Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה וחיישני רוורס לניסאן קשקאי 13

Underdog6524
שימו לב! השרשור הזה בן 1950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי כולם, רכשתי לפני כשבועיים ניסאן קשקאי Visia ידנית 2013

האוטו בא עם מערכת מקורית. קניתי מערכת אנדרואיד מעליאקספרס במחיר מצחיק 187$ עם משלוח DHL, וגם אני מחכה לחיישני רוורס flat שאמורים להתממשק עם מצלמת הרוורס שקיבלתי במתנה ממוכר המערכת.

השאלה שלי היא כזו: האם כדאי לי להתקשקש עם כל סיפור ההתקנה לבד? לא רואה איזשהי מניעה להרכיב את המערכת לבד, אבל בשילוב עם מצלמת הרוורס וחיישני החנייה (flat מודבקים מתחת לטמבון כידוע, מה שמצריך הסרה מלאה של הטמבון). האם כדאי לחסוך את 300 השקלים פלוס מינוס ולעשות את זה לבד? מאמין שיהיה די נחמד וגם תהיה תחושת סיפוק, יש גם סיכון שמשהו יתפקשש בדרך, או לתת את זה לאיש חשמל שיעשה את זה ואני אהיה בראש שקט?

יש לי ידיים בדברים האלה. אני פחות בטוח בעצמי כשזה נוגע לדברים שלא עשיתי מעולם (כמו להסיר טמבון)

https://he.aliexpress.com/item/Hizpo-Quad-Core-7-2-Din-Android-7-1-Car-NO-DVD-Radio-Multimedia-Player-1024/32828510606.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.qp9zml

https://he.aliexpress.com/item/Car-Video-Parking-Sensor-Reverse-Backup-Radar-Assistance-Original-16mm-Flat-Sensors-According-To-The-Distance/32678783180.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.qp9zml

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש

קודם כל למתקין צריכים להיות כלים מתאימים להתקנת חיישנים כאלה , לא ניתן להתקין אותם אם מקדח רגיל , כי זה לא יצא יפה

על התקנה של דאבל דין אני יודע שלוקחים בסביבות ה 250 שקל תוסיף מצלמה וחיישנים לא ניראה לי 300 שקל יקחו לך על התקנה כזאת , בכל מקרה תבחר טוב טוב מתקין , יש לך כמה שמומליצים כמו יוסי אלפין וישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

שלום

גם לי רכב דומה ויש לי עניין לרכוש את המוצר ששלחת בלניק

מעוניין לדעת עם התקנת את זה, כי לפי המידות זה נראה לא מתאים לדגם הרכב שכתבת.

אשמח אם תוכל להשיב לי.

אם מישהו יודע על מערכת מולטימדיה המתאימה לניסאן קשקאי 2013 ידנית אשמח.תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף.

קניתי את המערכת הזו והיא יושבת באוטו בול.

המתקין הוציא את הישנה ושם את החדשה במקומה בלי פלסטיקות אחרות או יותר מדי בעיות.

המערכת טובה וזולה יותר משמעותית מאוד על פני האופציות האחרות בארץ. (לא מצאתי מערכות 2 GB RAM וברזולוציה כזו פה)

והטובות ביותר מגיעות עד ל1500 שקל.

ההתקנה עלתה לי 300 שקל, אבל למקם את החיישנים אצל הפחח עלה לי 250. לא סיפור זול מדי אבל נראה מיליון דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...