצטער פשוט לא הצלחתי למצוא מה למעשה ההבדל בינהם כולל, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים שאני זוכר הם חישוקי סגסוגת קלה, מפתח קרבה (כולל לפתיחת תא הטען, ב-GLA צריך לפתוח אותו עם מפתח או מתוך הרכב), דומני שב-GLA יש מאחור בלמי תוף בעוד שב-GLX יש 4 בלמי דיסק, ובפורום ראיתי שב-GLA רק שני חלונות חשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...