Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש עבודה בתחום שיפוץ רכבי אספנות (איזור ירושלים)

MrFinger
שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנים לא כתבתי פה הודעה ..

בן 23, מכונאי לשעבר בחיל הים, חולה מכוניות מגיל 0. מחפש עבודה במוסך או משהו אחר בתחום שיפוץ אספנות באיזור ירושלים.

אם אתם מכירים מישהו שיכול לעזור לי אשמח לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בגיל הנכון,

אבל מבחינת המיקום על הגלובוס אתה במקום לא אידאלי.

יש אמנם התעסקות בתחום בישראל, אבל עד כמה שאני יודע (ואשמח אם יתקנו אותי) אין מוסך ייעודי שעוסק רק בקלאסיות.

בזמנו נחתם הסכם עם גרמניה שמאפשר לצעירים אחרי צבא לצאת לגרמניה לעבוד באופן חוקי לחצי שנה. במידה ועדיין תכף העניין אני הייתי יוצר קשר עם אחת הסדנאות שם וחווה את התחום בצורתו המלאה. טורסטן וולסדורף שמפעיל את simonsen panels שהיא סדנא עילית לדגמי פורשה 356 ו-550 חיפש עובד לא מזמן - אתה יכול ליצור איתו קשר עם תרצה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...