Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קורס טכנאות מחשבים בסיסית ייתן לי עבודה כעצמאי או בחברה כלשהי?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתנו מה שיתנו, לפחות שתהיה עבודה מסודרת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדיוק, וזה כבר רזומה יותר "נחשב" מאשר לעבוד באיזה סופר או מקדונלדס. יש לך כבר מקצוע ביד.

מה הכוונה מי ייתן? אתה באמת רוצה להגיד לי שהטכנאי מעבדה של החברות האלה מרוויחים מינימום? אין מצב.

כולם אמרו לי איזור ה6-7 ברוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לכם שהקורולה "החדשה" שאני רוצה היא שנתון 12, (צורה ישנה). חבר טוב כבר יכל לקנות לי 3 כאלה...:wink:
אז שיקנה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה שמעסיק יותר זה למצוא בת זוג, בעיה.

כל דבר בעיתו.

אצה צעיר. גם היא תגיע, אפילו אם זה יקח עוד כמה שנים. אל תשכח, אנחנו ב-2018, ולהתחתן בגיל 32-35 זה ממש לא חריג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

י שלי חברים בתחום המחשבים, מדעי המחשב, הייטק לשעבר וכו' וגם במשפחה יש אחד כזה.

כולם אמרו לי להתחיל מהבסיס, ולצבור נסיון ובהמשך לעשות קורס MCSA.

יכולתי לגשת לMCSA ביחד עם הטכנאות מחשבים אבל בגלל התעודה העולמית ממיקרוספוט יש תנאי קבלה.

הבחור מהמכללה אמר לי שהטכנאות מחשבים היא פתח לעולם הזה אבל כל עוד לא תשלים בגרויות או 12 שנות לימוד אתה תהיה תקוע.

מצד שני, באמת בא לי לתקן מחשבים ואולי לעבוד במעבדה פרטית.

אף פעם לא עבדתי במקום שמשלמים יותר מדי, כי באמת שלא הייתי צריך (רווק, בלי דירה, בלי ילדים וכו' ) ועוד הצלחתי לחסוך.

דווקא האהבה הכי גדולה שלי היא תחום המכוניות, אבל לעבוד במוסך אני כבר לא אעבוד, המקסימום שאני עושה זה לטפל עם החבר'ה מהכנופייה ברכב.

חבר אמר שיפתח מוסך, כבר שנה לא קורה עם זה כלום.

לעשות תואר וללמוד דברים של כמה שנים כמו שחברים שלי עושים אני לא מסוגל ולא רוצה - מודה.

אין שום דרישות סף מצד מייקרוסופט לגשת למבחני MCSA, מבחינתם תירשם למבחנים דרך אחת המכללות ולך על זה.

הרבה מכללות מייצרות קורסים משולבים MCSA+CCNA(תקשורת סיסקו ומייקרוסופט) שכאלה בסיסיים עם טכנאות PC, מסלול של 8 חודשים בערך בדרך כלל - אל תחשוב שאחרי קורס כזה קל למצוא עבודה, יש המון אנשים שמסיימים כאלה קורסים וחברות מחפשות פה תמיד תמיד ניסיון על גבי קורסים ותעודות כאלו ואחרים.

אתה תועסק בהתחלה בשכר מאוד בסיסי בתור סטאג' - בנוסף? אנגלית היא מרכזית מאוד במקצוע הזה! היא חשובה מאוד בתהליך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי ללמד כמה סבבי MCSA/MCSE בג'ון ברייס. אתם יודעים מתי עשיתי תעודה?

כשמיקרוסופט עלו על זה שאני מלמד (בהצלחה) בלי תעודה משל עצמי ודרשו שאשלים "למראית עין":roll:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר לא חכם בלהיות רמאי. את הכסף שלו הוא עשה במרמה והאמת, די מייצג את סוג החומר האנושי שנמצא במשרדי ממשלה (מניסיון), נשמע שהוא ממש השתלב שם בטבעיות...
החוכמה היא לדעת איך להתקרב לצלחת, לא להיות רמאי.

תתן ביצועים טובים שהמהלה תראה, זה רק יקדם אותך. זו כוונתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גישה טיפוסית של בני המילניום.

תקשיב, תצא מהסרט שאתה חי בו, למרות מה שכנראה נאמר לך כל החיים שלך, אתה לא מיוחד, כמוך יש אלפים, ואם אתה לא מסוגל לעשות את המאמץ המינימלי של ללמוד את הבסיס של הבסיס, בתחום שאתה אומר שאתה אוהב, מבלי לעשות מיקור חוץ לנושא, אני לא רואה אותך מתקבל לעבודה נורמאלית ומתבלט שם מספיק זמן ומספיק חזק ע"מ שגם יקדמו אותך שם.

אף אחד לא חייב לך שום דבר, בעברי הייתי צריך לגייס כוח-אדם איכותי לפרוייקט מסויים, אנשים בגישה שאתה מציג פה פסלתי מבלי בכלל להניד עפעף, הגישה הזאת היא מעמסה על צוות שיש לו משימות ורוצה לעמוד בהם.

אייבורי וכו' אתה תתקבל גם בלי "קורס", לעבוד שנים על פס יצור של מחשבים או שירות לקוחות מבלי להפעיל טיפה שכל גם קופים יכולים לעשות, והשכר בהתאם.

ולפני שאתה בא להתגונן כאילו תקפתי אותך אישית, תזכור - לי לא אכפת, תתקדם-לא תתקדם, תעבוד-לא תעבוד, לא מכיר אותך ואין לי שום אינטרס בשום דבר שקשור אליך, פשוט ראיתי את הגישה הזאת כ"כ הרבה פעמים ועייפתי ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? על מה יש לי להתגונן ולתקוף?

נראה כאילו הגבת למשהו שאמרתי ספציפית.

אני יודע לכל מה שאתה אומר, זה לא סוד.

נו באמת, אין פה אף אחד שהיה מוכן לקחת אותי לפרוייקט אישי בעבודה שלו?:wink:

מאור, אתה כבר לא שם? יכולנו להיפגש במסדרונות שם.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו - מה שאומרים לך כאן הוא שאין קיצורי דרך. אתה חייב להניח יסודות על מנת להתקדם.

ומאור - חפש אותו במרחק 3000 ק"מ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...