Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קורס טכנאות מחשבים בסיסית ייתן לי עבודה כעצמאי או בחברה כלשהי?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

בעבר דיברתי על זה קצת פה, אבל עכשיו זה כבר עובדה.

נרשמתי לקורס ואני צריך בעזרת השם להתחיל אמצע חודש הבא.

העניין הוא שבזמן האחרון אני קצת חושש מזה שאני לא אמצא בזה עבודה.

ללמוד עצמאית בבית לא יעזור לי, אני זקוק למשמעת וללימודים מסודרים, מספיק הסחת דעת בבית או כל דבר אחר ואני אזניח את זה אז מעדיף לשלם כסף וללמוד במכללה טובה עם תעודה והכל.

ובכלל, מה הייתם ממליצים לבוגר קורס שכזה? לעבוד עצמאי או לחפש חברה קטנה ולהתקדם משם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעיניי התחום נחלש, אני יכול להגיד לך שאין לי תעודה, אבל יש לי מספיק ידע, שאיפשר לי להתקבל לעבודה בחנויות פרטיות והייתי יכול גם לעבוד באייבורי, לו הייתי יכול להתחייב לשנת עבודה (משהו שלא התאפשר בגלל שהתחלתי ללמוד).

אם אתה מחפש שכר נורמלי, כנראה שלא תמצא. אני לא אוהב לבאס, אבל קיבלתי את הרושם שבשנים האחרונות אמינות החומרה ומערכות ההפעלה עלו, כך שיש פחות תקלות, בנוסף, לא מעט אנשים שהמחשב שלהם מתקלקל מעדיפים לרכוש חדש עקב המחירים הנמוכים, כך שאני באופן אישי לא צופה עתיד מזהיר בתחום.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור עצמאי הכסף לא שווה את ההתעסקות.

אבל בתור טכנאי בחנות/מעבדת מחשבים/מוקד תמיכה טכנית אפשר למצוא בזה עבודה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. עבודות בתחום החומרה הביתית/עסקית קטנה יש כמו זבל, אבל השכר הוא מינימום או קרוב לזה ודורש להתעסק עם לקוחות (20% מחשבים-80% שירות לקוחות).

2. עבודה בתחום החומרה באנטרפרייז (נקרא איש סיסטם) ישלם הרבה יותר, אבל את זה אתה צריך לאהוב והעבודות הרבה יותר נדירות, בטח עכשיו.

3. אם אתה אשכרה צריך קורס בשביל לדעת איך לדחוף זיכרון בסלוט או להתקין מ"ה, אז התחום הזה לא בשבילך.

בקיצור, לדעתי, קח את הכסף בחזרה ושקול ברצינות תחום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אל תגזים,סאיי. יש לי ידע בסיסי קטן, וזכרונות הייתי מרכיב לבד.

אבל שאר הדברים לא התעסקתי יותר מדי ואני כן רוצה מקום מסודר שילמד הכל, כולל מעשי כמובן.

שכר מינימום? אני הבנתי שאתה יכול בחברות האלה להתחיל מ6000+.

ואני גם בונה על לעבוד עצמאי אולי (להגיע לבתים) בתקווה שאני אהיה מספיק טוב.

לגבי שאר קורסים בתחום, אתה מדבר עם מישהו שצריך להשלים אינספור דברים כדי להתקבל לדברים האלה, בעייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1

2. עבודה בתחום החומרה באנטרפרייז (נקרא איש סיסטם) ישלם הרבה יותר, אבל את זה אתה צריך לאהוב והעבודות הרבה יותר נדירות, בטח עכשיו.

הקורסים הללו לא מכשירים אנשי סיסטם, אפילו לא קרוב.

הם מכשירים טכנאי מחשבים שיודע להחליף חלקים, לא יותר מזה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאתי את עניין הסיסטם בשביל ליצור הבדלה.

בוגרי ה"קורסים" הללו חיים בסרט שהם הולכים להכנס ל"עולם ההי-טק", שבפועל זה רחוק מאוד מהאמת.

ואני לא יודע בן כמה אתה, אבל 6K בחודש זה משכורת רעב.

ועסק פרטי?, אוי...

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שאר קורסים בתחום, אתה מדבר עם מישהו שצריך להשלים אינספור דברים כדי להתקבל לדברים האלה, בעייה.

אני לא זוכר אם היו דיונים קודמים בהם סיפרת או לא אז אשאל - מה אתה צריך להשלים? מקצועות ספציפיים? בגרות מלאה?

כן בהמשך לדיונים קודמים - מה ה-end game שלך? איפה אתה רוצה להיות עוד 10 שנים?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להיות טכנאי מחשבים במעבדה אתה לא צריך שום קורס ושום תעודה. מנסיון אישי.

כל מה שצריך זה ידע בחומרה ובביוס, ובתוכנות בסיסיות.

לא משהו ששווה לבזבז עליו כמה אלפי שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כבר ילמדו אותך בקורס? להרכיב מחשב מאפס, לרחרח בביוס, לאבחן תקלות שאין POST (יש את רבי גוגל), לפרמט ולהתקין כמה שטויות (ואולי אולי להריץ memtest86/prime95)...

בשביל זה לא צריך קורס של כמה אלפים, אם יש לך את הידע הבסיסי הזה אתה מחר יכול ללכת לכל חנות סטייל ksp/ivory ויקבלו אותך לתפקיד על המקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בהמשך לדיונים קודמים - מה ה-end game שלך? איפה אתה רוצה להיות עוד 10 שנים?

אתה יודע, נדיר שמישהו בגיל 20+ יידע לאן הוא יגיע בעוד 10 שנים, בטח לא מישהו שלא בדיוק נצר לשושלת של רופאים/פרופסורים/אילי הון, שאת הדרך כבר בחרו בשבילו.

ונכון שהעבודות שהוא ימצא בזה יהיו בשכר מינימום או לא רחוק מזה. בוחטות הוא לא יראה, אבל אם יהיה מוכן ללמוד ולעבוד קשה, יתקדם. צריך להתחיל ממשהו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מלמדים הכל, כולל על ווינדוס 10.

כמובן שיהיה מאוד קשה ללמוד את כל זה לבד בבית דרך יוטיוב , גם כי אין מחשב להתאמן עליו וגם כי הלימודים במכללות האלה הם של חומרים מודרנים.

אתם מבאסים אותי.

חשוב לציין שכולם אמרו לי שזה ההתחלה והבסיס וזה אחלה דבר... מצד שני אני יודע שזה הבסיס של הבסיס וזה לא קורס נחשב, אלא הכרת המחשב אבל אם מצפה לי עבודה בזה יכול להיות נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...