Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלקים מקוריים לעומת OEM

MB500
שימו לב! השרשור הזה בן 1832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שנה מאוחר יותר...

היי חברה.

מישהו פעם הזמין חלקים מFPC Euro?

יש להם פרומו (lifetime replacement program) שבו הם מציעים להחליף את החלקים בחינם לכל החיים אם:

-החלקים נקנו מהם

-אתם שולחים את החלק הישן חזרה

-אתם מזמינים חדש מהם ואחרי שהם מקבלים את החלק הישן הם עושים refound.

מי שלא מכיר אפשר למצוא פרטים בקישור הבא: https://www.fcpeuro.com/page/lifetime-guarantee

נשמע קצת הזוי כי לפי מה שהם אומרים כל חלק ניתן להחליפו במסגרת האחריות כולל פילטר אוויר/פילטר שמן/פילטר מזגן, אפילו צלחות ורפידות בלמים, תשתמשו ותקבלו חדשים אם אתם שולחים את הישנים חזרה. הם נשבעים שזה נכון!

השבוע אני מקווה להזמין מהם כבר פילטר אוויר/שמן ופילטר למזגן בתקווה שבעוד שנה הם יחליפו :)

מעניין לשמוע אם מישהו התעסק איתם כבר במסגרת ה lifetime replacement program ואם כן חוות דעת בבקשה.

עריכה אחרונה על ידי yair_miron
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את מה שכתוב באתר שלהם ונראה נכון.

עלויות השילוח במקרה של פילטר שמן כנראה יהפכו את העיסקה ללא משתלמת, ולדעתי הם גם בונים על זה שהרבה לקוחות יתעצלו או יתקמצנו.

עדכן כאן עוד שנה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברה.

מישהו פעם הזמין חלקים מFPC Euro?

יש להם פרומו (lifetime replacement program) שבו הם מציעים להחליף את החלקים בחינם לכל החיים אם:

-החלקים נקנו מהם

-אתם שולחים את החלק הישן חזרה

-אתם מזמינים חדש מהם ואחרי שהם מקבלים את החלק הישן הם עושים refound.

מי שלא מכיר אפשר למצוא פרטים בקישור הבא: https://www.fcpeuro.com/page/lifetime-guarantee

נשמע קצת הזוי כי לפי מה שהם אומרים כל חלק ניתן להחליפו במסגרת האחריות כולל פילטר אוויר/פילטר שמן/פילטר מזגן, אפילו צלחות ורפידות בלמים, תשתמשו ותקבלו חדשים אם אתם שולחים את הישנים חזרה. הם נשבעים שזה נכון!

השבוע אני מקווה להזמין מהם כבר פילטר אוויר/שמן ופילטר למזגן בתקווה שבעוד שנה הם יחליפו :)

מעניין לשמוע אם מישהו התעסק איתם כבר במסגרת ה lifetime replacement program ואם כן חוות דעת בבקשה.

לא יצא לי להזמין מהם, אבל שמעתי דברים טובים מחברים בארה"ב.

מחפש חלקים למרצדס בודי W124 שנות 1985-1995.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלויות השילוח במקרה של פילטר שמן כנראה יהפכו את העיסקה ללא משתלמת, ולדעתי הם גם בונים על זה שהרבה לקוחות יתעצלו או יתקמצנו.

לפי מה שחישבתי לקנייה הראשונה זה יוצא אחרי משלוח כמו בארץ אן ממש טיפה יותר, אבל לקנייה השנייה ההבדל אמור להיות משמעותי כבר. עוד אופציה לאלו שאוהבים לטפל לבד ברכב ודואגים להחזיק את הרכב במצב מושלם יהיה להחליף פילטרים אוויר ומזגן לדוגמא כל 6 חודשים ופה כבר הדיל שלהם נהיה חלום!

למרות שאני לא מבין איך הם עושים את זה אבל אני מוכן לנסות רק כי הסקרנות הורגת אותי :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודואגים להחזיק את הרכב במצב מושלם יהיה להחליף פילטרים אוויר ומזגן לדוגמא כל 6 חודשים ופה כבר הדיל שלהם נהיה חלום!

מבחינה טכנית זה לא ייתן לך כלום. אם כבר ההפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש פוסט של חבר הפורום יאני אשר עובד בתחום המסננים לרכב. הוא מנמק טכנית מדוע לא רצוי להחליף מסננים לעיתים תכופות יותר מאשר קבע יצרן הרכב, היות והיעילות המירבית של המסנן מושגת לאחר זמן פעולה מסוים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...