Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה בWizz, מי נפל ומי ממליץ?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רנו תוסיף את הכסף ותקנה את המושבי חירום אחרת תקום נכה מהטיסה. במיוחד מי שרגיל קצת להתרווח, אני הרגשתי צפוף עד כדי כך שכבר הייתי חסר סבלנות בהושבה המקורית. לא הייתי ממליץ לשבת במקומות הרגילים לאדם בגובה שלך, במיוחד אם אתה אוהב לשלוח רגליים טיפה קדימה. יש תנאי מינימום לטיסה. מה שלא אהבתי זה הדרעק שלא מתחברים לשרוול, הנסיעה הזאת באוטובוס במיוחד שיש לך ילדים היא מעצבנת, ואם יורד גשם או שלג אז בכלל. כל אחד יעשה את החושבים שלו, הכל עניין של נוחות מול מחיר. להגיד לך שסבלנו בטיסות? לא, אבל פשוט צחקתי על כל אלה שהזמינו כוס שתיה ב6 יורו מאיזי ג'ט. או את הישראלי האידיוט שרב עם וויז בגייט על הטרולי ובסוף שילם כמו כלב את ה70 דולר קנס ועלה.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבין החברות לואו קוסט וויז הם בין הסבבים.. טסתי איתם כבר ל2 יעדים.

עם ריינאיר אל תטוסו בחיים. אלא אולי אם זה בחינם.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה amos :)

יש תאריכים שוויז אייר לסופיה יותר יקרים מאלעל לא יודע לפעמים

איך הם מחשבים את העלות טיסה שלהם.

פעם 129 ש"ח לכיון ופעם 700 לכיון לא בעונה עוד.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדיר מאד ש -LCC עושים קונקשים. היחידים שאני מכיר שעושים זאת הם wow עם קונקשים בקפלאויק שחלק מהם בעייתיים. לאיזיג'ט יש איזה סידור חצי רשמי בלונדון (איני זוכר אם בלוטון או גטוויק), ואולי גם נורווגיאן. בשאר החברות מדובר ב-self connection שזה עניין בעייתי מאד אם לא מדובר בלוח זמנים מרווח ובזבזני.

לגבי חברות מסורתיות ו-alliances מדובר במשהו שבליבת העסקים שלנו, ולכן הן נערכות בהתאם. מכל מקום, hot connection (זה המינוח שפגשתי בסוויס, לכל חברה השם שלה לעניין) הוא עסק מלחיץ, אבל אם פספסת בגלל מרווח קצר זו בעיה של החברה.

כמובן שלכל אחד יש שיקולים שונים. לפני שנה וחצי חרגתי ממנהגי ושילמתי תמורת מושבי מעבר חירום כיון שאחד הבנים שלי היה אחרי פציעה בברך. אחרים טסים בלי או עם מטען זה או אחר או כל סידור שמתאים להם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה amos :)

יש תאריכים שוויז אייר לסופיה יותר יקרים מאלעל לא יודע לפעמים

איך הם מחשבים את העלות טיסה שלהם.

פעם 129 ש"ח לכיון ופעם 700 לכיון לא בעונה עוד.

לפי ביקוש.

ככל שתאריך מסויים מבוקש יותר, המחיר יקר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק היום מטוס של וויז נתקע בבודפשט. זה בהחלט יכול לקרות לכל חברה אבל כדאי לקרוא על היחס של החברה לנוסעים. מעניין שאף נוסע לא התקשר לקו חם של טיבי.

העיקר נסעו בזול...

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסלל הטיס המוזר. המריאו מסופיה, עשו הקפות מעליה משך למעלה משעה ואז פנו צפונה לבודפשט. בעצם וזה הגיוני, כיון ששם בסיס האם שלהם ושם נמצאים הצוותים הטכניים ושם גם הסבירות הגבוהה ביותר למצוא מטוס חלופי. בדיוק כשם שלפני מספר חודשים אלעל החזירו לתל אביב מטוס בטיסה לניו יורק שהיתה בו תקלה מעל צרפת.

בשביל זה יש לחברת תעופה מחלקת מבצעים, שמנתבת את המטוסים הן בשגרה והן כאשר יש תקלות, כמובן בתאום עם הטייסים.

את הפיצויים הם יקבלו גם בלי לפנות לטיבי. כפי שאני צפוי לקבל את הפיצויים מ-WOW בלי משא ומתן. אני עדיין מתלבט בין פיצויים במזומן לבין סכום קצת יותר גדול בואוצ'ר לטיסות, במסגרתתכנון חופשת הקיץ.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק היום מטוס של וויז נתקע בבודפשט. זה בהחלט יכול לקרות לכל חברה אבל כדאי לקרוא על היחס של החברה לנוסעים. מעניין שאף נוסע לא התקשר לקו חם של טיבי.

העיקר נסעו בזול...

הבנו שאתה מתעב LCC עד עמקי נשמתך, בין אם מסיבות הגיוניות או סתם כי בא לך. אבל ברצינות, אם אתה רוצה לתת דוגמה, תן אחת טובה.

אחרי שמורידים את כל הדרמות, מה קרה שם בפועל? נתנו להם לשבת בגייט קצת פחות משעתיים וחצי עד שהגיע מטוס חלופי. זה כל הסיפור. כאמור, את הפיצוי הם לא במזומן מהטייס על המטוס, אלא אח"כ, שיחזרו לארץ.

"היחס של החברה לנוסעים"...

איפה בדיוק הבעיה? בתקריות שכאלו, בזמנים קצרים, גם חברות הלגאסי אינן מחלקות אוכל ושתיה. (ויש תקריות כאלו לפעמים בגלל מזג אוויר בעייתי ביעד או תקלות כאלו ואחרות. בגלל שזה לא מערב ישראלים, אתה לא רואה את זה בחדשות)

זה שהצוות של שדה התעופה היו קצת דושים ולא רצו להביא להם מים שביקשו, כבר עניין אחר.

קיבלתי אישית יחס גרוע בהרבה מזה באל על יותר מפעם אחת, ופעם אחת ב LOT.

מי שיקרא את הדיון הזה עוד יחשוב שיש לי מניות אצל וויז...

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטה (diversion) של טיסות מתרחשת באופן יום יומי בכל חברת תעופה: תקלות טכניות, מחסור בדלק (בשל רוחות נגדיות), פגעי מזג אויר, נוסעים חולים. קור גם ב-EK, EY ואפילו SQ. בכל מיני מקומות זה גורר כל מיני תופעות לואי - בארה"ב הנוסעים נותרים נצורים במטוס עד שהוא ממריא ליעד המקורי, ברוסיה יתדלקו אותו וישלחו אותו לנמל המוצא. אז בודפשט אולי לא המקום הכי סימפטי, אבל אין מה לנפח את העניין.

אתה חושב שקונטיננטל פיצו אותי על איחור של 6 שעות בטיסה? אני מחפש אמוג'י של תנועה מזרחית מגונה. זה מה שקיבלתי מהם (לפני חוק טיבי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושבים הכי צפופים בשוק פחות או יותר ו 0 שירות, אם לא יצא לכם ספציפית זול- חבל, אבל יחסית קל אצלם לקבל טיסות במחירים מגוחכים. התמורה משקפת את העלות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא טסתי אתם, אבל מנכל החברה מפורסם בפה הגדול שלו ובתאוותו לקצץ בהוצאות. השנה זה גרם לביטול של מאות או אלפי טיסות של החברה, כיון שהיא נותרה עם מחסור חמור בטייסים.

מכל מקום, טיסה לפאפוס זה עניין של איזה 40 דקות (לא כולל ההסעה בשדה לפני ההמרא ואחרי הנחיתה, שיכולה להיות שווה ואף ארוכה מזה), כך שכנראה תשכוד כדי לעדכן אותנו איך היה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זול זה לא יצא מסיבה אחת פשוטה, על תינוק הם גובים 25 יורו לכיוון ככה שאתה כבר ב50, מזוודה אחת עוד 25 יורו לכיוון משמע 50 יורו, אתה כבר ב100. לא תבחר מקום? טס עם האישה והתינוק וכל אחד במושב נפרד בצד אחר של המטוס? לא תודה ולכן 7.5 יורו למושב זה 15 יורו לכיוון כפול שניים זה כבר 30. אתה ב130 יורו לפני הכרטיסים שלך, רוצה הבטחה דו כיוונית שהטרולי שלך יעלה למטוס שלם 5 יורו לכיוון. בקיצור 140 יורו לפני הכרטיסים שלי ושל אשתי.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכן, אתה צודק, א ב ל זה תלוי בטיסה הספציפית ובמועד ההזמנה. צריך לחשב את המחיר בכל החברות הטסות במועד המבוקש, לבחון את התאמת השדות והיעדים ,ואז להחליט עם מי טסים. תוספת של כמה עשרות דולר (או אירו, או ש"ח) מוצדקת אם זה מקצר את משך הטיסה הכולל (ישיר מול קונקשן), או נותן שעות יותר נוחות (לא אפייני ל-LCC אבל קיים מפעם לפעם), או כל שיקול אישי אחר. מהתחשיב שלך הייתי מסיר את הטרולי (נוסע עם תיק גב שיעלה תמיד), מוותר על בחירת מושבים (אלא אם אתה רוצה XL) ומצמצם את המזוודות למינימום הנדרש - ואז מחשב את העלות בכל החברות הרלונטיות. אל תשכח שגם מובילי הלגאסי מתחילים לגבות תמורת כל מיני תוספות, בדומה ל-LCC, אם כי, שוב, זה תלוי ספציפית בקו, בחברה ובמועד. לחברות הלגאסי נטיה לגבות יותר תמורת הכרטיס ופחות תמורת התוספות, אבל גם הכלל הזה גמיש מאד.

לזכות ויזאייר יאמר שהם אינם מפצלים נוסעים מהזמנה אחת, אם כי המושבים המתקבלים (יחד) הם אקראיים. מי שמפורסם בפיצול משפחות, וברור כי עושה זאת במכוון כדי לסחוט את הדולרים של בחירת מקום, הוא ריאנאייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...