Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלקן אוניברסלי - האם מישהו התנסה כבר?

yuval1111
שימו לב! השרשור הזה בן 2118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקינו לי עכשיו דלקן ברכב ליסינג חדש.

לדברי חברת הליסינג הוא דלקן אוניברסלי, אבל לא ממליצים להשתמש בו מכיוון שיש בעיות רבות.

האם למישהו יש ניסיון עם דלקן אוניברסלי בתקופה האחרונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא מזמן כשתדלקתי בפז, ראיתי איזה שלט שקשור בזה.

תהיתי אם זה כבר בשימוש או לא.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש דלקן פרטי רגיל של דלק, קיבלתי הודעה מהם שצריכים לפי חוק להחליף אותו לדלקן אוניברסלי עד סוף 2018, בעלות של כ230 שח. אני כרגע לא מחליף, עד שלא תהיה ברירה או שאני אחליף רכב..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל שתוכל לתדלק בתחנת דלק אחרת המעסיק שלך צריך לחתום הסכם עם החברה המדוברת.

לכן הכתובת שלך צריכה להיות קצין הרכב/משאבי אנוש של החברה בה אתה עובד.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי הגיוני, זה די מוציא את העוקץ מהעניין האוניברסלי. הגיוני יותר שהחברות דלק מתחשבנות ביניהן. כמו נדידה בסלולר נגיד.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם מה שאני חשבתי כי זה מה שההגיון הבריא דורש. אבל זו התשובה הרשמית שקבלתי (גם חבר בחברה אחרת קבל תשובה זהה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפועל רק בינואר 2019 יעבוד כאוניברסלי .
אז למה בתחנות מסוימות יש שלט כתב שכתוב שבתחנה הזו אפשר להשתמש בהתקן אוניברסלי?

תחנות הדלק היו צריכים להתקין בכל משאבה את החישן להתקן אוניברסלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, הרעיון הכללי הינו להגביר את התחרות. אם אני קצין רכב וצריך להחליף דלקן לכל הצי בשביל להחליף חברה הדבר מחסום כספי ניכר. לעומת זאת, עם דלקן אוניברסלי יכול לשנות חוזה בלחיצת כפתור. זאת הסיבה שחברות הדלק מתנגדות.... אוהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הבנתי שזה לצורך הגברת התחרות , בדיוק כמו הנדידה בסלולר...

במידה ואתה קצין רכב אתה יכול עם אותו דלקן אוניברסלי לסגור כמה דילים עם כמה תחנות ולא רק עם אחת שמחזיקה אותך בביXים.

נניח שיש לך הסכם עם דלק... ויעד באים לך עם הצעה מדהימה... אתה חותם גם איתם ומודיע לכל העובדים שיעדיפו את יעד (שאין הרבה תחנות כאלה).. אבל ההסכם עם דלק גם קיים פשוט מי שיש לו יעד בדרך אולי ימלא שם .

ועובד גם יכול למלא בכל תחנה שלא בהסכם במחיר מלא ... (כמו השיחות לחו"ל בעצם).

בקרוב אנחנו נראה הצעות של אירגונים כמו חבר/אירגון המורים להתקין דלקן שלהם - להעביר לחבר את פרטי כרטיס האשראי/חשבון הבנק . והם ילכו לסגור דילים עם חברות הדלק..

כל פעם הם יפרסמו למי שהתקין דלקן שלהם המחירים בכל תחנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני מי מקבל הנחה גדולה יותר על רכבים פרטיים, ישראל ישראלי שרוכש פעם בשלוש שנים בממוצע רכב בכ-135 אלף ש"ח או חברה שרוכשת כל שנה מכוניות בשווי של עשרות/מיליוני שקלים?

עכשיו תעשה הקבלה לתחום הדלק.

ימים יגידו אם מה שקרה בסלולר יקרה גם בתחום הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלקן אוניברסלי לפי מה שאני הבנתי הוא דלקן שאתה יכול לעשות הסכם עם חברה א' ולגשת לתחנה של חברה ב' ולתדלק. אגב, התקן שהוא קשור לכמה תחנות כבר יש בשוק שעובד ע"י מתג.

לגבי ההנחה המשמעותית לדעתי לא תהיה שום הנחה משמעותית, מכמה סיבות:

1. רוב ההורדה של מחירי הסלולר הם ע"י שינוי תפיסה הכלכלית שוקראת בשנים האחרונות: שירותים שאפשר להפוך אותם מפיזים לוירטואלים.

2. הבנזין הוא מוצר מפוקח ע"י המדינה, לעומת זאת מחיר הסולר הוא יחסית זהה בתחנות הלא גדולות (שנע בערך למחיר של בנזין). כלומר עלות היצור, ההובלה והמיסוי הוא כמעט זהה למרות כמות הגדולה של חברות הדלק.

3. לדברי מקס ההתקן לא עובד. לדעתי אחת הסיבות שתחנות הדלק לא ממהרות, משום שנתח משמעותי של רווח הוא ממוצרים בחנויות ולא הדלק. לכן תחנות הדלק לא ממהרות לשחרר את הזהב למתחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...