Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 10 מקומות למשפחה עם 8 ילדים

saritb2
שימו לב! השרשור הזה בן 2003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אשמח לעזרה

מחפשת רכב של 10 מקומות למשפחה (8 ילדים)

יש רשיון אוטובוס כך שאין בעיה בהסעת נוסעים מעל 8

אין מגבלת תקציב(עוד יתרון...:) )

בדקנו טויוטה פרואייס אפשרות של עד 9 מקומות

כנל כל רכבי 8-9 מקומות שקיימים בשוק

מדובר על לקנות רכב חדש מהסוכנות ולא יד שניה

האופציה של 2 רכבים קטנים לא אופציה בשבילנו

נותר לנו יונדאי i800 ופולקסווגן טרנספורטר

מרצדס פחות אקטואלי בהיבט של עלויות חלפים וכאלה

יש איזה רכב שפיספסנו??

והמלצות על 2 הרכבים שכתבתי לעיל

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם צריכים יותר מ-9 מושבים כדאי לכם להתייעץ עם חברות שמתקינות מושבים בכלי רכב מסחריים כמו רחל, פלדמן, רדלר (שמשום מה אין להם אתר אינטרנט...)

בניגוד למה שמקובל לחשוב החלקים של הספרינטר של מרצדס שהוא תאום של הקרפטר של פולקסווגן זולים ב-50%(!) מהחלפים הזהים של פולקסווגן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הרכבים שציינת הם עד 9 מקומות.

יש את הטרנזיט החדשה וכמובן גם טרנספורטר ארוכה שאפשר לקנות בקונפיגורציה של 10+נהג.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

כשאתה אומר עד 9 מקומות, אתה מתכוון שאסור להתקין עוד מקום ישיבה גם אם יש תא מטען גדול ויש מספיק מקום?

למשל ביונדאי i800 תכלס יש מקום להכניס עוד כסא. האם זה לא חוקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר מישהו שקנה i800 והוסיף 2 מושבים לסה"כ 9. הוא מאוד מרוצה, החיסרון שקשה מאוד למצוא רכב במצב נורמלי, ואם הוא כזה מבקשים הרבה מעל המחירון.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חוקי להוסיף עוד ספסל, במידה ומוסיפים זה צריך לעבור תקינה והוספה ברישיון,

טרנזיט וטרנספורטר בגירסה הארוכה יכילו 10 נוסעים (לגבי הויטו אני בכלל לא בטוח שינה גירסא כזו ה10 מקומות מגיע בספרינטר).

אתם משתמשים באופן תדיר בכל המקומות? אם לא אז לדעתי בשביל פעמים בודדות עדיף לקחת הסעה או לנסוע ב2 רכבים מאשר להתנייד במיניבוס כל השנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חוקי להוסיף עוד ספסל, במידה ומוסיפים זה צריך לעבור תקינה והוספה ברישיון,

טרנזיט וטרנספורטר בגירסה הארוכה יכילו 10 נוסעים (לגבי הויטו אני בכלל לא בטוח שינה גירסא כזו ה10 מקומות מגיע בספרינטר).

אתם משתמשים באופן תדיר בכל המקומות? אם לא אז לדעתי בשביל פעמים בודדות עדיף לקחת הסעה או לנסוע ב2 רכבים מאשר להתנייד במיניבוס כל השנה.

יש חברות שעושות את זה כמו פלדמן וכו'. זה לא זול אבל אפשרי והרבה עושים הסבה ממסחריות סגורות לנוסעים.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו בבית יש i800 עם 9 מקומות.

המקום ה9 על הפנים, מאוד צר וללא מקום לרגליים.

חוץ מזה אנחנו מאוד מרוצים מהרכב, משרת אותנו מ2013 ועשה כבר 320 אלף קילומטר אצלנו.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר מישהו שעבד איתי שקנה פולקסווגן קראוול ואמר שזה הרכב הכי טוב שהיה לו, לא זוכר בדיוק כמה ילדים יש לו אבל בטוח 6 ומעלה.

מבחינת נוחות, מזגן למושבים האחוריים, כוח שיש לרכב.

מה שכן, אני לא יודע אם יש חדשים כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר מישהו שעבד איתי שקנה פולקסווגן קראוול ואמר שזה הרכב הכי טוב שהיה לו, לא זוכר בדיוק כמה ילדים יש לו אבל בטוח 6 ומעלה.

מבחינת נוחות, מזגן למושבים האחוריים, כוח שיש לרכב.

מה שכן, אני לא יודע אם יש חדשים כאלה

הקראוול מגיע במקסימום עם 8 נוסעים (6+2).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם סוואנה שבמקור מגיע מהיצרן עם 12 מקומות.

חשוב לבדוק את הדגם, אצלי זה מהיצרן עם מזגן גם ליושבים מאחור (מקפיא) לא בכולם זה כך.

אני משתמש בה לעבודה ולכן מפרק את הספסלים ביום יום.

שנוסעים מידי פעם לטייל עם חברים או שאנו עושים אוטו שהילדים של כולם יחד אני מרכיב אותם.

לי רישיון רגיל, לכן מותר לי רק 8 אנשים.

אז פשוט יותר מרווח לכולם, או שאני מתקין רק שני ספסלים.

בכל מקרה אוטו חוויה ואנחנו מאוד נהנים מימנו

עריכה אחרונה על ידי פלג_
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסוואנה, הבנזין אמין. הסולר לא היה אמין בזמנו, יש לי עדיין אקונוליין שהוא אמין מאד בדגם 7.3. אבל הנסיון עם הסוואנה דיזל לה היה טוב. לא יודע איך החדשים יותר. אבל נקודה למחשבה, במיוחד שאתה מחפש רכב משפחתי. רכב כמו i800 מתסכל אותי אישית, לא מספיק כוח. והדלק מתקזז עם הבלאי.

עריכה אחרונה על ידי פרידמן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...