Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות חשמל מוזרות - פורד פוקוס 2008

ronbruker
שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כמה ימים התחילו לי בעיות פתאומיות במערכות חשמל שונות ברכב אני אציין את הדברים שלא עובדים:

1. שפריצרים של המגבים (לא הם לא סתומים)

2. מזגן לא עובד כלל לא בשום רמה בין 1 ל4

3. אורות רוורס וחיישני רוורס לא עובדים (יש לציין שההילוך כן נכנס וגם בלוח שעונים מופיע R )

4. אור ערפל מאחור

יש לציין שכל שאר המערכות עובדות מצויין (חלונות חשמל , נעילה מרכזית, ווינקרים)

כמובן ישר בדקתי את הפיוזים ב2 התיבות שיש ברכב יש לציין שעברתי פיוז פיוז וחוץ מהפיוז של המצת שידעתי שהוא שרוף כמובן החלפתי אותו על הדרך, כל שאר הפיוזים תקינים לחלוטין.

אשמח לעזרה ממישהו שנתקל בתקלות אלו או מישהו שיש לו מושג מה לעשות..

תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי,

מתחת לתא הכפפות יש לך מחשב מרכב, בפוקוס מהדור שלך הוא נוטה להתנתק.

תנסה לבדוק את הכבל שלו.

פתרון ראשון, מהיר וחינמי לפני שעוברים לדברים הכבדים ;-)

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי באמת הסתכלתי למטה מתחת לתיבת הפיוזים וראיתי משהו שהיה קצת משוחרר חיזקתי אותו ובאמת הכל חזר לעבוד

חוץ מהשפריצר של המגבים המשכתי להסתכל מסביב ולא ראיתי עוד משהו מנותק יש למישהו מושג מה זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שמח לשמוע :)

בטוח שאין שום פיוז שרוף? או שפריצרים סתומים?

אולי המים יוצאים פנימה לתא המנוע (זה די מוכר בפוקוס...) ?

מוזמן לקפוץ אלינו שנעיף מבט אם תרצה.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...