Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קורס טכנאות מחשבים בסיסית ייתן לי עבודה כעצמאי או בחברה כלשהי?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב מה המשכורות בתחום הסיסטם?

יש לי עוד איזה שנה וחצי קבע לסיים ואני לומד ניהול מערכות מידע במקביל אז חשבתי אולי לעזוב בסוף השנה השנייה שלי בלימודים (בדיוק סוף החוזה עם הצבא) וללכת לעבוד קצת כאיש סיסטם ואחרי זה לעבוד בתחום מערכות המידע (הטמעה,הדרכה או משהו בסגנון).

היום אני עושה 7000 ולא הייתי רוצה לרדת מזה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה? על מה יש לי להתגונן ולתקוף?

נראה כאילו הגבת למשהו שאמרתי ספציפית.

אני יודע לכל מה שאתה אומר, זה לא סוד.

נו באמת, אין פה אף אחד שהיה מוכן לקחת אותי לפרוייקט אישי בעבודה שלו?:wink:

מאור, אתה כבר לא שם? יכולנו להיפגש במסדרונות שם.:-D

אתה חושב שהחיים הם בית ספר? עברת את גיל 18, קח אחריות על החיים שלך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, אין פה אף אחד שהיה מוכן לקחת אותי לפרוייקט אישי בעבודה שלו?

צחוקים בצד - האם אתה חושב שמישהו יהיה מוכן לקחת אחריות עליך ולתת דין וחשבון לבוסים שלו על הפאקים שלך?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור, אתה כבר לא שם? יכולנו להיפגש במסדרונות שם.:-D

כבר כמעט שלוש שנים עברו מהקורס האחרון בג׳ון ברייס. שוודיה וזה...

לגבי קורסים של מיקרוסופט (נניח ווינדוס 10 אם אתה רוצה להיות טכנאי pc או MCSE מתקדמים יותר) - ממליץ פשוט לקרוא ספרים/מאמרים/בלוגים בשביל הידע ופשוט לשנן את המבחן עצמו כדי לעבור.

עלות מבחן כמה עשרות דולרים, קריאת מאמרים אונליין חינם. אם אתה מחפש ללמוד תשתיות יותר מתקדמות, אפשר להשקיע עוד כמה עשרות שקלים ולעשות מעבדות באז'ור או להשקיע כמה שקלים במחשב יד 2 עבור טכנאות.

עלות סופית תהיה כמה מאות שקלים לעומת אלפים, אבל אתה צריך משמעת וגישה נכונה ללמידה עצמית- מההודעות לא נשמע שזה החלק הכי חזק אצלך (לפחות לא כמו הרצון לעשות כסף מהיר)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם רשמתי את זה, אני יודע שעצמאית יהיה לי קשה. לעומת זאת, במקום מסודר כמו מכללה ואתה מחוייב ללמוד זה אחרת.

גם שלמדתי אוטוטורוניקה, הייתי כל כך מסור שכל הציונים היו קרוב ל100 והייתי חורש על החומר. אהבתי, וגם "הכריחו" אותך ללמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, מה לגבי לימודי סייבר?

מה זה לימודי סייבר?

אנשים עושים בזה תואר שני (ואני מניח שיש גם התמחות בנושא למי שרוצה להתקדם הלאה) אחרי שהם סיימו תואר ראשון במדעי המחשב או הנדסת תוכנה, ומאוד קשה לי להאמין שקורס כלשהו מסוגל לתת את אותה רמה ואת אותם כלים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ יש כבר כמה מוסדות אקדמיים בארץ (ביניהם בן גוריון והאוניברסיטה הפתוחה, אבל לא רק) שמציעים תוכנית לימודים לתואר ראשון ב״סייבר״ (בד״כ במסגרת מדעי המחשב או מערכות מידע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלילה שאני מתפרץ לדלת פתוחה, אבל לא כולם חייבים "לעבוד בהייטק" או בכלל להתעסק עם מחשבים. יש מספיק מקצועות מעניינים ואפילו, שומו שמים, מתגמלים, שלא דורשים אנגלית ברמה גבוהה.

אבל הבעיה לא פה.

יש כאלה שמתעוררים רק כשהחיים מצמידים להם אקדח לרקה, מתעשתים ומתחילים להתאמץ.

כמו גברים.

עדיף ליזום את השינוי גם בלי שהטריגר יהיה איום ממשי על קיומך (חובות, מחלות ושאר מרעין בישין לא עלינו).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה לימודי סייבר?

אנשים עושים בזה תואר שני (ואני מניח שיש גם התמחות בנושא למי שרוצה להתקדם הלאה) אחרי שהם סיימו תואר ראשון במדעי המחשב או הנדסת תוכנה, ומאוד קשה לי להאמין שקורס כלשהו מסוגל לתת את אותה רמה ואת אותם כלים.

לימודי תעודה שקר כלשהו, שבשביל לקבל את התעודה צריך טיפה להתאמץ לעומת הקורס שאושריקו רוצה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...