Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח ועד לבניין משותף ותוספות

vogel
שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החל האכלוס של הבניין ולצערי אני בועד.

יש ביטוח דרך החברת ניהול על 500K לצד ג.

אנחנו רוצים לעשות ביטוח לועד ותוספות כמו נזקים לבנין ואולי להגדיל את הסכום.(לא מבינים בזה או מה צריך)

למישהו יש נסיון או המלצות ? מידע על מחירים ומה כדאי ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר-עוז.

03-5020100

תבקש את אורנה.

בגדול 500K זה כלום ושום דבר. יש גם חבות מעבידים. יש אחראיות אישית של חברי הועד. יש תכולה של השטחים המשותפים. יש ביטוח מבנה משותף.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיטש - אתה צנוע.

כל סוכן ביטוח ימכור לכם את הביטוח. הוא כולל הרבה מאד סעיפים.

צודק פיטש לגבי ה-500K - זה סכום זניח. סיפרתי כאן כבר כמה פעמים - לפני 5 שנים היתה דליפת מים מצינור משותף שהתרחשה בדירה שלי. הנזק ל-3 דירות בלבד עלה על 500K ש"ח. ביטוחים לפגיעות בגוף (צד ג', חבות מעבידים וכו') צריך להיות בסדר גודל של מיליונים ובדרך כלל המספרים האלה נקובים בדולרים (כלומר בשקלים לפחות 10M, וכנראה הרבה צפונה).

מבחינת מחיר הוא לא גבוה מביטוח דירה - עד כמה שאני זוכר - וזה הי לפני כמה שנים - אותו ביטוח, לבניין של 36 דירות, עלה בסדר גודל של 3 אש"ח לשנה. אבל זה מנבכי הזכרון, רק סוכן ביטוח יתן לך הצעה קונקרטית, שקרוב לודאי תלויה גם במאפייני הבניין - מממיקומו וגודלו ועד רמת הגימור.

דרך אגב - עוד דבר שאנשים לא יודעים - בעת שיפוץ דירה צריך לרכוש ביטוח ייעודי, שכן הביטוח הרגיל לא כולל שיפוצים (דומני שההגדרה היא שיפוצים שאורכים מע ל שבוע, כקנה מידה להיקפם).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה עדין בהתיחסות ל-500K, כמובן שצריך כיסויים הרבה יותר רחבים.

זה הזכיר לי את קבלן השיפוצים ששיפץ לי את הדירה לפני 5 שנים. גם היה עם איזה כיסוי בסדר גודל זה וכנראה גם מקרי הביטוח מוגבלים מאד. מזה למדתי מה שכתבתי על "ביטוח קבלנים" בעת שיפוץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...