Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Polo 2018 -השקה (עריכה 11.6: הושקה בישראל)

Idan233
שימו לב! השרשור הזה בן 2021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך זה ש:

גורם לכך שזה לא מפתיע שההשקה התעכבה והאספקה נמוכה?

אם אתה חושב שזה אוטו פח שהם התביישו להביא ולכן ההשקה המאוחרת אז למה האספקה נמוכה?

לא רוצים שיעלו הרבה כאלו לכביש?

ומה הביזיון פה?

מי התבזה בדיוק? היצרן? היבואן? הלקוחות?

א. ציינתי את ה"טענות" כלפי ה-interior של ה-GTI החדשה בלי קשר לכך שאני לא מופתע מהעובדה. לפיכך רשמתי "בכל אופן".

ב. לא חושב שזה אוטו פח, ולא ציינתי אף מילה רעה. רק הערתי מספר הערות שלדעתי כל לקוח קבוע היה מתוסכל מהן.

ג. הביזיון פה הוא ביבואן, שלמרות הציפייה הביא מספר דגמים מצומצם ביחס לביקוש. לגבי הדיליי של השנה בייבוא - לא מאמין שזה במכוון אלא בגלל הגבלות מסויימות.

בלי קשר, התגובה שלך די תוקפנית משום מה וישר הסקת מסקנה שהגבתי רעות על הפולו. אני מאוד אוהב רכבי VAG, ואפילו יש לי אחד בבעלותי. ניכר שאתה מתוסכל מהעובדה שההשקה נדחתה כל כך הרבה זמן ולא קיבלת את הפולו שלך. הייתי ממליץ שתעבור לאאודי בכל אופן. בהצלחה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלו מפרט סוף סוף לאתר.

וכן , זה לא נראה כמו הרבה אבזור הם מדגישים 2 שקעי USB וסטארט אנד סטופ.

גם הרמת גימור נטולת בקרת שיוט אדפטיבית התאיידה לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם נציג מכירות והוא אומר שהג'אנטים הם סיניים. התקנה מקומית. כל השאר אבזור מקורי מהיצרן.

לגבי המלאי, לפחות לגבי הגרסה של ה-120K, הוא יתחדש בתחילת שנה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ליבואן הרבה זמן לעבור/לעבוד על האתר, אבל בכל זאת הם מטעים את הציבור ומציינים בעמוד הראשי של הפולו (תמונה מצורפת) את ה-Active Info Display לוח המכוונים הדיגיטלי, שכפי שנראה לא יגיע לארץ , אפילו לא בתוספת תשלום.

(למי שדיבר עם הסוכנים, האם זה יגיע עם הפולו GTI למרות שזה לא מופיע במפרט?)

עצוב, עצוב מאוד.

Screen Shot 2018-06-14 at 15.54.22.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בסוכנות פליקס:

אין פולו ידניות עד מרץ 2019

נשארו בודדות אוטומטיות. לא יודע מה דרגת הגימור.

מצד אחד אני נדהם מגודל הברדק שהיה בהשקה הזו (ומהעובדה שהם עדיין מפרסים אותה למרות שאין מלאי), מצד שני, הם יודעים יותר ממני (וכנראה גם יותר משאר חברי הפורום הנכבדים) על שיווק מכוניות: עובדה שהם העיפו את כל המלאי, לא משנה כמה קטן, עוד טרם ההשקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ליבואן הרבה זמן לעבור/לעבוד על האתר, אבל בכל זאת הם מטעים את הציבור ומציינים בעמוד הראשי של הפולו (תמונה מצורפת) את ה-Active Info Display לוח המכוונים הדיגיטלי, שכפי שנראה לא יגיע לארץ , אפילו לא בתוספת תשלום.

לפי ההדועה שיצא לתקשורת ע״י צ׳מפיון ה-Active Info Display יסופק כתוספת בתשלום.

כרוכש עתידי פוטנציאלי, אני יכול להגיד בפה מלא שאם לא תהיה אופציה ל-Active Info Display (כשאנחנו כבר בשנת 2018-9) הרכב הזה יורד מהפרק מבחינתי ולצערי. וכן, אני יודע שיש מספיק קונים וכל זה. דיברתי על עצמי.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס. נראה לי אני אוותר. גם לך תדע מתי פולקסווגן יוסיפו בקרת סטייה מנתיב שתפטור את הפולו ממובילאיי.

על פי נציג רשמי של צ'מפיון בדף הפייסבוק הפרסומי, במהלך 2019 יכניסו בהדרגה מערכות בטיחות "פוטרות ממובילאיי" בכל הדגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הדגמים שמערכות הבטיחות האלה זמינות בהם בחו"ל. לפולו אין אותן בשום מקום. בשביל שצ'מפיון ייבאו פולו עם מערכת בקרת סטייה מנתיב, פולקסווגן צריכה קודם לייצר כאלה.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שהיצרן יפעל קודם ליצר תיבת הילוכים תקינה.

זאת בכדי שהצרכנים ייסעו בפולו החדשה

נסיעה רגועה גם בסביבה עירונית,

הכוונה לתיבה הרובוטית כפולת המצמדים dsg.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צריך יועץ ראשי בקונצרן וואג. כי כנראה המלצות שלך הם אלו שיפתרו את כל הבעיות שיש להם.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הוצגה אודי A1 - אחותה של הפולו, ולפי הפרסומים יש בה אופציה להתראת סטיה מנתיב.

אני מניח שגם לפולו ולאיביזה יתווסף אביזר בטיחות זה.

בכל הדגמים שמערכות הבטיחות האלה זמינות בהם בחו"ל. לפולו אין אותן בשום מקום. בשביל שצ'מפיון ייבאו פולו עם מערכת בקרת סטייה מנתיב, פולקסווגן צריכה קודם לייצר כאלה.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...