Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקסימום %% שאפשר לקבל מהבנק על חסכון?

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מעוניין להשקיע קצת כסף לזמן הקרוב מאוד ולא מעוניין להתחיל להתעסק עם קרנות חיצוניות מהבנק שלי (כרגע)

עד היום ההצעות שקיבלתי (לאומי) היו מעליבות, גם על סכומים יפים (מאות אלפים, הציעו 0.5% לשנה וכאלה)

תוהה האם יש בנק ספציפי שנותן אחוזים טובים יותר? אין לי בעיה לעבור בנק בשביל הנ"ל, אני לא מאוד אוהב את לאומי בכל מקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר מפי 3 ממה שראיתי בבנקים אחרים.

יש לך קישור או צילום מסך שמראה את הריבית הנ"ל.

http://www.pepper.co.il/%D7%94%D7%97%D7%99%D7%A1%D7%9B%D7%95%D7%9F-%D7%A9%D7%99%D7%A6%D7%9C%D7%99%D7%97-%D7%9C%D7%94%D7%95%D7%A6%D7%99%D7%90-%D7%9E%D7%9E%D7%9A-wow/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פפר מציעים 3% עד 10,000 לשנה. שזה מקסימום % שניתן לקבל מבנק על חסכון.

מה זה פפר ומה פתאום שאתן להם את הכסף שלי?

איזה ערבויות יש?

עריכה, ראיתי את הקישור, נכנסתי, קראתי, אל תבואו לבכות לי אח"כ ש"הלך הכסף", אחלה פראייר מי שנותן להם גרוש.

3% אעלק. :screwy:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה מכיר אותם בשם בנק אנגלו-פלשתינה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מגובה ע"י בנק לאומי זה דבר אחד, אבל אז זה עוד יותר מעצבן כי הם בעצם אומרים "כבנק לאומי, אין סיכוי בעולם שתקבל מאיתנו 3% או אפילו חצי אבל תן לנו לנפח שניה את המערכת, לשכור עוד כמה אנשים, להגדיל הוצאות ואז ברור, סבבה....כמה רצית? 3%?".

מאיפה שאני בא, כשמשהוא נשמע יותר מידי פנטסטי בכדי להיות מציאותי, הוא בד"כ לא!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מגובה ע"י בנק לאומי זה דבר אחד, אבל אז זה עוד יותר מעצבן כי הם בעצם אומרים "כבנק לאומי, אין סיכוי בעולם שתקבל מאיתנו 3% או אפילו חצי אבל תן לנו לנפח שניה את המערכת, לשכור עוד כמה אנשים, להגדיל הוצאות ואז ברור, סבבה....כמה רצית? 3%?".

זה פשוט מהלך שיווקי למשוך משתמשים לפפר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בתוכנית חיסכון הנ"ל שהיא מוגבלת בסכום ומוגבלת בתקופה. כך שכן כפי ש barry כתב המטרה היא למשוך לקוחות.

אישית למרות הריבית האטרקטיבית לא אטרח להעביר כסף לבנק הנ"ל מכיון שהתוכנית חיסכון מגבילה אותי בסכום ובזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה אני שומע על קופת גמל לחיסכון, מישהו מכיר? אני מתלבט אם להכניס לשמה סכום "בצד".

מפחיד אותי דמי הניהול מצד אחד ומצד שני המס על הרווח, כמה התוכנית הנ"ל יכולה להיות שווה יותר מאשר "להשכיב" את הכסף בחיסכון?.

על 17,000 שקל בערך שהשכבתי אצלי בתוכנית חיסכון כבר לפני 5-6 שנים קיבלתי באיזור ה70-80 שקל תשואה,פשוט מגוכח - הבנק עושה מהכסף שלי אני מאמין הרבה יותר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף ״בנק לאומי״ ב-״פרטנר״, ״פפר״ ב-״012 מובייל״ ו-״חסכון ב-3%״ ב-״סלולרי ב-30 שקל בחודש״.

עדיין נשמע פנטסטי?

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...