Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש בזמן הכנסת הילוך בעמידה.. פיאט בראבו רובוטית 2011

coolguy
שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לפני כחודש וחצי קניתי פיאט בראבו רובוטית שנת 2011. סה"כ עושה את העבודה.

בכל זאת שמתי לב לשני דברים שאני לא בטוח אם ככה הרכב בנוי וזה מה יש או שזה עשוי להעיד על בעיה:

1. ביציאה מהמקום בכביש בין עירוני, נניח כשיש רמזור וישר אחרי זה דרך שמותר 80 קמ"ש, לוקח לאוטו די הרבה זמן להאיץ. הוא לא מתאמץ או משהו פשוט מרגיש שאני לוחץ על הגז ולוקח לו זמן עד שהוא מגיע להילוך רביעי בערך. מרגע שהוא בהילוך גבוה הרכב טס אבל לצאת מהמקום ולהעלות הילוכים לוקח לו זמן. אני מדבר על המצב האוטומטי, לא הידני. לא נוהג בכלל עם המצב הידני.

2. היום שמתי לב שאם האוטו עומד ואני מזיז את הידית הילוכים ממצב p/n לd או לרוורס וסתם מחליף בניהם אפשר לשמוע קול בכל פעם שאני מחליף הילוך. כמו רעש מתכתי מאיזור קדמת הרכב. יכול להיות שבגלל שבתכלס מדובר על גיר ידני זה תקין? פשוט לא שמתי לב לזה לפני כן ואין לי מושג אם דפקתי משהו או שככה זה אמור להיות...

תודה רבה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כנראה קלאץ׳ שכבר מגיע לסוף חייו.

כשאתה עוזב את הבלם כשהתיבה בהילוך, הרכב לא מתקדם או שמתקדם אחרי כמה שניות ובאיטיות נכון?

2. בתיבות עם קלאץ׳ אחד שומעים את כניסת ההילוך בעמידה. תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תקין, גיר רובוטי מתנהג כך.אכן בתחילת נסיעה יש השהייה מסויימת עד שמגיע להילוך גבוה והרכב נוסע היטב. אני מדבר על פיאט S 500.מנוע 1400 ששם יש גם הילוך ספורט שזה משהו אדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לפני כחודש וחצי קניתי פיאט בראבו רובוטית שנת 2011. סה"כ עושה את העבודה.

בכל זאת שמתי לב לשני דברים שאני לא בטוח אם ככה הרכב בנוי וזה מה יש או שזה עשוי להעיד על בעיה:

1. ביציאה מהמקום בכביש בין עירוני, נניח כשיש רמזור וישר אחרי זה דרך שמותר 80 קמ"ש, לוקח לאוטו די הרבה זמן להאיץ. הוא לא מתאמץ או משהו פשוט מרגיש שאני לוחץ על הגז ולוקח לו זמן עד שהוא מגיע להילוך רביעי בערך. מרגע שהוא בהילוך גבוה הרכב טס אבל לצאת מהמקום ולהעלות הילוכים לוקח לו זמן. אני מדבר על המצב האוטומטי, לא הידני. לא נוהג בכלל עם המצב הידני.

2. היום שמתי לב שאם האוטו עומד ואני מזיז את הידית הילוכים ממצב p/n לd או לרוורס וסתם מחליף בניהם אפשר לשמוע קול בכל פעם שאני מחליף הילוך. כמו רעש מתכתי מאיזור קדמת הרכב. יכול להיות שבגלל שבתכלס מדובר על גיר ידני זה תקין? פשוט לא שמתי לב לזה לפני כן ואין לי מושג אם דפקתי משהו או שככה זה אמור להיות...

תודה רבה לעוזרים.

צריך ללחוץ בצורה נחושה על הגז כדי להאיץ מהר מעמידה ביחס לרכב אוטומטי. אני זוכר שגם בהתחלה שקניתי את הרכב לא הבנתי למה הוא מאיץ לאט כל כך.

דוושת הגז מאוד רכה, צריך יותר טאצ' מהרגיל כדי להביא את עוצמת הגז המדויקת שאתה רוצה, חזקה או חלשה.

אם אתה רוצה ממש לפתוח מהר, אז תעביר למצב ידני ותלחץ חזק עד 4000 סלד. זה לא אומר שתהיה הכי מהיר, אבל אז תרגיש את הכח של המנוע.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

- פיאט בראבו סנסשיין רובוטית 1.4 - 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...