Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מחשב נייד שמתאים גם ללימודים

non22
שימו לב! השרשור הזה בן 2232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שאמרתי המחשב ישמש גם מעבר ללימודים, אז אם כבר מעלה את התקציב אני רוצה מסך 15.6 ויתאים גם למשחקים.

אשמח להמלצה למפרט טוב ב3.5K+-

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחשב גיימינג בטווח המחיר הזה יהיה גדול, כבד ועם חיי סוללה לא ארוכים במיוחד.

לדוגמא המחשב הזה נכנס לתקציב, אבל שוקל 2.5 קילו בלי המטען. לא כיף לסחוב את זה על הגב כל יום.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב גיימינג בטווח המחיר הזה יהיה גדול, כבד ועם חיי סוללה לא ארוכים במיוחד.

לדוגמא המחשב הזה נכנס לתקציב, אבל שוקל 2.5 קילו בלי המטען. לא כיף לסחוב את זה על הגב כל יום.

נראה לי שפחות מדאיג אותי המשקל, אני בחור די גדול.

אם יש עוד הצעות בסגנון הזה, זה נראה מעולה (אם זה באמת 3K עד הבית כולל מיסים כמו שכתוב, אף פעם לא הזמנתי מאמאזון.)

עריכה אחרונה על ידי non22

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שממש נדלקתי על המחשב שaudiR8 הציע, נראה ממש משתלם וחזק.

המחיר שמצויין - Total ~ 855$ כולל את כל העמלות נכון? לא צריך לשלם שום דבר נוסף בארץ?

יש המלצות עליו או על משהו אחר? אני רוצה להזמין כבר בימים הקרובים. תודה.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רוצה להאיר את עינייך לגבי כמה דברים:

אני סטודנט להנדסת תחבורה וגם עובד בתחום.

קבצי אוטוקאד יהיו מאד קלים בהתחלה וכל מחשב בינוני יסתדר איתם, אבל ברגע שתיכנס לתוכניות של בניין שלם עם שלל מע' ניקוז - הקבצים יהפכו לכבדים.

בנוסף - אוטוקאד זה סבבה והכל, אבל אתה לומד בניין ולא כבישים ולכן סביר מאד שתעבוד בREVIT, זאת תוכנה שמרדנרת תלת מימד והיא מאד כבדה.

לצורך ההבנה: לי יש לפטופ ישן של דל I7 דור 4, 8 ג'יגה ראם, SSD, וכרטיס מסך NVIDIA 525M ובעיני זה לא רחוק מהמינימום הנדרש.

בעבודה אני עובד על תוכניות של כבישים עם מעבד I7, 32gb ram דור 6, כרטיס מסך QUADRO וכמובן SSD ועדיין האוטוקאד נתקע בקבצים גדולים וכבדים.

אה, ותקנה דל, הם החברה היחידה בארץ שהאחריות שלהם שווה משהו.

ולגבי מסך - אל תתעקש על הגדול, הרי אמרת שיש לך מסך 22, אז כשתרצה לראות סרט או לשרטט בבית תחבר אותו.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין יש לי מחשב דל 17.3 עם מפרט סופר מודרני

i7-8550u

16GB DDR4

256SSD + 2TB HD

Radeon 520

נרכש לפני ארבע חודשים. (אחריות יבואן רשמי לעוד שנתיים ו-8) נמכר אר ורק בגלל שאני צריך מחשב קומפקטי לפגישות עם לקוחות. (לא נעים לשבת עם מחשב 17.3 על השולחן בבית קפה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...