Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופסת APPLE TV למשתמש אנדרויד טיפוסי.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אחרי סעיף שחטפתי על פרטנר הזמנתי כעת סלקום TV אך אני במחלוקת לגבי סטרימר.

כרגע לקחתי את APPLE TV אבל אני לא בטוח שאני אסתדר איתו ואהנה ממנו, האופציה השניה זה מכשיר של שיומי.

מה שאני הולך לשלב במכשיר בנוסף לסלקום זה נטפליקס ואולי אמאזון TV.

אציין שאני מימיי משתמש רק באנדרויד ולכן אני מעט נרתע מאפל TV בגלל הממשק והתפעול המתוסבך בחלק מהדברים.

אציין שכרגע הטלויזיה שברשותי אינה 4K אז האופציה הזאת כרגע פחות מעניינת אותי.

אשמח לדעות היות ועדיין ניתן לשנות את ההזמנה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני משתמש באפל טי וי כבר שנתיים +. אני משתמש בו עם האפליקציות: קודי, נטפליקס, ערוץ 13, ואמזון פריים.

הוא מהיר וחזק אבל מאוד מוגבל מבחינת מה שאפשר להוריד אליו מהחנות של אפל. הוא עובד חלק ולא נתקע. כל כמה חודשים (עד שנה) צריך להתקין את הקודי מחדש כיוון שאני משתמש בחתימה של מפתחים. זה לא לוקח הרבה זמן אבל זה קצת מעצבן לאבד את כל המועדפים שלך.

אם היה אפשר לקבל את החומרה של אפל והפתיחות של אנדרואיד עליו הייתי מבסוט.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

בגלל זה יש לי מחלוקת, מצד אחד אני מתייחס לזה כטלויזיה ואכפת לי מזה רק כטלויזיה שהשימוש בה יהיה נוח ויעיל, השאלה אם זה אכן יהיה ככה? אני לא מאמין שאתקין עליו יותר מדי מלבד אמאזון ונטפליקס.

האם תהיה לי בעיה להתקין משנה VPN?

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה ב 35 דולר אמזון סטייק - תתקין מה שתרצה.

פצצה של מכשיר, יש לי 4 כאלו בבית.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאררה - אם יש לך מק - וזה Open source - אתה יכול לקמפל בעצמך.

הייתרונות של האפל טיוי הם בגדול:

1. Airplay למי שרלוונטי (לך לא אם יש לך אנדרואיד)

2. ממשק ויציבות

3. במיוחד בגירסאת ה4K תמיכה מלאה לא רק בHDR ו4K אלא בהתאמת Framerates , צבעים וכו לפי מקור הוידאו בצורה דינאמית.

4. מבחינת מעבד וכו - זה מכשיר משמעותית יותר חזק מהמתחרים.

בשביל מה שאתה מציין זה מן הסתם יספיק מעל ומעבר.

גם הסטיק של אמזון יספיק לזה אגב - והוא אכן אופציה לא רעה בכלל - אבל הדרישה היא סלקום טיוי? אם כן - בין המכשירים שלהם - אין בכלל תחרות.

לגמרי האפל טיוי

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מק, אני יכול לקמפל לבד רק לשבוע, אחרי זה התעודה פגה תוקף וצריך להתקין מחדש. להתקין פעם בשנה יותר נוח מלהתקין פעם בשבוע.

קאררה - אם יש לך מק - וזה Open source - אתה יכול לקמפל בעצמך.

הייתרונות של האפל טיוי הם בגדול:

1. Airplay למי שרלוונטי (לך לא אם יש לך אנדרואיד)

2. ממשק ויציבות

3. במיוחד בגירסאת ה4K תמיכה מלאה לא רק בHDR ו4K אלא בהתאמת Framerates , צבעים וכו לפי מקור הוידאו בצורה דינאמית.

4. מבחינת מעבד וכו - זה מכשיר משמעותית יותר חזק מהמתחרים.

בשביל מה שאתה מציין זה מן הסתם יספיק מעל ומעבר.

גם הסטיק של אמזון יספיק לזה אגב - והוא אכן אופציה לא רעה בכלל - אבל הדרישה היא סלקום טיוי? אם כן - בין המכשירים שלהם - אין בכלל תחרות.

לגמרי האפל טיוי

קניתי את הסטיק החדש של אמזון כשהוא יצא באוקטובר (נראה לי) שנה שעברה. הוא לא סוחב קודי באותה רמה שסוחב האפל טי וי. החומרה שלו לא חזקה כמו האפל טי וי וזה בא לידי ביטוי בתסכול המשתמש. שמתי לב שעל הטלוויזיה 4K שלי הוא עובד על הפנים ועל הטלוויזיה LCD הישנה שיש לי בישראל אצל ההורים הוא עובד סבבה. שים לב לזה!

תקנה ב 35 דולר אמזון סטייק - תתקין מה שתרצה.

פצצה של מכשיר, יש לי 4 כאלו בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלויזיה השניה שלי אכן lcd מלפני כמה שנים.

קודי דיי הפסקתי להריץ ואני דיי הרבה זמן לא משתמש בו כי אין לי כוח לתוספים ועדכונים וכו'

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מורידים מקומית אגב ולא עושים סטרימינג - ההמלצה שלי אגב היא פלקס - Plex

האפליקציה שלהם הרבה יותר טובה , מושכת את כל המידע וכו.

אני האמת (מכיוון שבארה״ב להוריד טורנטים זה בעיה) משלם על SeedBox באירופה עם שרת פלקס מותקן - ומוריד ישר אליו וזה מופיעל לי בפלקס ומסנכרן בין כל המכשירים שלי את הנקודות צפייה , פרופילים , הורדות וכו.

https://www.seedboxes.cc למי שרוצה המלצה

ככה מקבלים את The best of both worlds - גם שרת סטרימינג אונליין מהיר מכל מקום בעולם וגם את כל הפיצ׳רים הנוחים.

קאררה - הבנתי :) אני עם חשבון מפתחים ככה שזה פחות רלוונטי (יכול לחתום בעצמי לשנתיים כל פעם)

משום מה חשבתי שזה לשנה. וכאמור - לא משתמש בקודי. הדבר היחידי שאני מקמפל לעצמי זה:

https://provenance-emu.com

שזה פרוייקט מדהים! (ועוד יתרון משמעותי על המכשירים האחרים)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מק, אני יכול לקמפל לבד רק לשבוע, אחרי זה התעודה פגה תוקף וצריך להתקין מחדש. להתקין פעם בשנה יותר נוח מלהתקין פעם בשבוע.

קניתי את הסטיק החדש של אמזון כשהוא יצא באוקטובר (נראה לי) שנה שעברה. הוא לא סוחב קודי באותה רמה שסוחב האפל טי וי. החומרה שלו לא חזקה כמו האפל טי וי וזה בא לידי ביטוי בתסכול המשתמש. שמתי לב שעל הטלוויזיה 4K שלי הוא עובד על הפנים ועל הטלוויזיה LCD הישנה שיש לי בישראל אצל ההורים הוא עובד סבבה. שים לב לזה!

יש לי 2 בוקס ו 2 סטיק - אין לי את הדגם החדש שיצא באוקטובר.

הם יציבים בצורה לא רגילה ועובדים נהדר כולל אפליקציה israelTV לשידורים ישירים ו VOD מישראל - עובד פשוט מושלם.

יש לי בסלון גם אפל TV, כבר שנה וחצי, אולי הדלקתי אותו פעמים בעיקר ל Airplay.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש גם אמזון סטיק דור 2, משמש לקודי ונטפליקס ועובד מעולה. האפליקציה של סלקום לא עובדת טוב עליו - יש בעיה של צבעים כפולים (גוסטינג כזה מוזר), בעיה ידועה.

יש לי גם את ה mi box והוא עושה הכל, ממליץ עליו בחום!

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום המכשיר הגיע, זה עתה התקנתי אותו כאשר אני ללא אינטרנט בבית והכל נעשה על בסיס האינטרנט של הפלאפון.

חייב לציין שעד כה השימוש דיי פשוט ונעים מלבד הללכת מצד לצד עם השלט בהקלדת שמות משתמש וסיסמאות שזה מעט מעצבן אבל סביל.

השלט ממש מוזר, מרגיש דק מדי, עדין מדי, מהסוג שילכו לאיבוד בין הכריות של הספא ויקח לי יומיים למצוא אותו, שלא נדבר על מה יקרה לו אם יגיע לידיה של הבת שלי שכמעט בת 3.

הממשק נראה נעים, כבר הותקנו האפליקציות של סלקום, נטפליקס ואמאזון.

בתור אחד שלא היה לו כל קשר לאפל לפני, מעט עצבן אותי שאני צריך להוריד ולפתוח אייטונס דרך המחשב אבל גם על זה התגברתי.

מן ה 5 דק' שימוש נראה כמו בחירה מוצלחת סה''כ.

אני מת לראות את אשתי שמאותגרת טכנולוגית משתמשת בזה, שם המבחן האמיתי.

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילדה בת ה4 שלי משתמשת בזה בעצמה.

אני מסכים הגודל של השלט והצורה ז כנראה הדבר הג’י מרגיז במכשיר.

למי שיש אייפון אפשר להקליד וכו מהאייפון אז זה פחות נורא. וכמובן יש חשבון אייטיונס כבר אז לא צריך שופ מכשיר נוסף.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אייפון או אייפד (לא יודע לגבי אנדרואיד) אתה יכול להוריד: https://itunes.apple.com/us/app/apple-tv-remote/id1096834193?mt=8

Apple TV remote ולהקליד באמצעות הטלפון :)

אגב אחד הדברים המרתיחים לגבי המכשיר של אמזון זה שבשלט שלו אי אפשר לשנות את הווליום.

עריכה: הקדימו אותי לגבי ההקלדה בשלט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאין לי לא את זה ולא את זה, בכללי די סלדתי מאייפונים, לך תדע אולי זה מה שיגרום לי לרכוש אחד (למרות שהמחירים שלהם הזויים לטעמי ללא קשר אם זה מוצדק או לא).

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...