Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש ייעוץ בקניית רכב שני זול עד 15k

guy858
שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לספארק יתרון של מנוע חזק יותר,ההאלטו גם אמינה וחיסכונית.

אבל כך בחשבון וזה משהו שלא ציינתי לפיגו107,אלטו יש מנוע 3 צילנדרים, לכן בעמידה הרועדים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

דווקא אחרי שנה עם אלטו אני יכול להגיד לך שרעידות זה לא האישו...

סבלתי מלא מעט חרא איתה, כמו למשל דלת נהג שסתם ככה החליטה להפסיק להיפתח, או איזה משהו בגיר שעשה רעשים מוזרים (תוקן באחריות יש לציין) ובכללי רוב האוטו אחרי שנה וחצי על הכביש התחיל לאט לאט להתפרק...

אבל יש לציין שהאוטו שאני נהגתי עליו היה רכב של עבודה והיה עובד קשה מאוד, מניח שאם שומרים עליו היטב אז אוכלים קצת פחות חרא, אבל עדיין אוכלים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בפונטו/גרנדה היא הגיר הרובוטי שהוא נקודת חולשה.

רובוט או צובר רובוט (שלעיתים שובק חיים בגלל נזילה ממנו) עלולים לעלות כמעט כמו הרכב.

לכן,אם אתה מוצא רכב כזה וננעל עליו חובה לבדוק במוסך מומחה פיאט את מצב הגיר ב 7 עיניים וגם אם זה יהיה בתשלום של כמה מאות בודדות של שקלים זה עדיף על הוצאה כבדה אחר כך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בפונטו/גרנדה היא הגיר הרובוטי שהוא נקודת חולשה.

רובוט או צובר רובוט (שלעיתים שובק חיים בגלל נזילה ממנו) עלולים לעלות כמעט כמו הרכב.

לכן,אם אתה מוצא רכב כזה וננעל עליו חובה לבדוק במוסך מומחה פיאט את מצב הגיר ב 7 עיניים וגם אם זה יהיה בתשלום של כמה מאות בודדות של שקלים זה עדיף על הוצאה כבדה אחר כך.

גרנדה פונטו רק ידני. לא מתקרב לרובוטי.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

הכביש הוא כמו בדיקת אק"ג אם זה קו ישר אתה מת -------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...