Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי עובש ממכונת כביסה

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2 כוסות חומץ בטמפ' של 50 מעלות עושים נפלא למכונה.

במידה והעובש לא יירד קנה חומר ייעודי לניקוי עובש תוצרת סנו אשר מוריד עובש בקלילות מהווילון של האמבטיה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממולץ להפעיל באופן עיקבי ורצוף חומרי ניקוי חזקים במכונות.

זה גורם לבלאי לגומיות.

מספיק פעם בחצי שנה.

500 גרם מלח לימון. בתוכנית של 90 מעלות. אבל חייבים לנקות פילטרים אחרי.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
אחת לחודש מפעיל מכונה בתוכנית הרתחה הארוכה ביותר שיש, עם ליטר אקונומיקה בפנים. עושה פלאים.
ביצעתי את זה, אפשר היה לראות תוך כדי כמות רצינית של ג'יפה במים. הריח נעלם כמעט לגמרי ורוב העובש מהגומיה ירד.

נראה לי באמת שפעם בחודש לעשות את זה, זה יותר מידי.

תודה רבה מגיבים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רצוי להשתמש עם כמות גדולה של אקונומיקה ולעיתים תכופות לניקוי מכונת הכביסה. אחת לשלושה חודשים ניקוי עם חומץ עדיף מכיוון שהוא מוריד גם אבנית

שהצטברה על גוף החימום והדוד.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקונומיקה היא חומר בסיסי וחומץ / מלח לימון הם חומצה. לעובש, האקונומיקה יעילה, ולאבנית, החומצה. לניקיון, באופן כללי, מומלץ להשתמש לסרוגין באקונומיקה ובחומצות (וחו"ח לא לערבב!).

את דלת מכונת הכביסה מומלץ להשאיר פתוחה בסוף השימוש, לייבוש ומניעת עובש וריח רע.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את חומר הניקוי (אוקנומיקה/מלח לימון וכו׳) לישם בתוף ישירות או בתאים של האבקה/מרכך?
שמתי אקונומיקה ישירות בתוך התוף. בתאים לאבקה/מרכך אין מקום לליטר וגם לא לחצי ליטר. אולי ל 100-150 גרם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^+1

למען האמת, מאז השרשור הזה הרגעתי קצת עם מינון ותדירות האקונומיקה. חצי ליטר מספיק בהחלט. פעם בשלושה-ארבעה חודשים או כשהמכונה מתחילה להסריח, מה שבא קודם.. בין לבין, חומץ פעם בחודש בערך.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...