Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ אחרי שצד ג פגע בפגוש רכב חדש שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפות"ש יש שתי אופציות

אחת לתבוע את הביטוח של הפוגע ואז לקחת שמאי שלו עצמאי שלא עובד עם חברות הביטוח, ואולי גם מוסך שלו.

השניה לתבוע את המקיף שלו ואולי כדאי, אם יש לו חדש כנגד ישן.

ואת הנזק העקיף של השתתפות עצמית ועליה בפרמיות מהנהג הפוגע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

ירידת הערך בפועל של הרכב שלך היא גדולה מאוד.

אל תחסוך 1000 שקל על שמאי. אני הייתי מכוון לירידת ערך כזו שהרכב יהיה אבדן להלכה או למעשה, ולקבל פיצוי מלא מהביטוח ולקנות רכב חדש.

אתה חייב לבחון את הפוליסה שלך.

לשם כך, אתה חייב, אבל חייב ממש, שמאי מטעמך שיבוא ויעריך במדוייק את הנזק לרכב, ויפעל לכך שאתה תקבל פיצוי עבור כל הרכב.

עשיתי זאת בעבר עם רכב של קרוב משפחה שעבר תאונה ורצו לשקם אותו ולהחזיר לו את הרכב.

גם אם הסיפור ידרוש ממך שמאי, והשתתפות עצמית וזמן, וטרחה - זה שווה לעומת הצינור שתחטוף כשתנסה למכור את הרכב.

קח בחשבון שלא תוכל למכור אותו אלא ב כ - 50%-60% מהמחירון במקסימום, כשהוא חדש כמו עכשיו, ופחות מזה כשהוא יהיה בן שלוש או ארבע שנים.

השמאי של חברת הביטוח תפקידו אחד - לפעול לטובת חברת הביטוח, שאם לא יעשה כך, לא יהיה שמאי של חברת הביטוח. אין לו שום אינטרס לגרום לחברת הביטוח לשלם את הנזק האמיתי. במילים אחרות - הולכים לחגוג עליך השמאי, חברת הביטוח והמוסך - על הגב שלך.

שנה מהר את 'מוד' הפעולה ותתחיל לדאוג לעצמך, כי כרגע אתה לא מעניין אף אחד מהמעורבים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

ירידת הערך בפועל של הרכב שלך היא גדולה מאוד.

אל תחסוך 1000 שקל על שמאי. אני הייתי מכוון לירידת ערך כזו שהרכב יהיה אבדן להלכה או למעשה, ולקבל פיצוי מלא מהביטוח ולקנות רכב חדש.

אתה חייב לבחון את הפוליסה שלך.

לשם כך, אתה חייב, אבל חייב ממש, שמאי מטעמך שיבוא ויעריך במדוייק את הנזק לרכב, ויפעל לכך שאתה תקבל פיצוי עבור כל הרכב.

עשיתי זאת בעבר עם רכב של קרוב משפחה שעבר תאונה ורצו לשקם אותו ולהחזיר לו את הרכב.

גם אם הסיפור ידרוש ממך שמאי, והשתתפות עצמית וזמן, וטרחה - זה שווה לעומת הצינור שתחטוף כשתנסה למכור את הרכב.

קח בחשבון שלא תוכל למכור אותו אלא ב כ - 50%-60% מהמחירון במקסימום, כשהוא חדש כמו עכשיו, ופחות מזה כשהוא יהיה בן שלוש או ארבע שנים.

השמאי של חברת הביטוח תפקידו אחד - לפעול לטובת חברת הביטוח, שאם לא יעשה כך, לא יהיה שמאי של חברת הביטוח. אין לו שום אינטרס לגרום לחברת הביטוח לשלם את הנזק האמיתי. במילים אחרות - הולכים לחגוג עליך השמאי, חברת הביטוח והמוסך - על הגב שלך.

שנה מהר את 'מוד' הפעולה ותתחיל לדאוג לעצמך, כי כרגע אתה לא מעניין אף אחד מהמעורבים.

התקשרתי לחברה בה אני מבוטח (ע"מ להפעיל אצלי את ביטוח המקיף)

ונאמר לי כך: אם יש שמאי (שאני מביא ) שקבע "טוטאל לוסט" רק אז זה יעבור בדיקת שמאי של חברת ביטוח המקיף שלי. ואם הוא יחליט שהרכב תקין לנסיעה (והוא יחליט כמובן. כי זה "רק שלדה אחורי וכו') אזי אין לי איך לתבוע את הביטוח.

למעשה, במקרה זה "נדפקתי" כי אומנם תיקנו לי את הרכב ונתנו לי "ירידת ערך" אבל לא ירידת ערך אמיתית. מה שמוביל אותי להפסד ענק של עשרות אלפי שקלים מהמקרה הנ"ל.

האם יש לך רעיון כיצד לפעול?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאישרת לתקן את הרכב- האפשרות לקבל אבדן להלכה לא קיימת עוד.

כרגע- על מנת לצמצם נזקים- נסה להגדיל ככל האפשר את הפיצוי על ירידת ערך, מה שאומר שמאי מטעמך.

כל יום שעובר ואינך עושה זאת, אתה מקבע את מצבך על פיצוי נמוך.

תרים טלפון לאלי אמרן. לא רק שהוא לא נושך, הוא גם מסייע לחברי פורום ביעוץ ללא תמורה מנסיונו העשיר.

היעוץ הראשוני, לא יעלה לך יותר ממחיר שיחת הטלפון, ויכול לחסוך לך אלפי שקלים. באחריות.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאישרת לתקן את הרכב- האפשרות לקבל אבדן להלכה לא קיימת עוד.

כרגע- על מנת לצמצם נזקים- נסה להגדיל ככל האפשר את הפיצוי על ירידת ערך, מה שאומר שמאי מטעמך.

כל יום שעובר ואינך עושה זאת, אתה מקבע את מצבך על פיצוי נמוך.

תרים טלפון לאלי אמרן. לא רק שהוא לא נושך, הוא גם מסייע לחברי פורום ביעוץ ללא תמורה מנסיונו העשיר.

היעוץ הראשוני, לא יעלה לך יותר ממחיר שיחת הטלפון, ויכול לחסוך לך אלפי שקלים. באחריות.

תודה, דיברתי איתו.

1. אמר לי שחבל שלא דיברתי איתו לפני האישור שלי לעשות תיקון במוסך (אולי היה מגדיר כ'טוטל לוסט')

הבעיה שכשבאתי למוסך הם אמרו לי "..הנה בא השמאי בעוד רבע שעה והוא יצלם את הנזק, וצריך לפרק הכל ותוך כדי עבודה הוא יוכל למדוד גובה הנזק". אני חושש שזה היה בכוונה ע"מ שלא אביא שמאי משלי והם יוכלו לתקן הכל ולגזור קופה (מה גם ששמעתי בטלפון מדבר עם השמאי "האם עובד עם חברת X", משמע שחייב להביא שמאי מטעם חברת X כך הנחתי.)

2. לאחר מעשה - המליץ לי לחכות לסיום טיפול של הרכב. לקחת אותו ולקבל דו"ח שמאי מקורי. אם ייראה שירידת ערך לא מספקת לפי התמונות אזי הוא יעשה דוח משלו ואז נראה מה לעשות.

האם זו לא חוצפה שלא נאמר לי בפירוש איזה שמאי אני רוצה? ובגלל זה "נדפקתי" עם תיקון שלא מרצוני (ברור שאני רוצה רכב חדש ולא סתם "תיקון" ואם היה נאמר לי / יידוע לי על זה לא הייתי מכניס את הרכב לתיקון)

יש עצות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החיים זה בית ספר פעם משלמים שכר לימוד גבוה פעם פחות.

כרגע כפי שאמר לך אלי, תמתין לראות את דו"ח השמאי "שלך" ואם יפסוק ירידת ערך נמוכה מדי , תכינו דו"ח שלו ותתכונן למאבק מול חברת הביטוח על הסכום שהיא תהיה מוכנה לשלם.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החיים זה בית ספר פעם משלמים שכר לימוד גבוה פעם פחות.

כרגע כפי שאמר לך אלי, תמתין לראות את דו"ח השמאי "שלך" ואם יפסוק ירידת ערך נמוכה מדי , תכינו דו"ח שלו ותתכונן למאבק מול חברת הביטוח על הסכום שהיא תהיה מוכנה לשלם.

בטוח הם יגידו שהשמאי שלנם הוא זה מה שקובע ... זה ברור מאליו.

השאלה מה יהיה השלב הבא, כשיהיה לי ירידת ערך משמאי אחר. איך אני ממשיך מכאן. האם אני אקח עורך דין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפער במחירים יהיה נמוך מ 33אלף ש"ח ניתן להביא את הסוגיה לבירור בבית המשפט לתביעות קטנות שם אין ייצוג על ידי עורכי דין.

שני השמאים "יתקוטטו" על הדו"ח שלהם והשופט יכריע בין שתי הגירסאות או יבקש למנות מומחה מטעם בית המשפט ( שמאי שלישי ) שחוות דעתו אם לא תיסתר על ידי מי מהצדדים היא זו שתתקבל על ידי בית המשפט

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...