Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסוואגן גולף - דפיקות והחלקות בירידת הילוך DSG

Lidor Ravid
שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם :)

גולף 2013 tsi 1.2 DSG7 עדיין במסגרת אחריות מורחבת

הוחלף לפני חצי שנה מוח גיר ומצמדים אך עדיין יש בעיה שמטרידה שלא טופלה.

בהילוכים הנמוכים ובעיקר מ3 ל2 ובמצב שאני נותן לרכב להאט מעצמו יש כמו מין החלקה/דפיקה

להשוואה, ממש כאילו אני נוהג ברכב ידני ו״זורק״ את המצמד בפתאומיות. הדבר לא קורה תמיד ובעיקר בנסיעה בעומסים וכו׳.. הדבר מורגש ביותר בנסיעה איטית בעליות ובירידות - אבל לא רק.

ביקרתי שוב בשחר בחולון - הבוחן טוען שהוא מרגיש משהו אבל לא רציני ואקספרטיזיה תעלה כסף וכנראה שלא ימצאו כלום.

עוד אמר שהאחריות היא על המצמדים והמוח בלבד - לא נראה לי.

מישהו יודע מה יכולה להיות הבעיה והאם שווה להתעקש?

אשמח לשמוע דעת המומחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי איביזה 2014 עם גיר-מנוע זהים בליסינג, גם אחרי תיקון של תקלה בגיר התופעה הנ"ל באופן מדוייק הייתה אצלי והמשיכה בעיקר בנסיעות עירוניות ואיטיות.

לדעתי פשוט ההתנהגות של הגיר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לתאר יותר טוב את מה שאתה מרגיש? לי גם יש דפיקות אבל אצלי זה בין 2-3 ולסירוגין 1-2, אבל זה ממש דפיקה חזקה כאילו מישהו נכנס בי מאחורה, הרכב ממש עף קדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגיש ממש ככה, מכה לא נעימה בכלל.

בין ראשון לשני נדיר יותר ואף פעם לא באותה ״אלימות״ - ספציפית המכה בין 3 ל-2 הייתה מגיעה הרבה פעמים מ״תגובה לא צפויה״ לדוגמא רמזור ירוק מתחיל האצה ואז יש האטה לא צפויה(לא בלימה, אלא האטה בקטנה) בנגיעה הזאת של הברקס להאטה המכה הייתה מגיעה ומידי פעם זה היה קורה אחרי נסיעה ממש ארוכה בפקקים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגיש ממש ככה, מכה לא נעימה בכלל.

בין ראשון לשני נדיר יותר ואף פעם לא באותה ״אלימות״ - ספציפית המכה בין 3 ל-2 הייתה מגיעה הרבה פעמים מ״תגובה לא צפויה״ לדוגמא רמזור ירוק מתחיל האצה ואז יש האטה לא צפויה(לא בלימה, אלא האטה בקטנה) בנגיעה הזאת של הברקס להאטה המכה הייתה מגיעה ומידי פעם זה היה קורה אחרי נסיעה ממש ארוכה בפקקים.

בדיוק כמו שאתה מתאר, זה המצב.

לפעמים אני ממש עף קדימה..החשש שנעשה בלאי לגיר ולמצמדים ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עברת 30K מהחלפת המצמדים האחרונה כנראה שגמרת אותם. פשוט תחליף. האחריות המורחבת היא אכן רק למצמדים ולמחשב.

תלמד לנהוג עם גיר רובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי מדובר בזוג מצמדים נוסף שהתקלקל לך (לא מפתיע, אני החלפתי פעמיים במסגרת האחריות, למרות שאני שנתון יותר ישן)

הוחלפו לפני חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה באמת חשוד. קח את הרכב למישהו שמבין בדגם הזה שיעשה אבחון נוסף. אולי יש מכון גירים באיזורך שמכיר היטב dsg7

מצטרף להמלצה בחום.

ולגבי החודשיים, אצלי ברכב המצמדים הלכו אחרי 1000 ק״מ מקבלת הרכב, כך שהכל אפשרי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...