Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישה מליסינג - הפנינות האמיתיות

guyos2
שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מעוניין לקנות טויוטה ורסו שנת 2014-2015 לאחר תקופת ליסינג.

כל הסוחרים מציינים שלא ניתן להשיג את הרכב הזה וכי ישנם מנהלי איזורים אשר דואגים לשריין את כל "הפנינות האמיתיות" הרבה לפני שסיימו את תקופת הליסינג ומה שמגיע למגרשים אלו רכבים בעלי ק"מ גבוה.

איך אני יוצר קשר עם מנהל איזור כזה (או כל אחד אחר שיש לו גישה למאגרים) ומשריין מכונית סבירה? מישהו יודע?

חוץ מזה, מה ערך השוק האמיתי של טויוטה ורסו 2015-2014 עם ק"מ סביר של 50,000-70,000? לא הצלחתי להבין באמת ומן הסתם המחירים במגרשי המכוניות כמעט שרירותיים.

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה אתה מתעקש על רכב מליסינג ? אין פרטי למכירה ?

בכל מקרה מה שאמרו לך במגרש נכון לרוב הרכבים שלהם. לאו דווקא טיוטה.

ברוב המקרים, רכב עם נתונים טובים לא ישאר יום במגרש. לכן תמוהה העובדה שאתה מגיע לשם ומחפש רכב עם נתונים טובים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת הלוואה מהבנק ולרכוש רכב שהיה לו אבא.

אני רואה את זה ככה(מעשית כמישהוא שעובד עם אנשים בעלי רכב חברה),

הרבה מרכבי הליסינג הם שילוב של 2 בעלים, המשתמש בפועל ברכב, זה שזה רכוש לא שלו ולא אכפת לו להתייחס לרכב בהתאם.

וחברת הליסינג, שמטרתה לחסוך ככל האפשר בתחזוקה בטיפולים שלרוב קורים במוסכים של חברת הליסינג באיכות חומרים ירודה.

הרכב חדש אז הוא יסע גם כשיטפלו בו ככה, הבלאי והתקלות זה גם ככה צרה של הבעלים הבא.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסיים עסקה שלישית של ליסינג ועובד בחברה די גדולה עם מאות מכוניות.

ההתרשמות שלי היא שאנשים לא מנסים להרוס את המכוניות בכח, במיוחד כאשר הרכב שאני מחפש הוא רכב למשפחות גדולות.

אבחן את נושא הקנייה מפרטי אבל אני ממש לא נרתע מליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא מנסים "להרוס" את הרכבי ליסינג, אבל הילדים שלהם (במידה ויש להם ילדים בגיל רשיון) הרבה פעמים מצליחים להרוס.

מהנדס שעובד איתי בצוות - יש לו גם בן וגם בת בגיל רשיון, אפילו הוא עצמו "בוכה" על מה שעושים לו ברכב. וכמובן ששני הילדים נוהגים רק ברכב חברה, לרכב הפרטי שיש בבית (של האשה) אפילו אין ביטוח לילדים.

וכמו שכתב noknok - גם חברת הליסינג מנסה לחסוך. הבן אדם מתקשר שייבואו לקחת את הרכב לטיפול 45 אלף ק"מ (כי צריך לעשות כל 15), אומרים לו - אין צורך, דבר איתנו ב 60 אלף ק"מ.

אז יש ויש, אבל רכב ליסינג צריך לבדוק ב 7 עיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...