Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הודעת שגיאת גיר DSG

יעקב FR
שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני חדש בפורום ואשמח מאוד לעזרתכם.

ברשותי סיאט לאון FR 2014 DGS7

לאחרונה התחילה להופיע על צג המידע שברכב שגיאה, שלכאורה הרכב "מייעץ" לי להכניס ל P בכל פעם שאני רוצה לעזוב את הרכב(מצ"ב תמונה למטה).

השגיאה צצה באופן רנדומלי, וגם נעלמת לפעמים לאחר כמה התראות.

מיותר לציין שההתראה צצה גם בעת נסיעה ולא רק כשאני פותח את הדלתות.

חייב לציין, שלא מורגשת שום בעיה מצד הרכב בעת נסיעה בכל שלב שהוא.

משיטוט בפורומים בעולם הבעיה די מוכרת.

הייתי במרכז שרות של צ'מפיון, ואמרו לי שצריך להחליף את כל מכלול הגיר(הוצאה לא קטנה).

האם מישהו נתקל בבעיה?

האם זה בסדר להמשיך לנסוע עם השגיאה?

אשמח לשמוע פתרון על סמך ידע ונסיון עבר

תודה רבה חברים

IMG_20180216_150943-1536x864.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אחריות מורחבת על הגיר, תכנס למוסך ותראה מה הבעיה (תבדוק לפני את אורך האחריות)

משנת 2013 אין אחריות מורחבת חוץ מW 3 שנים אחריות

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משנת 2013 אין אחריות מורחבת חוץ מW 3 שנים אחריות

יש לי איביזה 14 ואני עם אחריות עד 2019 (נבדק במוסך ואמרו לי שאני זכאי לאחריות)

פות"ש - בקש עדכון תוכנה לגיר. תנסה שלא יקחו יותר מדי כסף כי הם אוהבים למשוך את הקונה לאיזה שעה שעתיים. תנסה גם לסרוק תקלות, אמור להיות רשום Gear position sensor error, אם זה רושם את זה, העדכון אמור לפתור את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - בקש עדכון תוכנה לגיר. תנסה שלא יקחו יותר מדי כסף כי הם אוהבים למשוך את הקונה לאיזה שעה שעתיים. תנסה גם לסרוק תקלות, אמור להיות רשום Gear position sensor error, אם זה רושם את זה, העדכון אמור לפתור את זה.

מקווה מאוד שלא תזדקק, ואם כן תעדכן אותי מה אומרים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי את אותו ממשק (interface) של הלאון, זאת אומרת שלי יש בעיה אז פשוט מופיע מפתח ברגים כזה מהבהב. וזה קרה. הבאתי את הרכב למוסך וישבתי עם הבחור מהדיאגנוסטיקה והוא הראה לי שרשום "Gear lever position sensor error" (משהו בסגנון מילים האלו) - כלומר שאין שום קשר למכלול הגיר, זה קשור לחיישן שבעצם אומר למחשב הרכב באיזה מצב הידית הילוכים נמצאת (D,S,P וכו')

אחרי מחקר קטן והתייעצות עם צמפיון מחו"ל הם המליצו על עדכון תוכנה לגיר וזהו. לא הופיעה יותר הבעיה (טפו טפו) רצו משהו כמו 650 שקל על עדכון תוכנה אבל בסוף אחרי וויכוחים שיחררו אותי בחינם (אני מטפל רק במורשה)

לא יודע מה כ"כ עדכנו בגיר, הלוואי והיה איזה CHANGELOG באינטרנט על הגירסאות, אבל אני לא מרגיש משהו שונה בגיר. הדבר היחידי שהשתנה זה שאם אני בוחר להעביר הילוכים במצב ידני (+ - ) אז המחשב מסמן לי עם חיצים מתי להעביר גיר, שזה קצת מגניב כי לא היה לי את זה לפני, אז ככה זה נתן לי שקט נפשי שבאמת עשו לי עדכון גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי יש אחריות עד 2019(החלפתי מכטרוניקס לפני חודשיים תחת האחריות)

אני אבדוק במוסך לגבי עידכון גיר.

אני רק מקווה שלא יזיקו במקום להועיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי יש אחריות עד 2019(החלפתי מכטרוניקס לפני חודשיים תחת האחריות)

אני אבדוק במוסך לגבי עידכון גיר.

אני רק מקווה שלא יזיקו במקום להועיל.

מה הסיבה שהחליפו מכטרוניקס? הייתה בו איזשהי בעיה או שמיוזמתך הגעת להחליף אותו כתרופה למכה עתידית?

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיבה שהחליפו מכטרוניקס? הייתה בו איזשהי בעיה או שמיוזמתך הגעת להחליף אותו כתרופה למכה עתידית?

היתה לי בעיה שההילוכים הזוגיים לא נכנסו, והרוורס לא עבד.

ממה שהבנתי בעיה די נפוצה בגירי הdsg7.

מאז התיקון טפו טפו הכל עובד ללא בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...