Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יצאת צדיק הפרק עם הצמיגים ששודר בזמנו (הכותרת עודכנה)

ishay0703
שימו לב! השרשור הזה בן 2223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפרק ששודר אתמול הפנ'צר מאכר הראשון המליץ להחליף צמיגים מ2014 , אין לי מושג מתי צלמו את התוכנית אבל מה שבטוח צמיגי בני 4 שנים בהחלט מומלץ להחליף.

בנוסף הציגו את אחד הצמגאים כנוכל כשהציע צמיג ממותג לרכב עם צמיגים סינים עובדתית צמיגים סינים נחותים מצמיגים ממותגים.

הנה סרטון שממחיש עד כמה , הטיעון שמשרד התחבורה מאשר צמיגים כאלה לא משנה את העובדה שיצרני הרכבים לא היו משחררים ללקוח רכב עם צמיגי faroad ודומיהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חשבתי שנתת קישור לפרק...

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המליץ להחליף צמיגים מ2014 , אין לי מושג מתי צלמו את התוכנית אבל מה שבטוח צמיגי בני 4 שנים בהחלט מומלץ להחליף.

זה כנראה צולם ב-2017, כי בפירוש הצמיגאי דיבר על צמיגים בני 3.

ואם להחליף, אז זה צריך להיות בכפוף למצבם, ולא בגלל גילם. וזה מה שהיה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות סקר בין חברי הפורום:

1. פתאום משום מקום לצמיג ברכב שלכם אין אוויר. בפנצ'ריה בודקים ומוצאים שאין פנצ'ר ואין בריחת אוויר. הצמיג ממותג לא ידוע סיני, משנת 2014 וככל הנראה על הרכב מורכבים צמיגים מכמה חברות. אז מה אתם הייתם עושים? משאירים את הסיני או מחליפים? אם מחליפים להחליף רק צמיג אחד או זוג? או אולי בעצם רביעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח אם מהנדס הרכב היה רואה את הסרטון הפשוט שערוץ הראשון עשה.

אפשר להגיד שצמיגי הסינים הם צמיגים טובים כי הם עומדים בתקן הישראלי. אבל בהשוואה לצמיג שקצת יותר יקר (פאלקן ZE914) זה הבדל משמעותי: גם בבלימה, גם בהתייבשות החומר, ואפילו בנסיעה על כביש רטוב. אני נוסע ברכב ישן, כאשר קניתי אותו החלפתי לצמיגים סינים. בגשם הראשון עם הצמיגים, הרכב רעד מאוד. עשיתי פעמיים איזון והמצב לא נפתר. הלכתי למכון פרונט, העובד אמר שהרכב עומד ישר והכל תקין.

מה ששבר אותי הם ההחלקות הבלתי פוסקות בזמן חירום. החלפתי צמיגים והמצב התשפר.

לגבי המהנדס רכב שקבע שלצמיג אין תוקף, מציע לו ללמוד קצת על חומרים מרוכבים ואיך מהנדסים את החומר.

למעט העניין שהפנצ'ריה עשה סוג של "הנחת סלב" והמחיר המוגזם עבור הצמיג, לדעתי המקצועיות שלו הייתה בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי את התכנית האמורה, אבל אחרי התקלות עם צמיגאי בצמיגיה דיגדולה לפני כמה חודשים אני מאמין הכל.

פניתי לצמיגאי לגבי החלפת רבעית צמיגים לסויפט של אשתי 0 אחר 4 שנים ואיזה 45,000 ק"מ הגיעה שעתם של הקונטי שהגיעו עליה להיות מוחלפים. הצמיגאי הציע לי צמיגים סיניים. עניתי לו שאני רוצה צמיגים, והבטיחות חשובה לי. זרק שם שלא חד המותגים, ואז שאלתי באיזה דגם מדובר. התשובה - "אתה חושב שאתה חכם, אתה שואל יותר מדי שאלות".

הצמיגיה הזו לא תראה אותי יותר בלי משקפת, אב ל זה מלמד על משהו.

ד"א - בסופו של דבר החלפתי את הצמיגים במקום אחר, שדאג להביא לי קונטיננטל מאותו דגם שהיה לי קודם, במחיר סביר מאד, וגם התנהג ביושר כאשר קבע שצמיג שלי שהשתפשף בטיחותי ואינו מצריך החלפה (צמיג בודד היה עולה לי סביב 800 ש"ח, כאשר היה מדובר ברכב כמעט חדש עם הצמיגים המקוריים ופחות מ-10,000 ק"מ).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להגיד שצמיגי הסינים הם צמיגים טובים כי הם עומדים בתקן הישראלי. אבל בהשוואה לצמיג שקצת יותר יקר (פאלקן ZE914) זה הבדל משמעותי: גם בבלימה, גם בהתייבשות החומר, ואפילו בנסיעה על כביש רטוב. אני נוסע ברכב ישן, כאשר קניתי אותו החלפתי לצמיגים סינים. בגשם הראשון עם הצמיגים, הרכב רעד מאוד. עשיתי פעמיים איזון והמצב לא נפתר. הלכתי למכון פרונט, העובד אמר שהרכב עומד ישר והכל תקין.

מה ששבר אותי הם ההחלקות הבלתי פוסקות בזמן חירום. החלפתי צמיגים והמצב התשפר.

בדיוק מה שקרה לי.

קניתי את הקורולה מחברת ליסינג, קיבלתי אותה עם צמיגים חדשים, כמובן ממותג שאף אחד לא מודע לקיומו תוצרת הרפובליקה העממית. סבלתי מרעש ורעידות במשך כמעט שנה (כי חדש, אז למה להחליף?), עד שקיבלתי קריזה (והיה מבצע), והחלפתי לגודייר אפישנטגריפ, רעשים נעלמו, ורעידות אין גם במהירויות שהשתיקה יפה להן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שדווקא הפעם התוכנית טעתה, צמיג סיני בן 3, לא משנה באיזה מצב הוא וכמה ק"מ הוא נסע, הוא עדיין צמיג בן סיני 3.

מה שיותר הפריע לי זה כל ההפחדות האלה של "אם אתם אוהבים את החיים תחליפו צמיגים" למרות שזה ממש לא נכון...

אגב, בזמנו הייתה לי אלפא רומיאו עם צמיגים של פאלקן שהיו גמורים לחלוטין, כבר ממש על גבול להיות צמיג סליקס, וכשהחלפתי לצמיג סיני חדש (וזה רק כי האוטו היה למכירה והייתי צריך שיעבור טסט) הרגשתי אשכרה ירידה משמעותית ברמת האחיזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי את התכנית האמורה, אבל אחרי התקלות עם צמיגאי בצמיגיה דיגדולה לפני כמה חודשים אני מאמין הכל.

פניתי לצמיגאי לגבי החלפת רבעית צמיגים לסויפט של אשתי 0 אחר 4 שנים ואיזה 45,000 ק"מ הגיעה שעתם של הקונטי שהגיעו עליה להיות מוחלפים. הצמיגאי הציע לי צמיגים סיניים. עניתי לו שאני רוצה צמיגים, והבטיחות חשובה לי. זרק שם שלא חד המותגים, ואז שאלתי באיזה דגם מדובר. התשובה - "אתה חושב שאתה חכם, אתה שואל יותר מדי שאלות".

הצמיגיה הזו לא תראה אותי יותר בלי משקפת, אב ל זה מלמד על משהו.

ד"א - בסופו של דבר החלפתי את הצמיגים במקום אחר, שדאג להביא לי קונטיננטל מאותו דגם שהיה לי קודם, במחיר סביר מאד, וגם התנהג ביושר כאשר קבע שצמיג שלי שהשתפשף בטיחותי ואינו מצריך החלפה (צמיג בודד היה עולה לי סביב 800 ש"ח, כאשר היה מדובר ברכב כמעט חדש עם הצמיגים המקוריים ופחות מ-10,000 ק"מ).

נשמע שנפלת על צמיגאי סביר,

אני פעם ביקשתי גודייר אפישיינט גריפ, הוא הסתכל עליי בהלם, שאל אותי גודייר מה, אמרתי לו זה הדגם.

הוא לא ידע שבצמיגים יש דגמים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שנפלת על צמיגאי סביר,

אני פעם ביקשתי גודייר אפישיינט גריפ, הוא הסתכל עליי בהלם, שאל אותי גודייר מה, אמרתי לו זה הדגם.

הוא לא ידע שבצמיגים יש דגמים..

לא יודע למה אנשים בהלם מאנשי מקצוע בישראל. ב90% מהמקרים הם לא מקצועיים בכלל וחקר של יום-יומיים (במקרה הרע) באינטרנט יניב יותר ידע מכל התוכלת שלהם. בכל התחומים כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הסבירה עדיף מותג איכותי על מותג סיני.

מספיק הבדל בבלימה שיעמוד על מטר אחד בלבד וההשקעה כבר שווה הכל.

כמו שנאמר באחד הסרטונים שפורסמו - מדובר במצב שיכול להיות הבדל בין תאונה לכמעט תאונה.

לא יודע למה אנשים בהלם מאנשי מקצוע בישראל. ב90% מהמקרים הם לא מקצועיים בכלל וחקר של יום-יומיים (במקרה הרע) באינטרנט יניב יותר ידע מכל התוכלת שלהם. בכל התחומים כאן.

למדתי לסמוך על עצמי, ולחקור כל דבר בגוגל שיכול לעיתים קרובות להניב תוצאות טובות יותר מאנשי מקצוע.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים הכט הגזים עם המלצות הזויות לחלוטין.

ה"אינג'ניר" שלו קבע שכל צמיג עם תקן ישראלי הוא צמיג איכותי. וחבל שככה מטעים אנשים.

עושה הכל בשביל רייטינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שהמומחה שהביאו היה גרוע, למרות שהוא כבר היה כמה פעמים בתוכנית.

גם הקביעה שלו שאין קשר לגיל הצמיג היא הזויה, נכון שעל פי משרד התחבורה מותר למכור צמיג גם אם הוא בן כמה שנים אבל זה בתנאי שהוא היה מאוחסן כמו שצריך, איך אתה יכול להגיד על צמיג בן 3-4 סיני שהוא בטיחותי?

בכלל כמו שרואים בלינק פה למעלה, ההבדל בין רביעייה איכותית לסינית מסתכם ב300-400 שקל שנפרשים על גבי שנתיים-3, למה לחסוך בבטיחות בשביל הסכום הקטן הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...