Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אטימת דלת

Turbulence
שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בחדר ממ"ד סאבוופר שהוא קצת חזק ואני מעוניין לאטום את הדלת כמה שניתן בכדי שלא ישמעו את המוזיקה בחדר.

איזה אופציות יש לי? דלת אני לא יכול להחליף, יש איזה שהוא וילון\כיסוי\וואטאבר שניתן לשים על הדלת לאטימות או אפילו מיתון הרעש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה איזה תדרים מפריעים.

רק הבאס. ? או גם הגבוהים.

תסגור את הדלת ותקשיב מה גולש החוצה. ומאיפה זה מגיע.

מהדלת.

ממתחת לדלת.

מהקירות מסביב.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות או יותר תדרים נמוכים (30-90) וגבוההים. המידים שקטים ממש. זה מגיע מהדלת עצמה כי היא לא אטומה 100% (יש רק פתח למטה של אוויר)

בכל מקרה, יש איזה פתרון\וילון אקוסטי שניתן לשים על הדלת? או שזה רק להרכיב דלת אקוסטית שיש לה גומי למטה שאוטם ב100%? החדר הוא ממ"ד אז אני לא יודע מה בדיוק התקינות של התקנת דלת חדשה.

עריכה: לא בדקתי את התדרים עד הנקודה, אבל שומעים רק באסים וגבוההים.

עריכה אחרונה על ידי Turbulence
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שאם יש שכנים למעלה/למטה האיטום של הדלת לא יעזור להם.

אני לא כ"כ דואג כי הסאב נמצא על כמה שכבות של ספוג אקוסטי + ואין שכנים למעלה\למטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...